Editörler : cihan27E.Kayı Han

Yasaklı
15 Ocak 2019 18:47

Haciz ve ceza

iyi akşamlar arkadaşlar. İzmir adliyesinde aday memurum. vakıfbanktan 3 ayrı kredi ve kredi kartı borcum var. muhtemelen hepsi aynı anda takibe düşecek. sorularım şu. 1) hepsi tek dosyada birleştirilir mi ? 2) birleştirilsin veya birleştirilmesin ihraç olmam söz konusı mu?

debug
Genel Müdür
15 Ocak 2019 19:31

Dosyalar birleşmez. kınama cezası alabilirsin. aday memurlukta farkı var mı bilmiyorum. vakıfbank'ın kk yapılandırma kampanyasına başvur kredi kartını taksitlendir en azından. hem faizi çok uygun hem de haciz masraflarından kurtulursun. Krediler için de faiz oranı uygun olmasa da daha önce yapılandırma yapmadıysan yapılandırma için başvurabilirsin. Hacize giden dosyaların faiz oranları acayip yüksek bu aralar. sağdan soldan para bulup 90 günü geçirmemeye bak dostum.

volkan3301
Yasaklı
15 Ocak 2019 19:39

meblağ yüksek dostum valla. yarın vakıfa gidim dediğin gibi kkyi yapılandirim ona da bir kılıf bulacaklar ya neyse
debug, 5 yıl önce

Dosyalar birleşmez. kınama cezası alabilirsin. aday memurlukta farkı var mı bilmiyorum. vakıfbank'ın kk yapılandırma kampanyasına başvur kredi kartını taksitlendir en azından. hem faizi çok uygun hem de haciz masraflarından kurtulursun. Krediler için de faiz oranı uygun olmasa da daha önce yapılandırma yapmadıysan yapılandırma için başvurabilirsin. Hacize giden dosyaların faiz oranları acayip yüksek bu aralar. sağdan soldan para bulup 90 günü geçirmemeye bak dostum.

debug
Genel Müdür
15 Ocak 2019 19:46

Yüksek ise daha kötü... Dediğim gibi haciz faizleri oldukça yüksek malesef. Sen kredi kartını yapılandır bi şekilde kalan kredilerinden de en azından birini kurtarmaya bak. Onlar için de yapılandırma iste. 36 aya fln böldür tekrar... Biraz faiz ödersin ama haciz işlemlerindeki paradan çok daha ucuza gelir. Allah yardımcın olsun

volkan3301
Yasaklı
15 Ocak 2019 19:47

saolasın reis bakalım hakkınızda hayırlısı
debug, 5 yıl önce

Yüksek ise daha kötü... Dediğim gibi haciz faizleri oldukça yüksek malesef. Sen kredi kartını yapılandır bi şekilde kalan kredilerinden de en azından birini kurtarmaya bak. Onlar için de yapılandırma iste. 36 aya fln böldür tekrar... Biraz faiz ödersin ama haciz işlemlerindeki paradan çok daha ucuza gelir. Allah yardımcın olsun

debug
Genel Müdür
17 Ocak 2019 12:16

Vakıfbank kredi borçlarını da yapılandırma kapsamına almış 3 ay ödemesiz 36 aya kadar bölüyorlar. Umarım faydalanıp halledersin.

volkan3301, 5 yıl önce
saolasın reis bakalım hakkınızda hayırlısı

asbadayı
Yasaklı
14 Nisan 2019 18:20

Güncel
Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi