Editörler : cihan27E.Kayı Han

enngineer87
Memur
22 Eylül 2021 09:48

selamun aleyküm.hakikaten ne diyeceğimi bilemedim şöyle bir yutkundum sadece.Memursun evin yok,Sana yeten bir aracın var.bir yandan da para biriktirme çabasındasın.Kiradasın.Evlenip yuva kurmayı düşünüyorsun.Harama bulaşmama gayretindesin.Ailenin maddi destek verebilecek bir imkanı yok. Bir yandan bu yazılanları okuyunca ne diyeceğimi bilemedim.Allah c.c. mücadelemizde muzaffer eylesin...

Küpeli35
Aday Memur
22 Eylül 2021 10:00

Sana ne,maaşa artış mi yapacaksın.

buminkagann
Aday Memur
22 Eylül 2021 16:21

Ya da şöyle sor yazın güzel bir yerde güzel bir tesiste güzel bir tatil yapabiliyormu. Yoksa 12 ay taksitle kredi kartıyla mı tatil yapıyor
VATANUĞRUNA, 3 yıl önce
Ev kira mı? Kaç kişi çalışıyorsunuz? En son pastırma, sucuk yada meyve ne zaman yediniz? Ayda kaç kez restorantta yemek yiyebiliyorsunuz? Pandemi olmasa sinema var mı, tiyatro var mı, maça gitme var mı? Tüm bunları yapabiliyorsanız helal olsun.

Yüce Hülagü Han
Daire Başkanı
22 Eylül 2021 18:09

50 tl su ne kardeşim sayaca su diye fısıldasan 50 tl yazar zaten

Kpsbirincisi, 3 yıl önce

Bu paraları verirsen tabi yetmez , biz ayrı ülkede mi yaşıyoruz anlamıyorum ki, memur maaşının yetersiz olduğuna bende katılıyorum tâbi ki ama verdiğiniz örnekler çok abartılı herşeyin en pahalı tarifesinden kullanman gerekmiyor ki. Ayni seyleri ben de yapıyorum

Elektrik max 160

Su 50

kotasiz Superonline internet 69

Soğuğuyla meşhur bir ilde yaşıyorum en soguk ayin doğalgazı 450

Ben ve eşim telefon 92 tl

Kpsbirincisi
Genel Müdür
22 Eylül 2021 18:30

50 tl ye yaklasik 14 15 m3 su alınıyor yetmez mi ?

Yüce Hülagü Han, 3 yıl önce

50 tl su ne kardeşim sayaca su diye fısıldasan 50 tl yazar zaten

Fatih869
Yasaklı
23 Eylül 2021 08:01

28 tl zaten hiç bir şey yapmasan su hariç ücretler ekleniyor. Harcadığın su parasının üzerinede vergi ekleniyor. 50tl lik su harcasan 90tl civarı fatura geliyor.

Kpsbirincisi, 3 yıl önce

50 tl ye yaklasik 14 15 m3 su alınıyor yetmez mi ?

fakir.adam
Şube Müdürü
23 Eylül 2021 10:46

haftada 1 banyo neyinize yetmiyor. hamdolsun.

Kpsbirincisi
Genel Müdür
23 Eylül 2021 11:10

Hak konuştun yiğidim.

fakir.adam, 3 yıl önce

VATANUĞRUNA
Genel Müdür
23 Eylül 2021 11:16

Güzel ironiydi. Şakşakçı kardeşler çok sever bunları... Hatta yemek işini günde bir öğüne düşürmek, tuvaleti falan iş yerinde bitirip eve taşımamak. Ayakkabıları idareli giyip, iş yerinde terlik giymek, markete girdiğinde et reyonundan teğet geçmek bunların hepsi! Olabilir. Şakkkkkkkkk şakkkkk
fakir.adam, 3 yıl önce

Toplam 129 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi