Editörler : Pangaea
08 Ocak 2021 17:00

Ziya Selçuk güncel açıklama

Arkadaşlar az önce bengütürk tv de izledim ziya selçuk konuktu atama takvimi için ocak ayı içinde belli olacak kamuoyuna duyururuz tarzı bir cümle kurdu yanlış anlamadıysam sizce bu ay içinde gerçekten belli olur mu

Ayaz0000
Kapalı
08 Ocak 2021 17:02

Yok hocam aynen dediğiniz gibi dedi. Yani inşallah belli olur.

Okulöncesi0611
Aday Memur
08 Ocak 2021 17:03

umarım bi cevap vermek zorunda kaldığı için öylesine söylememiştir valla korkuyorum :)

Ayaz0000
Kapalı
08 Ocak 2021 17:04

Sunucu sağolasın o biraz ısrarcı oldu da söyledi.yani inşallah yanıltmazlar beklemekten sıkıldık iyice.

Melekilhn
Aday Memur
08 Ocak 2021 17:05

Çalışmaların bu ay içinde netleşeceğini söyledi netleşince de paylaşacağız dedi demekki en geç şubatın ilk haftası takvim açıklanır

Okulöncesi0611
Aday Memur
08 Ocak 2021 17:08

hocam ilk senem olduğu için çok bilgim yok şubata kadar takvim gelirse hemen hemen ne zaman görevimize başlarız bii fikriniz var mı

Melekilhn, 3 yıl önce

Çalışmaların bu ay içinde netleşeceğini söyledi netleşince de paylaşacağız dedi demekki en geç şubatın ilk haftası takvim açıklanır

akademik01.
Aday Memur
08 Ocak 2021 17:17

Hocam geçen yıl ilk atama sonuçları 18 Mart tarihinde açıklanmıştı. Aslında bu senede geciken bir durum yok. Ben yine iki atama olacağını düşünüyorum.

Okulöncesi0611
Aday Memur
08 Ocak 2021 17:21

anladım hocam teşekkür ederim peki atama sonuçları açıklandıktan sonra göreve ne zaman başlanıyor gidip ev tutma evrak vs işlerini halletmek için ne kadar vaktimiz oluyor yani

akademik01., 3 yıl önce
Hocam geçen yıl ilk atama sonuçları 18 Mart tarihinde açıklanmıştı. Aslında bu senede geciken bir durum yok. Ben yine iki atama olacağını düşünüyorum.

akademik01.
Aday Memur
08 Ocak 2021 17:22

Hocam atama sonuçları açıklandıktan sonra 15 gün içerisinde göreve başlamak gerekiyor.
Okulöncesi0611, 3 yıl önce

anladım hocam teşekkür ederim peki atama sonuçları açıklandıktan sonra göreve ne zaman başlanıyor gidip ev tutma evrak vs işlerini halletmek için ne kadar vaktimiz oluyor yani

Okulöncesi0611
Aday Memur
08 Ocak 2021 17:23

çook teşekkür ediyorum herkesin hakkında hayırlısı inşallah :)

akademik01., 3 yıl önce
Hocam atama sonuçları açıklandıktan sonra 15 gün içerisinde göreve başlamak gerekiyor.

akademik01.
Aday Memur
08 Ocak 2021 17:26

Rica ederim hocam İnşAllah hakkımızda hayırlısı olur. Hocam ayrıca ikamet ettiğiniz şehre atanırsanız ertesi gün göreve başlanıyor. Başka şehir olursa 15 gün içinde mevzuatta bu şekilde yazıyordu yani öyle hatırlıyorum.
Okulöncesi0611, 3 yıl önce

çook teşekkür ediyorum herkesin hakkında hayırlısı inşallah :)

Okulöncesi0611
Aday Memur
08 Ocak 2021 17:33

Anladım hocam çok sağolun :)

Didemm91
Şef
08 Ocak 2021 17:40

Şubata kalır mı sizce ? İzlemedim ben ne dediğini buradan okudum. Bu ay açıklanır mı demek istedi ?

PsikoCenter
Aday Memur
08 Ocak 2021 17:51

Özür dileyerek belirtmek istiyorum ve umudunuzu kirmak istemiyorum ama bakan çalışmalarımız kısmen tamamlanacak dedi yani bence bu ay açıklanmaz.

Okulöncesi2144
Aday Memur
08 Ocak 2021 18:07

Sunucu saolsun bayağı ısrarcı davrandı Bi kaç kez farklı şekillerde sordu inşallah bu ay güzel haberler alırız

Gobel1900
Şube Müdürü
08 Ocak 2021 18:32

Bu ay duyururuz dedi. Sunucudan Allah razı olsun.

Melekilhn
Aday Memur
08 Ocak 2021 18:34

Ben bakanın konuşmasından direkt bu ay içinde netleşmiş olacağını anladım hocam ay sonuna bile kalsa şubat başında açıklanacağı anlamına gelir atama sayısı konusunda da umutsuz bir konuşma yoktu tek alım mı iki alım mı olur bilemem ama bakan geçen senelerde olduğu gibi en yüksek rakamı alacağımızı umut ediyorum son iki senede 40ar bin atama yaptık dediğine göre en azından 40000 civarında bir atama olacağının da sinyalini vermiş oldu bence

PsikoCenter, 3 yıl önce

Özür dileyerek belirtmek istiyorum ve umudunuzu kirmak istemiyorum ama bakan çalışmalarımız kısmen tamamlanacak dedi yani bence bu ay açıklanmaz.

Gobel1900
Şube Müdürü
08 Ocak 2021 18:39

Ben de böyle anladım ilk dinleyişimde.
Melekilhn, 3 yıl önce

Ben bakanın konuşmasından direkt bu ay içinde netleşmiş olacağını anladım hocam ay sonuna bile kalsa şubat başında açıklanacağı anlamına gelir atama sayısı konusunda da umutsuz bir konuşma yoktu tek alım mı iki alım mı olur bilemem ama bakan geçen senelerde olduğu gibi en yüksek rakamı alacağımızı umut ediyorum son iki senede 40ar bin atama yaptık dediğine göre en azından 40000 civarında bir atama olacağının da sinyalini vermiş oldu bence

Faramir66
Şube Müdürü
08 Ocak 2021 18:53

Öyle zaten ortalığı yangın yerine verenlerden uzak duralım.

Gobel1900, 3 yıl önce
Ben de böyle anladım ilk dinleyişimde.

Ayşegül kl
Aday Memur
08 Ocak 2021 18:55

Ocak ayı içinde dedi değil mi iyi bakalım, açıklama yaptığına göre yakındır takvim

Gobel1900
Şube Müdürü
08 Ocak 2021 19:05

Bakanın söylediğini aynen yazıyorum. Bazı çalışmalar bu ay içinde belli bir noktaya gelir. Belli bir noktaya geldikten sonra kamuoyuyla paylaşırız.
PsikoCenter, 3 yıl önce

Toplam 47 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi