Editörler : Pangaea

Aşk Sonsuzken
Aday Memur
26 Mart 2023 15:44

Kardeşim senin hakkın yazmak beni yanlış mi anladın atar niye yapıyorsun yazarsin kazanirsin calisirsin bunda problem yok gitmiycegin şehri yazma bütçene hayatına uygun gördüğün maaşı bilerek yaz. Cok basit örnek vereyim Malatyayi yazdın diyelim kazanırsın kiralık ev yok su yok merkez böyle bide ilçeleri sen düşün. Bunu bilip yaz.

yokbeolum, 1 yıl önce

Ben 91 puanla yazacağım. Bana kendi bölümümden atanacağımin garantisini verebilir misiniz? Veremezsiniz çünkü geçen atama döneminde 92 de kaldı bizim bölüm. Kul hakkı diyorsunuz da 91 le atanamazsam kim benim hakkımı verecek? Olurda da kendi bölümünden atanirsam mecburen kadroyu yakmış olacağım.

Aşk Sonsuzken
Aday Memur
26 Mart 2023 15:57

Son mesajım olsun sen yaşadığın şehri yazacakmissin yani sen gitmiycegin yeri yazmiycakmissin umarım sayısız mimar sayısız mühendis alırlar ve onlarda hakettiği çok iyi bildiği işleri yapar hakettiği maasi alır iyi günler dilerim herkese

Aşk Sonsuzken, 1 yıl önce

Kardeşim senin hakkın yazmak beni yanlış mi anladın atar niye yapıyorsun yazarsin kazanirsin calisirsin bunda problem yok gitmiycegin şehri yazma bütçene hayatına uygun gördüğün maaşı bilerek yaz. Cok basit örnek vereyim Malatyayi yazdın diyelim kazanırsın kiralık ev yok su yok merkez böyle bide ilçeleri sen düşün. Bunu bilip yaz.

Kpssmakina
Memur
26 Mart 2023 17:05

Arkadaşlar yöksis hata veriyor tercih yapamıyorum.

Carpe.diem.25
Kapalı
26 Mart 2023 22:21

Güncel

Ekrem işletmeci
Aday Memur
27 Mart 2023 15:59

ösym nin yaptığı atamalara başvuramazsın bildiğim kadarıyla iyice araştır

kendinemüzisyen
Aday Memur
30 Mart 2023 11:31

öyle bir düşüncen varsa milli eğitimden tercihini geri çek.kul hakkına girmek hoşunuza mı gidiyor

kendinemüzisyen
Aday Memur
30 Mart 2023 11:32

adam atanır da gitmezsem diyor. biz de diyoruz ki atandıysan diğer kadroyu yakmaya ne hakkın var?

yokbeolum, 1 yıl önce

Ben 91 puanla yazacağım. Bana kendi bölümümden atanacağımin garantisini verebilir misiniz? Veremezsiniz çünkü geçen atama döneminde 92 de kaldı bizim bölüm. Kul hakkı diyorsunuz da 91 le atanamazsam kim benim hakkımı verecek? Olurda da kendi bölümünden atanirsam mecburen kadroyu yakmış olacağım.

kendinemüzisyen
Aday Memur
30 Mart 2023 11:34

milli eğitimin yaptığı da merkezi alım

mimarhanimkiz, 1 yıl önce
O merkezi alım için geçerli
30 Mart 2023 11:37

Hayır sözleşmeli alım sadece ÖSYM aracılığı ile yapıyor kadrolu değil
kendinemüzisyen, 1 yıl önce

milli eğitimin yaptığı da merkezi alım

emrahüzülmez
Aday Memur
30 Mart 2023 11:56

gitmeyeceksiniz neden tercih edersiniz arkadaş? Kadro yakmaktan hakka girmekten zevk mi alıyorsunuz?

Metin7881
Aday Memur
30 Mart 2023 12:01

Bence deprem bölgelerinde o illerde yaşayanlar tercih etmeli. İnsanlar zaten zor durumda bari çoluk çocuğu iş sahibi olsun. Alım sayılarıda fazla bunu neden değerlendirmedi meb anlamış değilim. Ben yazmayacağım mesela deprem bölgesini.

kendinemüzisyen
Aday Memur
30 Mart 2023 15:25

Hanımefendi Ösym Merkezi Alımla Sözleşmeli personel de alıyor

mimarhanimkiz, 1 yıl önce
Hayır sözleşmeli alım sadece ÖSYM aracılığı ile yapıyor kadrolu değil

Konyalı4294
Memur
30 Mart 2023 15:29

Sözleşmeli alım olduğu için puanı kullanılabiliyor. ÖSYM yi de aradım onlar da öyle dedi. Ayrıca merkezi alım bile olsa dikkat ettiysen 40 yaş sınırı var. Normal ösym merkezi atamada yaş sınırı yok. Buradan pay biç

kendinemüzisyen, 1 yıl önce

Hanımefendi Ösym Merkezi Alımla Sözleşmeli personel de alıyor

kendinemüzisyen
Aday Memur
30 Mart 2023 15:36

konu ne ara yaşa geldi :D

Konyalı4294, 1 yıl önce

Sözleşmeli alım olduğu için puanı kullanılabiliyor. ÖSYM yi de aradım onlar da öyle dedi. Ayrıca merkezi alım bile olsa dikkat ettiysen 40 yaş sınırı var. Normal ösym merkezi atamada yaş sınırı yok. Buradan pay biç

Muy4t01
Memur
30 Mart 2023 15:48

Başvuru yapabilirsin

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi