Editörler : E.Kayı Han
18 Eylül 2019 12:15

Antalya Adliyesi Mülakat

Mülakata giren arkadaşlar soruları vermesenizde ortamdan bahseder misiniz?

serenad42
Aday Memur
18 Eylül 2019 12:57

Ben de 4 Ekim'de gireceğim. Giren arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

cevresecil
Aday Memur
18 Eylül 2019 13:45

ben de 1 ekimde mübaşirlik mulakatina gireceğim Antalya için..

miranda58
Aday Memur
18 Eylül 2019 13:50

icra katipliği 23 eylülde başlayacak, zabıt katipliği 25 eylülde fakat cezaevi 9 eylülde başladı diye biliyorum. Mülakatı bitenler biraz bilgi verirse iyi olur

miranda58
Aday Memur
19 Eylül 2019 15:59

güncel

A.S.A.T
Aday Memur
19 Eylül 2019 16:54

Önce kendini tanıt dediler sonra iş mahkemelerini sordular sivas kongresinin 3 maddesini söyle dediler ve 3 ilimizin kendisine özgü yenilir bitkisini söyle dediler buz gibi bir ortamdı

mahmutt159
Daire Başkanı
19 Eylül 2019 19:26

Ortam aşırı sıcak biliyorsun antalyayı. Nem zaten insanı bayıyor herkes sıcaktan bunalmış nemden bıkmış usanmış şekildeydi. Katipler bir an önce şu mülakat bitsin de gidelim diyordu. Mülakata gireceklerde sıra hemen gelsin banada girsem de eve kaçsam diye bakıyordu anlayacağın ortam iyi değildi sıcaktı çok fena. Getirebiliyorsan vantilatör getir priz ayarlar ordaki katipler birde üçlü uzatma kablosu

A.S.A.T
Aday Memur
19 Eylül 2019 21:08

beyninden hasar almışsın galiba neyin havası neyin dalgası bu kimsin sen ya her yerden bitiyorsun defol
mahmutt159, 5 yıl önce

Ortam aşırı sıcak biliyorsun antalyayı. Nem zaten insanı bayıyor herkes sıcaktan bunalmış nemden bıkmış usanmış şekildeydi. Katipler bir an önce şu mülakat bitsin de gidelim diyordu. Mülakata gireceklerde sıra hemen gelsin banada girsem de eve kaçsam diye bakıyordu anlayacağın ortam iyi değildi sıcaktı çok fena. Getirebiliyorsan vantilatör getir priz ayarlar ordaki katipler birde üçlü uzatma kablosu

mahmutt159
Daire Başkanı
19 Eylül 2019 21:16

Kimseyle dalga geçmiyorum sadece forumdaki muhim konulara cevap veriyorum. Belki profil fotoğrafımdan ötürü insanlarda her yerde görüyormuş algısı oluşuyor. Ben ciddi cevap verdim antalyayı herkes biliyor sıcak nemli

Küçükken sarı bisikletim vardı çok severim onu neyse galiba 7 yaşındayım arkadaki sürmeyi öğrenene kadar taktığım 2 tekerleği çıkarttığım zamanlar acemi bisketçiyim yani. Bir gün sokak aralarında bisikler binerken çöp konteynerinın yanından geçiyordum bir anda konteynerden kedi fırladı üstüme doğru tam sırtıma doğru geldi bende korkudan çok hızlandım kedi orada düştü tabi yere ama ben farkedemedim tam çok hızlıyken sokaktan dönüyordum ki dönemedim hızdan dolayı yere düştüm kafamı çok fena çarptım belki o sıra beynimden hasar almış olabilirim biraz kanamıştı çünkü bende kumun içine su döktüm çamur yapıp kafama sürmüştüm geçsin diye ondan olabilir belki

A.S.A.T, 5 yıl önce
beyninden hasar almışsın galiba neyin havası neyin dalgası bu kimsin sen ya her yerden bitiyorsun defol

Minsk1
Kapalı
19 Eylül 2019 21:22

Bu işsizliğin kaçıncı leveli ya?
mahmutt159, 5 yıl önce

Kimseyle dalga geçmiyorum sadece forumdaki muhim konulara cevap veriyorum. Belki profil fotoğrafımdan ötürü insanlarda her yerde görüyormuş algısı oluşuyor. Ben ciddi cevap verdim antalyayı herkes biliyor sıcak nemli

Küçükken sarı bisikletim vardı çok severim onu neyse galiba 7 yaşındayım arkadaki sürmeyi öğrenene kadar taktığım 2 tekerleği çıkarttığım zamanlar acemi bisketçiyim yani. Bir gün sokak aralarında bisikler binerken çöp konteynerinın yanından geçiyordum bir anda konteynerden kedi fırladı üstüme doğru tam sırtıma doğru geldi bende korkudan çok hızlandım kedi orada düştü tabi yere ama ben farkedemedim tam çok hızlıyken sokaktan dönüyordum ki dönemedim hızdan dolayı yere düştüm kafamı çok fena çarptım belki o sıra beynimden hasar almış olabilirim biraz kanamıştı çünkü bende kumun içine su döktüm çamur yapıp kafama sürmüştüm geçsin diye ondan olabilir belki

SultanFatihM1453
Aday Memur
19 Eylül 2019 21:51

Boş teneke çok ses çıkarır, her yere yazmışsınız ne anlatıyonuz siz?
mahmutt159, 5 yıl önce

mahmutt159
Daire Başkanı
19 Eylül 2019 23:34

Bugün forumda 4 tane konu açılmış bunun ikisine cevap vermişim. Bunun birisi nötr puan almış diğeri ise +1 almış.

Dün forumda 8 konu açılmış bunun 4 üne yorum yazmışım 2 yorumum + puan alırken 2 tanesi - puan almış Sebebi ise muhtemelen insanlara duymak istemiyecekleri gerçekleri yazdım o yüzden olabilir. Gerçekler kişiden kişiye değişiklik göstermekle birlikte bazen acı olabiliyor.

2 gün önce forumda 6 konu açılmış bunun 5 ine yorum yazmışım 2 yorumum + puan alırken 3 tanesi - almış.

Bu şekilde uzunca her günü özetleyebilirim fakat bu iş uzun süreceği ve vaktimi alacağı için bu vakti de ben boş geçirmediğimden bu özetleme yapacağım süre için ancak ücret talep ederek yapabilirdim. Fakat buda uygun düşmez yapamam maalesef. Belki 1 sene önce olsa mümkün olabilirdi.

SultanFatihM1453, 5 yıl önce
Boş teneke çok ses çıkarır, her yere yazmışsınız ne anlatıyonuz siz?

miranda58
Aday Memur
23 Eylül 2019 14:27

Antalya mülakatına girecek olanlara başarılar, mülakattan çıkan arkadaşlar geçmiş olsun

serenad42
Aday Memur
23 Eylül 2019 14:36

Çıkan arkadaşlardan yorumları alabilirsek güzel olacak.

ffrrkknn0055
Aday Memur
23 Eylül 2019 15:36

Amasyada mülakatta cıkalı 15 gün oldu toplamda 18 kişi alınıyor ne zman acıklanırsa tahmini

miranda58
Aday Memur
25 Eylül 2019 13:58

güncel

ffrrkknn0055
Aday Memur
03 Ekim 2019 13:19

#
miranda58, 5 yıl önce

güncel

serenad42
Aday Memur
03 Ekim 2019 13:20

Yarın mübaşirlik için mülakata gireceğim.

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi