Editörler : E.Kayı Han
18 Mart 2019 09:27

Sözleşmeli İKM nas atama sistemi

Arkadaşlar sözleşmeli İKM lerin yeni sistemle tayin yazma olayı biraz karışık olayın özünde tek gerçek olan şey becayişe benzediği bu yüzden kimler nereleri yazacak burda paylaşırsak birbirimize yardımcı olmuş oluruz öncelikle ben kendi adıma Ödemişi yazacağım şuan çalıştığım kurum Silivri 1 Nolu L Tipi

Kurtan0
Aday Memur
18 Mart 2019 11:44

Hocam Nas nedir bilgilendirir misiniz
18 Mart 2019 11:55

Nakil atama sistemi açılımı kadroluların kota karşılığı tayin yazabildiği bir sistem ama geçen seneden beri sözleşmeli ikm lerde bu sistemden yararlanabiliyor tek farkı bizde kota yok bulunduğun cezaevine ne kadar sözleşmeli tercih ederse o kadar kişi tayin hakkından yararlanabiliyor becayişin sistemli hali yani
Kurtan0, 5 yıl önce
Hocam Nas nedir bilgilendirir misiniz

afatsum99
Aday Memur
18 Mart 2019 21:58

Bu nas ataması için kaç yıl sözleşmeli çalışmamız gerekiyor

19 Mart 2019 08:58

2 yıl
afatsum99, 5 yıl önce

Bu nas ataması için kaç yıl sözleşmeli çalışmamız gerekiyor

Kurtan0
Aday Memur
19 Mart 2019 15:20

Sağ olun:)
Sözleşmeli-İkm2016, 5 yıl önce
Nakil atama sistemi açılımı kadroluların kota karşılığı tayin yazabildiği bir sistem ama geçen seneden beri sözleşmeli ikm lerde bu sistemden yararlanabiliyor tek farkı bizde kota yok bulunduğun cezaevine ne kadar sözleşmeli tercih ederse o kadar kişi tayin hakkından yararlanabiliyor becayişin sistemli hali yani
19 Mart 2019 20:41

Rica ederim :)
Kurtan0, 5 yıl önce
Sağ olun:)

bunyaminada
Aday Memur
19 Mart 2019 23:11

Şahsım olarak bayburt ikm görev yapıyorum sakarya kocaeli yazdım şansımıza artık nasa tabi değiliz ama sözleşmeli kotası gibi bir şey söz konusu diye düşünüyorum gelen giden sayısı baz alınırsa takılırız

Emrahay22
Aday Memur
20 Mart 2019 01:03

Duzcede sozlesmeli ikm yim silivri ve tekirdağ i yazmak istiyorum.Silivri Tekirdağ cezaevlerinden duzceyi yazmak isteyen sozlesmeli ikm arkadaslarimiz bana ulasabilirmi
20 Mart 2019 22:58

Nasa tabiyiz uyap üzerinden yapıyoruz tercihimizi
bunyaminada, 5 yıl önce

Şahsım olarak bayburt ikm görev yapıyorum sakarya kocaeli yazdım şansımıza artık nasa tabi değiliz ama sözleşmeli kotası gibi bir şey söz konusu diye düşünüyorum gelen giden sayısı baz alınırsa takılırız

20 Mart 2019 23:00

Düzceyi yazmak önemli değil ben Ödemişi yazıcam zaten o yüzden Silivri de boşluk olmuş oluyor şöyle örneklendirirsem örneğin ben Ödemişi yazdım ödemişte ki birisi ankarayı yazdı ankarada ki Düzceyi yazdı sende Silivriyi yazdığın zaman zincirleme yer değişikliği oluyor
Emrahay22, 5 yıl önce
Duzcede sozlesmeli ikm yim silivri ve tekirdağ i yazmak istiyorum.Silivri Tekirdağ cezaevlerinden duzceyi yazmak isteyen sozlesmeli ikm arkadaslarimiz bana ulasabilirmi
20 Mart 2019 23:02

Yani özetle burda herkes tercihini yapmalı katılım ne kadar çok olursa o kadar iyi
Sözleşmeli-İkm2016, 5 yıl önce
Düzceyi yazmak önemli değil ben Ödemişi yazıcam zaten o yüzden Silivri de boşluk olmuş oluyor şöyle örneklendirirsem örneğin ben Ödemişi yazdım ödemişte ki birisi ankarayı yazdı ankarada ki Düzceyi yazdı sende Silivriyi yazdığın zaman zincirleme yer değişikliği oluyor

Emrahay22
Aday Memur
21 Mart 2019 01:00

karsilikli yazilankurumlar nas kotasi sifir olsa dahi karsilikli pozisyon uygunluguna gore degerlindirilir diyor.Zincirleme sikinti olur ama karsilikli yazilirsa direkt oluyor
21 Mart 2019 06:31

"Sözleşmeli personelin yerleştirilmesi, talep edilen yerde boş pozisyon bulunmasına veya ilgili yerde başka bir sözleşmeli personelin diğer bir yere atanması suretiyle boş pozisyon oluşmasına bağlıdır." madde karşılıklı demiyor
Emrahay22, 5 yıl önce
karsilikli yazilankurumlar nas kotasi sifir olsa dahi karsilikli pozisyon uygunluguna gore degerlindirilir diyor.Zincirleme sikinti olur ama karsilikli yazilirsa direkt oluyor

Emrahay22
Aday Memur
21 Mart 2019 17:53

Bir maddede de karsilikli yazilan kurumlar nas kotasi sifir olsa bile degerlendirilir yaiyor.Hem sozlesmeli hem kadrolu icin gecerli.Mesela ben silivriyi yazsam bile ordan biri burayi yazmadigi surece ciimayacak.Cunku bizim personel durumu az.

qmer55
Aday Memur
21 Mart 2019 21:50

sozlesmeli bafradan tayin yazan varmi beyler

hall.ayh
Kapalı
22 Mart 2019 14:06

Sözleşmeli ikm eş durumundan tayin olayı nasıl oluyor acaba bilen var mı? ( eş devlet memuru )

bürodan
Şube Müdürü
25 Mart 2019 01:48

Arkadaşlar kendi kurumunuzun belirlediği kota da var. Gideceğiniz yerden 50 kişi de yazsa çalıştığınız kurumun kotası yetersizse yapabileceğiniz bir şey yok. Örneğin silivri açık tan geçen yıl 4 kişi gidebildi yani koca Silivri Açıktan sadece 4 memurun tayini çıktı.

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi