Editörler : Pangaea
10 Ağustos 2019 14:43

Atandıktan sonra gerekli evraklar

Merhaba arkadaşlar. Dün biliyorsunuz ki birçok öğretmen atandı ben de bunlardan birisiyim. Bundan sonraki süreç nasıl ilerleyecek biz hangi belgeleri nereye götüreceğiz. Maalesef bu konular hakkında hiçbir bilgim yok yardımcı olursanız çok sevinirim,

Sağlık raporu falan almak 1 hafta sürüyor dediler. Sağlık raporu alırken öğretmenlik için olduğunu mu söyleyeceğiz. Şimdiden teşekkürler

Ogretmnim
Kapalı
10 Ağustos 2019 18:15

Ben de çok merak ediyorum ne kadar sürede hazırlayıp teslim etmemiz gerekiyor arkadaşlar belgelerimizi.

Sebilearslan
Aday Memur
10 Ağustos 2019 19:37

Merhabalar

Öncelikle hepinize hayırlı olsun

Atandığınız il ya da ilçe gerekli evrakları duyuru yayınlayarak bildiriyor. Siz de evraklarınızı hazırlayıp il mem?e teslim ediyorsunuz. Sonrasında soruşturma süreci başlıyor. Soruşturmayı ikamet ettiğiniz il emniyet müdürlüğü yürütüyor ve bitince sonuçlarınızı atandığınız ile gönderiyor. Daha sonra gelip göreve başlayabilirsiniz diyerek arıyorlar.

Sağlık raporu almak bir gün sürüyor. Hastanede sağlık kurulu bölümünden öğretmenlik için rapor alacağınızı belirttiğinizde size muayene olmanız gereken bölümleri söylüyorlar.

Bahar0725
Kapalı
10 Ağustos 2019 21:28

Atanan öğretmenler 2 Eylül'de göreve başlayacaktır dendi. Güvenlik soruşturması yapılmayacak mı belgeler teslim edildikten sonra? 2 Eylül'de direk göreve mi başlıyoruz?

Sebilearslan, 5 yıl önce

Merhabalar

Atandığınız il ya da ilçe gerekli evrakları duyuru yayınlayarak bildiriyor. Siz de evraklarınızı hazırlayıp il mem?e teslim ediyorsunuz. Sonrasında soruşturma süreci başlıyor. Soruşturmayı ikamet ettiğiniz il emniyet müdürlüğü yürütüyor ve bitince sonuçlarınızı atandığınız ile gönderiyor. Daha sonra gelip göreve başlayabilirsiniz diyerek arıyorlar.

Sağlık raporu almak bir gün sürüyor. Hastanede sağlık kurulu bölümünden öğretmenlik için rapor alacağınızı belirttiğinizde size muayene olmanız gereken bölümleri söylüyorlar.

Muhsena
Aday Memur
10 Ağustos 2019 21:51

2 Eylül değil. 2 Eylül itibari ile. Bu görev çağrısının zamanı ilden ile okuldan okula değişiklik gösterebilir
Bahar0725, 5 yıl önce

Atanan öğretmenler 2 Eylül'de göreve başlayacaktır dendi. Güvenlik soruşturması yapılmayacak mı belgeler teslim edildikten sonra? 2 Eylül'de direk göreve mi başlıyoruz?

Bahar0725
Kapalı
10 Ağustos 2019 22:12

Anladım. Kafam oldukça karışmıştı. Çok teşekkür ederim :)

Muhsena, 5 yıl önce
2 Eylül değil. 2 Eylül itibari ile. Bu görev çağrısının zamanı ilden ile okuldan okula değişiklik gösterebilir

Muhsena
Aday Memur
11 Ağustos 2019 05:42

Rica ederim
Bahar0725, 5 yıl önce

Anladım. Kafam oldukça karışmıştı. Çok teşekkür ederim :)

Ozelegitimcinur
Aday Memur
14 Ağustos 2019 01:42

Teşekkürler hocam

Sebilearslan, 5 yıl önce

Merhabalar

Sebilearslan
Aday Memur
15 Ağustos 2019 23:53

Rica ederim hocam

Ozelegitimcinur, 5 yıl önce

Teşekkürler hocam

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi