Editörler : swat3410
17 Mart 2023 22:28

2023 Doğu tercih yorumlarınız önemli

Trafikçiyim Sizce hangisi gelir? İller hakkında bilgi verir misiniz? Tercih sırasında yer değişmesi gereken veya yeni bölgelere göre hangileri yazılabilir?

Tercih sırası

1-Sivas veya Van

2-Diyarbakır

3-Bitlis

4-Tunceli

5-Iğdır

6-Şırnak

7-Hatay

17 Mart 2023 22:32

Şırnağı 1 e yaz gerçekten memnun kalıcağın ideal bir yer diğer tercihleri komple çıkart yerine daha mantıklı yerler yaz sonra bana dua edersin bu tercihle geleceği yer hatay orda da konteynırda hayatın geçer güzel kardeşim

memur3428
Şube Müdürü
17 Mart 2023 22:34

Tahminim bekarsan hatay evliysen tunceli

Hsynyldz6
Aday Memur
17 Mart 2023 22:38

Diğerleri neden gelmez peki

OrganizeİşlerBurda, 1 yıl önce

Şırnağı 1 e yaz gerçekten memnun kalıcağın ideal bir yer diğer tercihleri komple çıkart yerine daha mantıklı yerler yaz sonra bana dua edersin bu tercihle geleceği yer hatay orda da konteynırda hayatın geçer güzel kardeşim

cenderli580558
Aday Memur
17 Mart 2023 22:38

Tunceli bitlis şırnak Van Diyarbakır yazardım ben olsam Allah gölüne göre versin

Hsynyldz6
Aday Memur
17 Mart 2023 22:39

Gelişmişlik seviyesi olarak değerlendirip sıralama yaptım imkanlar açısından ama emin değilim ölü tercihdiyor herkes

cenderli580558, 1 yıl önce
Tunceli bitlis şırnak Van Diyarbakır yazardım ben olsam Allah gölüne göre versin

cenderli580558
Aday Memur
17 Mart 2023 22:42

Kardeş gelişsede dogu sonuçta haklısın ama rahatına bak bence ben 4 yıl önce bile Erzincan. İlk sıraya yazdım gelmedi 2.bitlis geldi ben gönlüne göre olsun inşallah
Hsynyldz6, 1 yıl önce

Gelişmişlik seviyesi olarak değerlendirip sıralama yaptım imkanlar açısından ama emin değilim ölü tercihdiyor herkes

Hsynyldz6
Aday Memur
17 Mart 2023 22:46

Bitlis hakkında bilgi alamadım hiç bende oranın geleceğini düşünüyorum. Bilgi verir misiniz. Sosyallik nasıl çalışma sistemi nasıl. Bekar için nereye gönderirler. Ahlat ve Tatvan güzel diyorlar oraya düşer miyiz

Kardeş gelişsede dogu sonuçta haklısın ama rahatına bak bence ben 4 yıl önce bile Erzincan. İlk sıraya yazdım gelmedi 2.bitlis geldi ben gönlüne göre olsun inşallah

cenderli580558
Aday Memur
17 Mart 2023 22:49

Bitlis merkezde market eczane devlet hastanesi dışında pek bişey yok asker polis genelde Tatvan veya diger ilçelere gezmeye gider Van tarafına da çok giderler çalışma sistemi 12 36 yogunluk az rahat yer kar çok yagıyor ama alışıyorsun maç görevi olurdu lojman ortamı Olunca eşler için iyi oluyor ben merkezde idim ilçeleri yazdım merkez gelmişti
Hsynyldz6, 1 yıl önce

Bitlis hakkında bilgi alamadım hiç bende oranın geleceğini düşünüyorum. Bilgi verir misiniz. Sosyallik nasıl çalışma sistemi nasıl. Bekar için nereye gönderirler. Ahlat ve Tatvan güzel diyorlar oraya düşer miyiz

cenderli580558
Aday Memur
17 Mart 2023 22:51

Özel hastane tatvanda var orasıda uzak degil zaten genelde oraya gidiyor asker polis insanları da iyiydi biz memnu. Kaldık yine olsa giderim

Hsynyldz6
Aday Memur
17 Mart 2023 23:34

Anladım merkez de olsa yine yakındır küçük yer sonuçta 20-25 dk olsa gerek her yer bakalım bu sıralamadan Bitlis gelecek mi acaba

Özel hastane tatvanda var orasıda uzak degil zaten genelde oraya gidiyor asker polis insanları da iyiydi biz memnu. Kaldık yine olsa giderim

MissPolice
Aday Memur
18 Mart 2023 00:20

Diyarbakır veya Şanlıurfa

Batman veya Mardin

Iğdır

Ağrı

Siirt

Hakkari

Kahramanmaraş

Yorumlar mısınız?

sarkmagduru68