Editörler : swat3410
«515253545556575859606162»

Deysidu
Aday Memur
23 Mart 2023 12:54

Değerlendirilmektedir mi yazıyor olumsuzdur mu? Değerlendiriliyorsa umudumuzu kesmeyelim

öznurmusa, 1 yıl önce

Bizde kahramanmaraş'tan Malatya'ya istedik. Her ikisi de deprem bölgesi. Depremden çok etkilenmemize rağmen yine deprem bölgesine istedik. Eş durumu tayini, üstelik ilk atama. Ona rağmen bizimki de çıkmamış.

Diğer değerlendirme ne zaman olur kim bilir :(

Sümeyra tamer
Aday Memur
23 Mart 2023 13:00

İnşallah olumlu olur izinler kapalı izne gidemiyoruz ailemiz orda perişan 1 ay oldu bekliyoruz
Alp0150, 1 yıl önce
Abla bende de aynı tarihleri aynı iki dilekçe görünüyor birinde genel atama diğerinde değerlendirilmektedir diyor umudumuzu kesmeyelim olacak inşallah

Alp0150
Aday Memur
23 Mart 2023 13:02

Allah yardımcın olsun abla aynı durumdayız olumsuza dönende ne yazıyordu
Sümeyra tamer, 1 yıl önce
İnşallah olumlu olur izinler kapalı izne gidemiyoruz ailemiz orda perişan 1 ay oldu bekliyoruz

sektor5252
Aday Memur
23 Mart 2023 13:05

halen DEĞERLENDİRİLMEKTEDİR yazanlarla ilgili bilgi alan olursa buraya da yazsın lüfen.

yasa.kenan
Aday Memur
23 Mart 2023 13:19

Ben de sağlık mazeretinden atama bekliyorum benim de hâlâ Değerlendirmektedir yazıyor sağlık mazereti için SGK ile yazışmalar uzun sürüyor muş bana öyle bilgi verdiler siz ne zaman verdiniz dilekçeyi

ayez, 1 yıl önce

Benim cocuk saglik mazereti.Pbs ye dustugu andan beri degerlendirilmektedir yaziyor hic degismedi bugunda ayni degismemis

Arcet
Aday Memur
23 Mart 2023 13:31

Arkadaşlar ben şimdi Ankara'daki komiserle konuştum kendisine birkaç soruda bulundum eş durumları ile ilgili benim normal şartlarda mazeret atama döneminde değerlendirecektir yazıyordu daha sonra genel atama döneminde değerlendirecektir diye yazıyor niye değiştiğini sordum kendisi de emniyet genel müdürü tarafından bir kısmının Mayıs haziran'a kaldığını söyledi ama olumlu ya da olumsuz herhangi bir değerlendirme yapılmamış çünkü değerlendirilseydi olumlu ya da olumsuz bir cevap verilirdi yani genel atama dönemine ertelenen bütün dilekçeler Mayıs ve Haziran ayı içerisinde değerlendirilecektir...

Sümeyra tamer
Aday Memur
23 Mart 2023 13:38

Tarihli dilekçeniz atama yönetmeliği çerçevesinde değerlendirilmiş olup uygun görülmemiştir diyor
Alp0150, 1 yıl önce
Allah yardımcın olsun abla aynı durumdayız olumsuza dönende ne yazıyordu

bilmem1400
Şube Müdürü
23 Mart 2023 13:40

Sıkıntı zaten Mayıs hazirana kalmasi yani genel atama dönemine. Çok önemli bir seçim var ilgilenmeleri çok zor. Seçimden önce bu işi yapmaları lazım ama görünen o ki seçim sonrasına kalacak.

Arcet, 1 yıl önce

Arkadaşlar ben şimdi Ankara'daki komiserle konuştum kendisine birkaç soruda bulundum eş durumları ile ilgili benim normal şartlarda mazeret atama döneminde değerlendirecektir yazıyordu daha sonra genel atama döneminde değerlendirecektir diye yazıyor niye değiştiğini sordum kendisi de emniyet genel müdürü tarafından bir kısmının Mayıs haziran'a kaldığını söyledi ama olumlu ya da olumsuz herhangi bir değerlendirme yapılmamış çünkü değerlendirilseydi olumlu ya da olumsuz bir cevap verilirdi yani genel atama dönemine ertelenen bütün dilekçeler Mayıs ve Haziran ayı içerisinde değerlendirilecektir...

şeyt0102
Memur
23 Mart 2023 13:42

Şimdi bende adıyamandan kalan şark süremi Malatya'da tamamlamak için dilekçe verdim kendi dairem olur verdi personel daireye gönderdi devrem sonuç ne olur sizinki olumsuz olduysa benimkide mi olumsuz olur aynı mazeretleri bildirdim evim hasarlı ve psikolojik olarak eşimle zorlandıgımızı belirttim ve malatlada ki aileminde zor durumda olduğunu evinin hasırlı olfdugnu acaba ne gelir sizce
Tarihli dilekçeniz atama yönetmeliği çerçevesinde değerlendirilmiş olup uygun görülmemiştir diyor

Fuatg21
Aday Memur
23 Mart 2023 13:59

Şubatta verdim depremden önce halen değerlendiriliyor olumlu olsa şimdiye kadar yazardı

Toskanalı
Aday Memur
23 Mart 2023 14:00

Olumlu veya olumsuz değerlendirilmediğini düşünmüyorum, şimdiden pek çoğunun neticesi sisteme işlenmiştir, kimse değerlendirmeyi genel atama dönemi hengamesine ve yoğunluğuna bırakmaz, eşyanın tabiatına aykırı
Arcet, 1 yıl önce

Sümeyra tamer
Aday Memur
23 Mart 2023 14:02

Bilmiyorum devrem biz olabilirse atama olmazsa geçici dedik geçici olana olumsuz gelmiş diğerini bekliyoruz hala değerlendirilmektedir diyor
şeyt0102, 1 yıl önce
Şimdi bende adıyamandan kalan şark süremi Malatya'da tamamlamak için dilekçe verdim kendi dairem olur verdi personel daireye gönderdi devrem sonuç ne olur sizinki olumsuz olduysa benimkide mi olumsuz olur aynı mazeretleri bildirdim evim hasarlı ve psikolojik olarak eşimle zorlandıgımızı belirttim ve malatlada ki aileminde zor durumda olduğunu evinin hasırlı olfdugnu acaba ne gelir sizce

Alp0150
Aday Memur
23 Mart 2023 14:06

Dün genelde eş durumu olanlar açıklandı bizimkilerde ay sonuna kadar açıklanır diye düşünüyorum senin diger dilekçe olumsuz oldu diğeride olumsuz olsa yazarlardi bence hala umut var abla senin durumdan yola çıkarak bende hala umutluyum
Bilmiyorum devrem biz olabilirse atama olmazsa geçici dedik geçici olana olumsuz gelmiş diğerini bekliyoruz hala değerlendirilmektedir diyor

ottoman2022
Aday Memur
23 Mart 2023 14:17

Değerli arkadaşlarım; Geçen yıl şark görevimi tamamlayarak eski sisteme göre 1.bölgenin 2.kısmında bulunan bir ile atandım. Lakin adaptasyon ve uyum kaynaklı sorunlardan ötürü eşimle sürekli anlaşmazlık modundayız, bundan ötürü her ne kadar zor olsa da şartlarına alışkın olduğum İstanbul iline gitmek istiyorum. Mevcut dönemde bu talebi değerlendirirler mi yoksa dinlemeksizin red mi ederler. Lütfen görüşünüzü belirtirmisiniz, teşekkürler. ( Not: Daha önce İstanbulda görev yapmadım, 7 yıllık memurum )

sektor5252
Aday Memur
23 Mart 2023 16:02

arkadaşlar sabahtan bu yana olumlu olumsuz açıklanan yok mu?

ttn41
Aday Memur
23 Mart 2023 16:22

03/02/2023 eş durumu ( özel sektör) dilekce sisteme düştü o tarihten beri değerlendirilirmektedir yazıyor hala ses seda yok dün açıklandı bir umutla baktık yine ses seda yok , verilerin sonradan görüleceğini de düşünmüyorum açıklanan zaten açıklandı ,sanırım seçim sonrasına bırakacaklar insanları mağdur etmeye devam ediyorlar bu kadar zor mu bu iş anlayamadım. Olumlu açıklanan arkadaşlara hayırlı olsun

sektor5252
Aday Memur
23 Mart 2023 16:38

bizim de aynı şekilde özel sektör eş durumu, ocak da verdik dilekçeyi, dün bi umut baktık kesin olacak gözüyle bakıyorduk ama hala değerlendirilmektedir yazıyor. şubat 15 de dilekçe veren açıklanmış olumlu olmuş, ocaktaki dilekçe sonuçlanmadığına göre olumsuz işte

ttn41, 1 yıl önce

03/02/2023 eş durumu ( özel sektör) dilekce sisteme düştü o tarihten beri değerlendirilirmektedir yazıyor hala ses seda yok dün açıklandı bir umutla baktık yine ses seda yok , verilerin sonradan görüleceğini de düşünmüyorum açıklanan zaten açıklandı ,sanırım seçim sonrasına bırakacaklar insanları mağdur etmeye devam ediyorlar bu kadar zor mu bu iş anlayamadım. Olumlu açıklanan arkadaşlara hayırlı olsun

memrmer
Aday Memur
23 Mart 2023 16:44

devrem karamsarlığa düşeceğine ara sor daireye nie olumsuz düşünüyorsun

sektor5252, 1 yıl önce

bizim de aynı şekilde özel sektör eş durumu, ocak da verdik dilekçeyi, dün bi umut baktık kesin olacak gözüyle bakıyorduk ama hala değerlendirilmektedir yazıyor. şubat 15 de dilekçe veren açıklanmış olumlu olmuş, ocaktaki dilekçe sonuçlanmadığına göre olumsuz işte

sektor5252
Aday Memur
23 Mart 2023 16:56

devrem olumsuz düşünmek istemiyorum aslında ama süreç o kadar yıprattı ki, dün o kadar kişinin olumlu olurken bizim hala açıklanmadığını görünce ister istemez insan olmicak diye düsünüyor

memrmer, 1 yıl önce

devrem karamsarlığa düşeceğine ara sor daireye nie olumsuz düşünüyorsun

memrmer
Aday Memur
23 Mart 2023 17:15

benm dilekçe 21 martta düştü sisteme zaten bu kadar hızlı sonuçlanmasını beklemiyordum. biraz daha bekliyelim

sektor5252, 1 yıl önce

devrem olumsuz düşünmek istemiyorum aslında ama süreç o kadar yıprattı ki, dün o kadar kişinin olumlu olurken bizim hala açıklanmadığını görünce ister istemez insan olmicak diye düsünüyor

Toplam 1509 mesaj
«515253545556575859606162»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi