Editörler : swat3410
«8910111213141516171819»
30 Nisan 2017 00:08

Yeni KHK'da kurulacak olan komisyonla ilgili ince bir bilgi de var. Komisyon kararlarına karşı açılaacak davada başbakanlığa değil, son çalışılan kuruma dava açılacağı vurgulanıyor. Yani başbakanlık açık açık "Sizi ben atmadım. Kurum amirleriniz attı" diyor. Şimdi tüm davaların muhatabı, bizleri atmak için çarşaf çarşaf liste hazırlayıp fişlemeler yaparak üst makamlara ileten kurum amirleri. Olurda AHİM'den veya başka yerlerden tazminat kazanılırsa Başbakanlığın bu tazminatı da bu kurum amirlerine ödeteceği sonucunu çıkarabiliriz. Birazcık akılları varsa başlarını öne eğip, "Biz ne yaptık böyle?" diye düşünürler artık.

Dolayısıyla bu açığa alınan 9103 polis rahat olsun artık kolay kolay ihraç gelmez

havva_16
Kapalı
30 Nisan 2017 00:36

Umarim dediginiz gibidir

Darkdeep34
Yasaklı
30 Nisan 2017 01:08

İNŞALLAH

Umutumutumutumutumut, 7 yıl önce

Yeni KHK'da kurulacak olan komisyonla ilgili ince bir bilgi de var. Komisyon kararlarına karşı açılaacak davada başbakanlığa değil, son çalışılan kuruma dava açılacağı vurgulanıyor. Yani başbakanlık açık açık "Sizi ben atmadım. Kurum amirleriniz attı" diyor. Şimdi tüm davaların muhatabı, bizleri atmak için çarşaf çarşaf liste hazırlayıp fişlemeler yaparak üst makamlara ileten kurum amirleri. Olurda AHİM'den veya başka yerlerden tazminat kazanılırsa Başbakanlığın bu tazminatı da bu kurum amirlerine ödeteceği sonucunu çıkarabiliriz. Birazcık akılları varsa başlarını öne eğip, "Biz ne yaptık böyle?" diye düşünürler artık.

Dolayısıyla bu açığa alınan 9103 polis rahat olsun artık kolay kolay ihraç gelmez

serkan733420
Genel Müdür
30 Nisan 2017 02:53

ARKADAŞLAR BEN IZINDE ACIGA ALINDIGIM İCİN UST YAZIYOI GORMEDIM ÜST YAZIDA TAM OLARAK ACIGA ALINMA SEBEBMİZ NE İLTİSAKI VEYA VE İRTİBATI OLDUGU DUSUNCESIMI YOKSA İLTİSAKI VEYA VE İRTİBATI OLDUGU GEREKCESIYLEMI

kozcann
Aday Memur
30 Nisan 2017 13:10

Hepinize geçmiş olsun. Ben gece 1.30 da görevimin başında iken açığa alındım. Üst yazıyı okuyamadım. KHK numarasını yaza bilirmisiniz. Vakıfbank atm kredi kartıma el koydu. Oysa ben kredi kartı borcumu yatıracaktım. Çok komik. Maaş kartını takmaya çekindim açıkçası. Borcumuzu banka şubesinden mi yatıracağız. Maaş kartlarımız aktif mi. Birde polsan işlem yapıyor mu, çıkış yapabiliyormuyuz. Allah bizlere ve özellikle de ailelerimize sabırlar versin. Lütfen eşlerinizi ve çocuklarınızı ihmal etmeyiniz.

30 Nisan 2017 13:18

Üst yazıyı görmeye gerek varmı medyada her yerde yazıyo, özelikle Yeni şafak denen görüntüde Müslüman geçinen herkezi peşinen fetöcü ilan edip T.C numaralı listeleri internet sitesinde hala yayınla

maya devam eden provakotör yalamaları takip et yaptığı haberlerin ekran görüntülerin aldım ve bu işin sonunda tazminat manyağı olacaklar...

örgün İİBFLİ
Şube Müdürü
30 Nisan 2017 13:20

Olan bize oldu desene. Neyse yine de bir mazlum bile bizim yaşadığımız haksız yere suclandigimiz durumu yasamasini istemem umarım tez zamanda gerçek suçlular bulunur

recon137
Yasaklı
30 Nisan 2017 13:55

Bunu aylar önce bekir Bozdag söylemisti zaten.

Jeramin
Aday Memur
30 Nisan 2017 14:02

inşallah yapılan yanlışın farkına varılır ve bu durum ortadan kaldırılır.

haksızlığa uğrayanlar görevide iade edilir inşallah

recon137, 7 yıl önce

Bunu aylar önce bekir Bozdag söylemisti zaten.

AYYILDIZ ALPEREN
Aday Memur
30 Nisan 2017 14:23

Hesaplarımıza tedbir konduysa bankamatikten işlem yapamazsınız borcunuzu banka icinden yatiracaksiniz , bankamatikten sadece yatan 3/2maasinizi alabilirsiniz

AYYILDIZ ALPEREN
Aday Memur
30 Nisan 2017 14:25

Vakıfbank hemen kredi kartlarını kullanıma kapatıyor, düşene tekme vurmaya hazır bekliyor,,ben görev e döndüm borcunu kapattım kırdım attım keşke maaşımı da bunlardan almasam

recon137
Yasaklı
30 Nisan 2017 14:28

Hesaba tedbiri banka koyamaz, mahkeme koyar.

AYYILDIZ ALPEREN, 7 yıl önce

Hesaplarımıza tedbir konduysa bankamatikten işlem yapamazsınız borcunuzu banka icinden yatiracaksiniz , bankamatikten sadece yatan 3/2maasinizi alabilirsiniz

AYYILDIZ ALPEREN
Aday Memur
30 Nisan 2017 14:30

Tedbiri banka koyuyor demedim zaten, mahkeme koyuyor, banka sadece kredi kartını iptal ediyor.

30 Nisan 2017 14:42

Vakıfbank benim için bitmiştir, emin olun banka içindeki asıl Fötö cü piçler bu uygulamanın mimarları her yerde peşin hüküm verierek hesef sapyıtma algı oluşturma çabasındalar ve kendilerini gizliyorlar bu işler tamamen herşeyiyle ortaya çıktığında 3 yılmı olur 5 yılmı olur bilmiyorum ama Allah büyüktür onların bir hesabı varsa Allahında bir heaabı var yeni şafak ve sabah gazeteleri sizide asla unutmayacağım Karlov'un katili FETÖ'nün 'BİZDEN' listesinde...

http://www.sabah.com.tr/gundem/2017/04/30/karlovun-katili-fetonun-bizden-listesinde

asesyarkan
Şef
30 Nisan 2017 14:49

Kredi kartında bloke ile tedbir aynı şeymi

erdenerist
Daire Başkanı
30 Nisan 2017 16:11

Ne tedbiri sakin olun arkadaşlar bu insafsizlar açığa alindiginizi ogrendigi andan itibaren kartlar inizin limitini düşürüp eğer kredi borcunuz varsa maaş hesabiniza bloke koyuyorlar

asesyarkan, 7 yıl önce

Kredi kartında bloke ile tedbir aynı şeymi

kasmorak
Şef
30 Nisan 2017 16:34

İhraç lar az olur diyen arkadaş sözüm sana , biz 6 ay önce sayı azmış bin i geçmez dedik 8 bin kişi attılar , yani mantıkla olmuyor ne istiyorlarsa onunyapıyprlar . Darbe den 2 gün sonra kaç bin memur açığa alındı Başbakan çıktı dedi ki endişe edilecek bir durum yok tedbir amaçlı dedi , 9 ay oldu nice masumlar ın canı yandı . Masalı bırakalım , hiç dönemeyecekmiş gibi iş arayın evde oturup da nasıl olsa bişeyim Yok dönerim demeyin , bu hayatta herşey olabilir . İnsan isek herşeye hazırlıklı olmak lazım . Evet medya da hain diyorlar , siz onlara kulak asmayın vicdanınızın sesini dinleyin . Şunu unutmayın ne gelirse Allah dan geliyor o yüzden sabredin .

serkan733420
Genel Müdür
30 Nisan 2017 17:26

arkadaşlars mesele ıhrac fılan degıl ıhrac olsak allah korusun bunun mahkemesı ınsan hakları tazmınatı var bır sekılde sucsuz olanlatr doner allah korusun bır ngece ansızın göz altına alınıp suzsuz yere tutuklanmak cunku zamanında sucsuzlarada yapıldı pardon denıldı

10.dAnem
Aday Memur
30 Nisan 2017 18:02

Bende 4 ekimde açığa alınıp başlayıp tekrar açığa alindim kredi kartımda herhangi bir sıkıntı yok limitten dolayı olabilir bloklar sonuçta limit maaşa Gore belirleniyor

gknus
Kapalı
30 Nisan 2017 18:19

Arkadaşlar bir iki yerden aldığım bilgi, açığa alınanların cogunun döneceği şeklinde.

Toplam 102884 mesaj
«8910111213141516171819»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi