Editörler : swat3410
«34567891011121314»

skkoç
Memur
27 Nisan 2017 15:57

ihraç sebebini öğrenen varmı

Toledo12, 7 yıl önce

Kardesim biseyi yoksa ins doner ben 7 ay acikta kaldim sonra iade oldum.

1 hafta acikta kalip ihrac olanda var

1 ay acikta kalip iade olanda var.

7.8 ay acikta olup ihrac olanlar var.

9 aydir hala acikta olanlar var.

Nasip kismet kader.

Birde babanin aciga alinma sebebi olarak bisey soylemusler mi babana

otoyol trafik
Kapalı
27 Nisan 2017 16:10

uzun metrajlı bidizi bulup uzun tatlin keyfini çıkarın bide gelen parayla geçinmeye bakın

serhat222222
Aday Memur
27 Nisan 2017 16:20

Evet beyler Anadolu Üniversitesi'nde KHK ihraçlarına tepki gösteren akademisyene kibir, aşağılama ve çokbilen bir ağızla "Senden hoca olmaz" diyen polis amiri de açığa alınmış diyorlar. Şimdi kendisi her platformda "yaf benden terörist olmaz, ey millet KHK ihraçlarına tepki gösterin" diyecek. ama, ama maalesef tepki verecek kimse kalmadı. bu trajik ve düşündürücü bir durum. hem de çok ibretlik. ama görüyorumki hala ibret almayanlar var. yazıkki ne yazık.

27 Nisan 2017 16:27

daha nasıl alakan olacaktı

Jeramin, 7 yıl önce

anladım hocam benim fötöyle alakam sadece dershane ve yurtlardır başka bir şey olamaz da zaten.İnşallah bi sıkıntı çıkmaz yoksa anasını gibtiğim fetö yüzünden geleceğim gidecek.Veba gibi her yere yayılmış

Jeramin
Aday Memur
27 Nisan 2017 16:29

bylock yok devlete zarara uğratan davranış yok kötü niyet yok elhamdürillah

ronaldinho gaucho, 7 yıl önce

daha nasıl alakan olacaktı

27 Nisan 2017 16:32

sen bunların ihanetini bile bile 2014 te yurduna dersanesine gitmişsin bu onlara yardım olmuyor mu ?

Jeramin, 7 yıl önce

bylock yok devlete zarara uğratan davranış yok kötü niyet yok elhamdürillah

Jeramin
Aday Memur
27 Nisan 2017 16:33

ya o zaman ihanet bile yoktu ki 17/25 aralık olaylarından sonra dershaneyle ilişkimi kestim zaten

ki o zaman onların dershanesine gitmeyen mi vardı her yer onlara aitti nerdeyse

sen bunların ihanetini bile bile 2014 te yurduna dersanesine gitmişsin bu onlara yardım olmuyor mu ?

27 Nisan 2017 16:35

kaç yılına kadar bunlarla ilşikin olduğuna devlet bakar zaten güvenlik soruşturmasında

Jeramin, 7 yıl önce

ya o zaman ihanet bile yoktu ki 17/25 aralık olaylarından sonra dershaneyle ilişkimi kestim zaten

ki o zaman onların dershanesine gitmeyen mi vardı her yer onlara aitti nerdeyse

Jeramin
Aday Memur
27 Nisan 2017 16:37

kendimden eminim zaten onda şüphem yok ama her yer bunlarında dediğim gbi ankaraya ilk gittiğimde kalacak yer bulamadım bi tane yurt buldum kızılayda çıka çıka bu gibtiğinim fetonun yurdu çıktı gelde kadere bak işte

kaç yılına kadar bunlarla ilşikin olduğuna devlet bakar zaten güvenlik soruşturmasında

ist-ibo
Kapalı
27 Nisan 2017 16:54

Arkadaşlar bende dün gece açığa alınanlardanım ismimi internette görünce Nöbetçi Amiri arayıp silahımı kimliğimi verdim,çok garip garip bi durumdu bunları yaşamakta varmış hala şoktayım...Bir konuda yardımcı olurmusnuz?açıktayken şehir dışına gitme durumu iznemi tabi?izinsiz çıkarsak nolur?

Passenger01
Memur
27 Nisan 2017 17:02

İlden ile değişiyor. Bazı iller dilekçe ile gönderdi. Bazıları dilekçe kabul etmedi ama yıllık izin al git dedi. Doğuda terör bölgesinde isen dilekçe yaz can guvenligim yok de şansını dene. Hiç izin almadan gidenler var. Başına bı iş gelmezse pek sıkıntı olmaz. Ha şunu da duydum. Urfaydi galiba aciktakilerin evlerine giymişler tutanak tutmuşlar evdemi diye

ist-ibo, 7 yıl önce

Arkadaşlar bende dün gece açığa alınanlardanım ismimi internette görünce Nöbetçi Amiri arayıp silahımı kimliğimi verdim,çok garip garip bi durumdu bunları yaşamakta varmış hala şoktayım...Bir konuda yardımcı olurmusnuz?açıktayken şehir dışına gitme durumu iznemi tabi?izinsiz çıkarsak nolur?

ist-ibo
Kapalı
27 Nisan 2017 17:06

Olaya bak ya 24 saat evdemi durmak zorundayız,neyse teşekkürler kardeşim

Passenger01, 7 yıl önce

İlden ile değişiyor. Bazı iller dilekçe ile gönderdi. Bazıları dilekçe kabul etmedi ama yıllık izin al git dedi. Doğuda terör bölgesinde isen dilekçe yaz can guvenligim yok de şansını dene. Hiç izin almadan gidenler var. Başına bı iş gelmezse pek sıkıntı olmaz. Ha şunu da duydum. Urfaydi galiba aciktakilerin evlerine giymişler tutanak tutmuşlar evdemi diye

MARKASI0046
Aday Memur
27 Nisan 2017 17:26

Urfa'da 6 ay sonra aradılar napıyonuZ diye tutanak falan da olmadı ilden ile değişiyor uygulama yeni açıklar keyfiniz bilir il dışına çıkıp çıkmamayı...

rebels90
Şef
27 Nisan 2017 17:37

Ulke disi haric heryere gidebilirsin.ben aciktayken sinavlarim icin ist ankara urfa heryere gttm sikinti yok olsa da en fazla iade olman icin sana bi gun sure verrler

ist-ibo, 7 yıl önce

Passenger01
Memur
27 Nisan 2017 17:46

Evde durmak zorunda değilsin ben öle biseyde demedim. İl sınırları içerisinde olmak zorundasin

ist-ibo, 7 yıl önce

Olaya bak ya 24 saat evdemi durmak zorundayız,neyse teşekkürler kardeşim

rebels90
Şef
27 Nisan 2017 18:19

Ronaldinho gaucho bos konusuyorsun. 2010dershanesine 55 gun gidip iliskisini kesin polis bile ihrac oldu.yetkililer neyi biliyor. Gercekci olsaydi halka 17-25 milat deyip 2006da dershanesine giden garibani da ihrac etmezdi.

sallonnick
Aday Memur
27 Nisan 2017 18:51

Arkadaşlar ben 4 ekimde açığa alınıp 45 gün sonra gelen toplu liste ile iade olmuştum ve dün yeniden açığa aldılar benim gibi ikinci kez açığa alınan varmı ?

27 Nisan 2017 19:41

Var coook...

27 Nisan 2017 19:50

http://haber.sol.org.tr/toplum/mahkemeden-khkya-dayanilarak-yapilan-ihraclara-iliskin-onemli-karar-194472

Bu gün açığa alınanlarda galiba 667 sayılı khk ya dayanılarak açığa alındı . Bu haberde sizinle ilgili Bi şeyler var. Bakıyorum da eskiler yenilere sanki içşnde bulunulan durum çok matah bişeymiş gibi biz biliyoruz havalarında takılıyorlar

Masum olan herkesin Allah yardımcısı olsun . Ben polis değilim komşu gruplardanım .

skkoç, 7 yıl önce

iade edileceğini söyleyen mi var(?)

27 Nisan 2017 19:51

Bide bu 9 bin kisilik listeyi internete atan kim yaw... Milletin Tc sine kadar internet sitelerinde dolasiyor... Hani hukuk ve adalet?

Toplam 102884 mesaj
«34567891011121314»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi