Editörler : ayşegül bgm
14 Mart 2019 14:11

Sağlıkçılar akp İletişim Merkezini arayıp Atama talebi istiyor

444 2 544 bu numaraya yüklenin arkadaşlar. Atama talebinizi sıkıntılarınızı anlatın.

Sağlık bakanı baş danışmanına acilen mail atacağız demişler arayan arkadaşlara. haydi yüklenelim boş durmamak lazım.

isimsoyisim01
Kapalı
14 Mart 2019 14:15

Ya birakin su işleri duymadılar mi sanıyorsunuz biliyolar görmezlikten geliyor lar atama matama Yok pasa paşa kabul edeceğiz hazirana kadar bekleyecez onunuze bakin iş bulun ben arıyorum şu an

14 Mart 2019 14:18

evet haklılık payın var ama biz mücadele ettiğimiz halde bunlar böyleyse, mücadele etmezsek neler olur düşünmek istemiyorum. Bu yüzden pes etmemeliyiz.

isimsoyisim01, 5 yıl önce

Ya birakin su işleri duymadılar mi sanıyorsunuz biliyolar görmezlikten geliyor lar atama matama Yok pasa paşa kabul edeceğiz hazirana kadar bekleyecez onunuze bakin iş bulun ben arıyorum şu an

Kbrnurse
Kapalı
14 Mart 2019 14:22

Neden hazirana kadar bekleyecez ki? Çok mu garantisi var haziranda atama olacağının. Farkında mısınız tek açıklama dahi verilmedi bu sene atama olmayabilir de. Arayalım arkadaşlar bizi duymak görmek istemiyorlar ama biz yine de arayalım. Elimizden hiç bir şey gelmiyor başka.
isimsoyisim01, 5 yıl önce

14 Mart 2019 14:22

arkadaş aptal mısınız bırakın şu sadaka kültürünü, saraydan culüs bahşişi istemiyoruz biz hakkımız olan atamayı istiyoruz. onu da ancak devletten isteriz hiçbir partiden beklentimiz yok.

14 Mart 2019 14:28

kesinlikle katılıyorum. Atama yapmayı geçtim, 1 milyon sağlık çalışanımız var diye övündüler bugün. Bu bi mesaj bize zaten. İhtiyaç yok demeye getiririyorlar.

Kbrnurse, 5 yıl önce
Neden hazirana kadar bekleyecez ki? Çok mu garantisi var haziranda atama olacağının. Farkında mısınız tek açıklama dahi verilmedi bu sene atama olmayabilir de. Arayalım arkadaşlar bizi duymak görmek istemiyorlar ama biz yine de arayalım. Elimizden hiç bir şey gelmiyor başka.

odyometrist63
Aday Memur
14 Mart 2019 14:38

hayır sağlıkçılar sandıklarla iletişmee geçeck ..

Rabken
Yasaklı
14 Mart 2019 15:01

devletten isteyin buyurun hocam nasıl yapacaksınız
büyükyollarınhaydudu, 5 yıl önce

arkadaş aptal mısınız bırakın şu sadaka kültürünü, saraydan culüs bahşişi istemiyoruz biz hakkımız olan atamayı istiyoruz. onu da ancak devletten isteriz hiçbir partiden beklentimiz yok.

merve aşar
Kapalı
14 Mart 2019 15:05

Artık atama dilenmek yerine tepkimizi ortaya koyalım atama yoksa oy da yok

Dionisus1
Kapalı
14 Mart 2019 15:07

Devletin başında kimler var ugandalılar mı

14 Mart 2019 15:09

bundan sonra twitter etkinliklerinde tagımız bu olmalı. SağlıkçıyaAtamaYoksaOydaYok

merve aşar, 5 yıl önce

Artık atama dilenmek yerine tepkimizi ortaya koyalım atama yoksa oy da yok

merve aşar
Kapalı
14 Mart 2019 15:12

Evet sana katılıyorum

nanelilimonata, 5 yıl önce

bundan sonra twitter etkinliklerinde tagımız bu olmalı. SağlıkçıyaAtamaYoksaOydaYok

14 Mart 2019 15:14

parti ayırt etmeden bütün mvekillerini etiketleyelim

Kbrnurse
Kapalı
14 Mart 2019 15:15

Anlamıyorum madem bir milyon sağlık çalışanı var bunların içinde emekli olan hiç mi yok? Bir yıl geçti yaa hiç mi emekliye ayrılan yok onların yerine de mi atama yapılmayacak. Resmen bizlerle dalga geçiyorlar. Tek bir açıklama yapmadı Sağlık bakanı. Varsa yoksa doktor alımı işçi alımı ile geçiştirdi koca bir yılı.

kesinlikle katılıyorum. Atama yapmayı geçtim, 1 milyon sağlık çalışanımız var diye övündüler bugün. Bu bi mesaj bize zaten. İhtiyaç yok demeye getiririyorlar.

14 Mart 2019 15:23

emekli olanın yerine taşeronlar el altından yerleşiyorlar da ondan. Şehir hastaneleri boşuna mı açılıyor. Bi kaç seneye devlet hiç alım yapmayacak bence. Üni alımları gibi olacak bu gidişle

Kbrnurse, 5 yıl önce
Anlamıyorum madem bir milyon sağlık çalışanı var bunların içinde emekli olan hiç mi yok? Bir yıl geçti yaa hiç mi emekliye ayrılan yok onların yerine de mi atama yapılmayacak. Resmen bizlerle dalga geçiyorlar. Tek bir açıklama yapmadı Sağlık bakanı. Varsa yoksa doktor alımı işçi alımı ile geçiştirdi koca bir yılı.

Kbrnurse
Kapalı
14 Mart 2019 15:27

Bende öyle düşünüyorum.

emekli olanın yerine taşeronlar el altından yerleşiyorlar da ondan. Şehir hastaneleri boşuna mı açılıyor. Bi kaç seneye devlet hiç alım yapmayacak bence. Üni alımları gibi olacak bu gidişle

Attcandır
Aday Memur
14 Mart 2019 15:29

Devlet malasef akp den ibaret olduğuna göre isteyeceğimiz yerde orası daha ii bi fikrin varsa dinleyelim

14 Mart 2019 17:00

arkadaslar gecen sene biz twitterda grup kurmustuk sürekli farkl mvekllerine yazmıstık

14 Mart 2019 17:01

sonuç olarak dikkatlerini çektik özelden mesaj attılar konuyla birebir ilgilendiler. böyle bişey yapsak katılır mısınız?

arkadaslar gecen sene biz twitterda grup kurmustuk sürekli farkl mvekllerine yazmıstık

merttrex
Memur
14 Mart 2019 17:11

"Anlayana sivrisinek saz, anlamayana sazı ...... az." derler. Ankara'da etkinlik yapıldı anlamak isteyen anlardı. Boşuna yormayın artık kendinizi. Soru önergesi verilmemiş gibi davrandılar. SPP bugün bir randevu almıştı. Onlardan da haber gelmedi sanırım. Artık 2 yılda 6-7 bin alımlar kapatırlar.

Tuncay Kayaa
Aday Memur
14 Mart 2019 17:41

+++
Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi