Editörler : ayşegül bgm
01 Temmuz 2018 12:20

2018/5 Zimmet başlığı

arkadaşlar son alımda atananlar bu başlığa toplansın başlığı aktif tutalım ilk zimmete düşen yazsın hadi bakalım kim ne zaman düşecek

lab.0146
Memur
01 Temmuz 2018 12:32

Daha erken bunun için il sağlık mudurlugunde kiler 1 ay sonra bakmaya başlayın dediler

Hmsrmlk
Aday Memur
01 Temmuz 2018 12:42

Anormal şekilde uzamasın da ben de 30 40 günden önce olacağını düşünmüyorum pek malesef..

01 Temmuz 2018 12:47

Daha 2018/4 ler düşmedi

Snmsanem
Aday Memur
01 Temmuz 2018 12:55

Eylule sarkacak gbi gorunuo

Rdtk
Kapalı
01 Temmuz 2018 16:15

18 4 ler düştü arkadaşım. Shgm de açıklama var. Düşmeyenlerinki özel durımdur. Bizimki 1 2 ay sürer

Rdtk
Kapalı
01 Temmuz 2018 16:17

Aktif bir şekilde süreci konuşacağımız bir başlık fena olmazdı. Her şeyden uzak bir şekilde kalmayız. Süreç noktasında herkes öğrendiği bilgiyi paylaşırsa daha iyi olur bizim için.

Acarparmdk
Kapalı
01 Temmuz 2018 17:25

9 binden düşmeyen yaklaşık 3 bin kişi var, ozaman hepsi sıkıntılı sizin gözünüzde! bilmediğiniz konu hakkında yanls bilgilendirme yapmayın, hepsi düşmüş kalan birkaç kişi varmış onlar da sıkıntılı gibi aksetmeyin
Rdtk, 6 yıl önce

18 4 ler düştü arkadaşım. Shgm de açıklama var. Düşmeyenlerinki özel durımdur. Bizimki 1 2 ay sürer

Hemşire ortaögm
Aday Memur
01 Temmuz 2018 17:45

Boş ver bunları anlayamazlar şu anda bizim durumumuzdan onlardan da ilk grup düşsün geriye kalanları görürüz
Acarparmdk, 6 yıl önce
9 binden düşmeyen yaklaşık 3 bin kişi var, ozaman hepsi sıkıntılı sizin gözünüzde! bilmediğiniz konu hakkında yanls bilgilendirme yapmayın, hepsi düşmüş kalan birkaç kişi varmış onlar da sıkıntılı gibi aksetmeyin

Thk4363
Aday Memur
01 Temmuz 2018 18:48

2018/4 ler düştü diye çok eminsin arkadaşım Yhgm deki açıklamayı nerde olduğunu söyle bizede bizde görelim 2017/5 alımlarında kaç açıklama yapılmış hepsi bitinceye kadar gir bakta 2018/4 lerin hepsinin düşüp düşmediğini o zaman anlarsın 2018/5 alımları bizim iki katımız 18bin bakalım sizler kaç seferde düşeceksiniz ilk açıklamada düşmeyinde sizle o zaman tekrar konuşalım sorunmu varmış yoksa parça parça peyder peymi düşülüyor zimmete

Rdtk
Kapalı
01 Temmuz 2018 19:12

Bakıyorum da linç kültürünü çok benimsemişsiniz. Sıkıntı dediğim işlemleri uzayanlar, evrak eksiği, bilgi yanlışlığı vb. olanlar.

‎

‎link aşağıda hemen altında açıklamadan bir metin var. Konuşmaya bile değmiyorsunuz. Kendi bilinçaltınızdaki düşüncelerinizi diğer insanlarla özdeşleştirmeyin lütfen komik oluyorsunuz.

http://yhgm.saglik.gov.tr/TR,38169/kpss-20184-goreve-baslama-islemleri-hakkinda-duyuru.html

Bu kapsamda, güvenlik soruşturması/arşiv araştırması işlemleri tamamlananların listesi il sağlık müdürlüklerimize gönderilmiştir.

01 Temmuz 2018 19:43

Bu paylaştığın şeyi herkes biliyo zaten sen kendinden emin konuşma bu kadar 2019 a kalmayında siz

Rdtk
Kapalı
01 Temmuz 2018 19:57

Evet paylaştığım şeyi ben biliyorum da siz gerçekten anlayabiliyor musunuz bilmiyorum. "özel durum" tam olarak bahsettiğim kelimesi kelimesine. Bunu alıp problem gibi yorumlayan sizsiniz. Biri size özel bir insansın dese sanırım bunu da olumsuz bir durum gibi algılayacaksınız. Sizin söylediğiniz şey, hiç kimse düşmemiş gibiydi. Ben düşenler olduğunu belirttim. Farkındayım gerginsiniz. Süreç can sıkıntısı. Hazırlanma atanma ardından da bu. Ama burda sıkıntınızı kusmanız gerekn kişi ben değilim. 4 yıl hazırlandım ben bu sınava. Tüm zorluklarını yaşadım. Listye düşmeyenlerden zevj alıyormuşum gibi düşünsenizde öyle bir durumum yok sizlerin sadece algısında biraz sapma var. Herkesin hakkında hayırlısı olsun.

Beraber bilgi paylaşımında bulunma seviyesinde dahi olmayan insanlarla konuşmak ve bir şeyleri anlatmaya çalışmak tamaen gereksizmiş, farkettitdiniz sağolun. Umarım aynı meslej grubundaki diğer insanalr sizler gibi değildir.

01 Temmuz 2018 20:22

Kaç yıl hazırlandığın beni ilgilendirmez ben yazdığım şeye problemli bakan sensin

Snmsanem
Aday Memur
01 Temmuz 2018 21:52

Arkadaslar benm sahsi dusuncem su aslinda herkesn 2018/4 sorustrmalri bitince zimmet baslayacakti ancak secim oncesi bitenleri hemen dusurduler cogu kisinin hala bitmedigi bi gercek umarim biran once dusersinz ama 2018/5 2018/4 bitmeden ise baslatilamazzz buda bir diger gercek

Fedla
Aday Memur
02 Temmuz 2018 03:54

Benim merak ettiğim bi soru var Şimdi 2 temmuzda evrak teslim işlemi bitiyor ya güvenlik soruşturması teslim tarihi bittikten sonra mı başlıyor yoksa teslim ettiğinde mi başlıyor ? Kısaca örnek verecek olursak 21 haziranda teslim edenle 2 temmuzda teslim eden kişi arasında zaman farkı olacak mı

Acarparmdk
Kapalı
02 Temmuz 2018 09:05

hayır olmaz, evraklar topluca il sağlık müdürlüğü tarafından Ankara'ya teslim ediliyor, sonrasında başlıyor sorustrma
Fedla, 6 yıl önce
Benim merak ettiğim bi soru var Şimdi 2 temmuzda evrak teslim işlemi bitiyor ya güvenlik soruşturması teslim tarihi bittikten sonra mı başlıyor yoksa teslim ettiğinde mi başlıyor ? Kısaca örnek verecek olursak 21 haziranda teslim edenle 2 temmuzda teslim eden kişi arasında zaman farkı olacak mı

Nursebaby
Aday Memur
02 Temmuz 2018 10:31

2018/5 için bencede burada takipte kalalım. umarım 2018/4 teki arkadaşların da hepsi en kısa sürede zimmete düşer ama acılan bir başlık altında bu şekilde negatif konuşmalar ve kavgaya gerek yok. bu forum haberlesmek, birbirine destek için ve bulamadığın sorulara cevap bulmak için var. Herkesin işleri gönlünce olsun.

Zaferelif
Aday Memur
02 Temmuz 2018 10:35

Şu an başka bir kurumda kadrolu çalışan var mı? ünv.hastenesinde kadrolu çalışanlar istifa dilekçelerini ne zaman vermesi gerekli acaba?

Gdggd
Aday Memur
02 Temmuz 2018 10:41

ben tam bilmiyorum ama il saglikta biri ayni soruyu sordu gorevli zimmette dustunmu istifa et demiati sen yinede bilen birilerine iyice danis
Zaferelif, 6 yıl önce

Şu an başka bir kurumda kadrolu çalışan var mı? ünv.hastenesinde kadrolu çalışanlar istifa dilekçelerini ne zaman vermesi gerekli acaba?

Mavi112
Aday Memur
02 Temmuz 2018 12:58

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

Sirnak atanan var mi

Toplam 2927 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi