Editörler : swat3410
«474747484749475047514752475347544755475647574758»

plsemre
Aday Memur
21 Ağustos 2019 00:25

S.a özelin kapali yazarmisin
İst.bar, 5 yıl önce

Arkadaşlar merhaba. Bende 26 Nisan mağduruyum. İstanbul Ümraniye'de bir iş kurmak istiyorum. Yanıma güvenilir, sağlam, işe ihtiyacı olan bir arkadaş arıyorum. Detay için özelden mesaj atın. Az sermaye ile güzel bir iş kurabilecek bir iş.

21 Ağustos 2019 01:03

Aynen öyle bu listeyi emniyet hazırladı ve listeye katkı sağlayan kişiler de ekipte beraber çalıştığımız kişiler bu yüzde yüz.
kartalangara, 5 yıl önce

Bu forumu ilk günden beri takip etmekteyim niceleri geldi geçti nazım yükseller vs 26 nisan acik 8 temmuz ihraç ankaradayım daha geçen hafta lütfettiler ifadeye hicbir kriteryok ne banka ne dersana ne ifade ne şube çıkışlı olmak tek ellerinde say kodlamam varmis tek ihraç sebebim buymus savci tutuklama verdi hakim adli kontrol verdi hala forumda umut tüccarlığı yapanlara itafen en üst düzeyden kanıta gerek yok kanaat yeterli dendi komisyonda ret verdi mesleğe dönmeyi beklerken şimdi 4 ağır cezada mahkemem var ayrıca savci odasında bizzat dedim adam say kodlamasiyla çalışıyor savci güldü cevap bile vermedi sd karta resmen delil olarak görüyorlar ayrıca ben eminim bu ad kart işinde bir çapanoğlu var gerçek futbolcuların yaninda istenmeyen şube çıkışlı personelleri eklemişler tutarsa diye kendilerince tuttu ayrıca birinci agizdan duydum bu listeyi emniyet hazirlamis mitle alakası yok bu listenin hatta sabri uzunda dedi emniyet istihbaratin 3 aylık humint operasyonu humint ne diyenlere direk humint dedikodu sahadaki bilgi demek ben ümidimi kestim allahtan tek isteğim canımı alması şairin dediği gibi en son ümitler gitti ...

Ezan Bayrak
Memur
21 Ağustos 2019 02:52

üstad egm istihbarat ise listeyi hazırlayan amaç ne. mesela ben 679 khk. 2017 ocak ihraç. 2017 ağustos kyok. kriter yok. kodlama her dönem AD. eğer listeyi egm hazırladıysa beni 2017 ocak ayında niye ihraç etti
Gecekartalı3434, 5 yıl önce
Aynen öyle bu listeyi emniyet hazırladı ve listeye katkı sağlayan kişiler de ekipte beraber çalıştığımız kişiler bu yüzde yüz.

İst.bar
Aday Memur
21 Ağustos 2019 12:41

Plsemre devrem özelden yazdım ararsan görüşürüz

26nsnn
Şef
21 Ağustos 2019 12:54

Peki sen neden ihrac oldun ? Hiçbirşey yok durupdururken ihrac mı ettiler seni . Sd kart sayesinde döneceksin diye su an kart dogru diyorsun .
Ezan Bayrak, 5 yıl önce
üstad egm istihbarat ise listeyi hazırlayan amaç ne. mesela ben 679 khk. 2017 ocak ihraç. 2017 ağustos kyok. kriter yok. kodlama her dönem AD. eğer listeyi egm hazırladıysa beni 2017 ocak ayında niye ihraç etti

26nsnn
Şef
21 Ağustos 2019 12:59

Kodu AD olanlar arkadaslar inş işinize döneceksiniz. Sizden sadece istediğimiz geride kalanlara lütfen fetcü diyip durmayın . Bu evreden sizde gectiniz . Bari siz yapmayın . Biz kendi kodlarımız için hatalı diyoruz öyle birşey yok diyoruz . Size kodu olumlu olanlara birşey dediğimiz yok

26nsnn
Şef
21 Ağustos 2019 13:01

Devre mahkeme sadece kod dan dolayı açıldı . Suan ki durumda sd karttan dolayı ihrac olduk
Hala gerçekten garson kodlaması ile ihraç olduğunu düşünen saf temiz arkadaşlar var mı aramızda :)))

Ezan Bayrak
Memur
21 Ağustos 2019 13:18

üstad ben iddiam bu kart tamamen dogru demedim.kendin böyle çıkarım yaptın. rabbim tüm mağdurların yardımcısı olsun
26nsnn, 5 yıl önce
Peki sen neden ihrac oldun ? Hiçbirşey yok durupdururken ihrac mı ettiler seni . Sd kart sayesinde döneceksin diye su an kart dogru diyorsun .
21 Ağustos 2019 16:03

O işi kılıfa uydurmak içindi devrem yoksa nasıl ihraç edeceklerdi eski ergenekon da uygulanan sözde delillerle ihraç edildik. Kart falan yok ortada yani.
26nsnn, 5 yıl önce
Devre mahkeme sadece kod dan dolayı açıldı . Suan ki durumda sd karttan dolayı ihrac olduk

Dert Nisan
Aday Memur
21 Ağustos 2019 17:50

sa arkadaslar komısyon uzun zamandır acıklama yapmıyorum acaba bunlardamı adlı tatıle gırdıler.

Dert Nisan
Aday Memur
21 Ağustos 2019 17:53

bırde bu sd kart olayında lıste guncellemesı dıye bahsedıyolar oncesı ve sonrasını nerden bakabılırı

kartalangara
Aday Memur
21 Ağustos 2019 20:49

Sadece sd karttan ceza alan oldumu bilen varmı ki...

21 Ağustos 2019 23:04

Arkadşalar malesef ki idare mahkemeleirn den de redler gelmeye başladı tek tek bu iş nasıl çözülecek bilmiyorum.
21 Ağustos 2019 23:11

anayasa mahkemeleri çözecek ozamana kadar ölmemeye bakın tabi extra bir düzenleme gelişme olmazsa idare mahkemeleri zaten idare tarafindalar
Arkadşalar malesef ki idare mahkemeleirn den de redler gelmeye başladı tek tek bu iş nasıl çözülecek bilmiyorum.

88my
Genel Müdür
22 Ağustos 2019 01:19

is ona kalırsa günümüzde idare tarafında olmayan mi var?

Ne demişti ... birisi; taraf olmayan bertaraf olur. Bu açık açık mesaj...

Bizi ancak aihm paklar,

vicdanınız rahatmı, 5 yıl önce
anayasa mahkemeleri çözecek ozamana kadar ölmemeye bakın tabi extra bir düzenleme gelişme olmazsa idare mahkemeleri zaten idare tarafindalar

medcezir_06
Genel Müdür
22 Ağustos 2019 04:18

Bu sd kart icindeki fişleme listelerini kim hazırladı bilmiyorum ama karma hazırlandıgi aşikar bunu kabul edin artik, hic kimse bu bilgilerin tamami yanlış iddisinda da bulunmasin tamami dogru iddiasinda da bulunmasin herkes kendini biliyor kimse bir başkasını bilemez, Sd kart olayının tüm gerçekleriyle ortaya çıkması ancak ve ancak bu dijital verilerin hakkaniyetli bir hakim tarafından Kom daireden imajının talep edilerek bağımsız adli bilir kişilerce incelenmesini sağlaması ile mümkün olur, şuan tüm işlemler kagit sayfalar üzerinden yürüyor, fişleme bilgilerini mahkemelerin %98 tek başına delil saymıyor dış verilerle desteklenmesi halinde yan delil olarak kabul ediyor, yanlız komisyon denen ucube %100 doğru kabul edip ona göre işlem yapıyor, kendi gözümle gördüğüm bir ifade tutanağında biri hakkında sivil bir imam ifade vermiş sahsin ismini ve bazi özelliklerini belirterek sohbetlere 17/25 öncesinde gelip giderdi türünden ifade vermiş ve bu adam fişleme listesinde Ad olarak kodlandığı için hala açıkta bekliyor, ben şimdi buradan boşuna kendi aralarinda tartışan arkadaşlara sesleniyorum burda herkes kendinden mesul, fislemeler doğru, fislemeler yanlış tarışmaları boş muhabbet herkes kendine baksın. başkaları sizi ilgilendirmez. haydin iyigeceler..

cezey
Aday Memur
22 Ağustos 2019 10:03

S.Aleyküm arkadaşlar.. daha önce paylaşmıştım. 26 nisan 08 temmuz ve 701 khk..buhün 14.gün komisyondan red geldi..ikamet ilim k.maraş hala karar gelmedi..bu karar sırayla işişleri bakanlığı, EGM, çalıştığım il ve sonrasında ikamet ettiğim il Emniyet ve ilçeyemi geliyor yada bu yolculukta bilgisi olan varmı

22 Ağustos 2019 10:15

Aynen dediğiniz şekilde oluyor ama 14 gün erken gelmesi için
cezey, 5 yıl önce

S.Aleyküm arkadaşlar.. daha önce paylaşmıştım. 26 nisan 08 temmuz ve 701 khk..buhün 14.gün komisyondan red geldi..ikamet ilim k.maraş hala karar gelmedi..bu karar sırayla işişleri bakanlığı, EGM, çalıştığım il ve sonrasında ikamet ettiğim il Emniyet ve ilçeyemi geliyor yada bu yolculukta bilgisi olan varmı

Celikzade
Şube Müdürü
22 Ağustos 2019 10:33

En sonunda yuvam da yıkıldı çok istedim bozulmasın diye ama çaresiz kaldım. Aynı durum başınıza gelirse sonuna kadar mücadele edin yuvanızdan değerli hiçbirsey yok hayatta... Oğlum anne dediğinde başım öne eğiliyor
Toplam 102884 mesaj
«474747484749475047514752475347544755475647574758»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi