Editörler : ayşegül bgm
11 Ocak 2019 09:23

Hangi aylarda yapılan sağlıkçı atamaları kadrolu oluyor?
Şubat mart ayları sözleşmeliyse ,kadrolu alımlar ne zaman

Hayalperesthemşire
Müsteşar
11 Ocak 2019 09:32

Sağlıkcılara kadrolu alım kalktı, 2 yıldır sözlesmli atanıyorz

Radyoterapist96
Aday Memur
11 Ocak 2019 09:54

Ben ilk kez girdim KPSS ye . Radyoterapi alanında 43. sıradayım atamalarla ilgili hiç bilgim yok sözleşmeli nasıl kadrolu nasıl diye teşekkür ederim cevap için .
Hayalperesthemşire, 5 yıl önce

Sağlıkcılara kadrolu alım kalktı, 2 yıldır sözlesmli atanıyorz

Hayalperesthemşire
Müsteşar
11 Ocak 2019 10:14

Hazıran Aralık ayında merkezi alım kadrolu oluyor aöa sağlık bakanlığı o alımlarda alımı kesti, 1-2 kişi bazı bölümlerden belki alındı, bizim için geçerli olan sözleşmeli alımlar, sözlesmli atanıyorz 4 yıl sonra kadroya geçiyoruz, snm alanında 2018 yılında nekdr alım yapılmış diye bakablrsn 2018/4 ve 2018/5 alımlarını incele netten

Radyoterapist96
Aday Memur
11 Ocak 2019 10:47

Bugün sağlıkçılar günü belki müjdeli bir haber gelirde çok sayıda atama olur. Allah hepimizin emeklerinin karşılığını verir inşallah

Hazıran Aralık ayında merkezi alım kadrolu oluyor aöa sağlık bakanlığı o alımlarda alımı kesti, 1-2 kişi bazı bölümlerden belki alındı, bizim için geçerli olan sözleşmeli alımlar, sözlesmli atanıyorz 4 yıl sonra kadroya geçiyoruz, snm alanında 2018 yılında nekdr alım yapılmış diye bakablrsn 2018/4 ve 2018/5 alımlarını incele netten

Purpleeee
Kapalı
11 Ocak 2019 13:09

Sağlıkçılar sözleşmeli ataniyor kpss robotlarından 5 6 7 lerde alımlar var ben incelemsitim.onun disinda olan alımlarda pek saglik yok zaten.4+2 olarak başlanıyor sonra kadroya geciliyor ama meclis 4b yı kadro verilmesi önergesini reddetmiş şimdi nolcak bilmiyorum

Hayalperesthemşire
Müsteşar
11 Ocak 2019 13:17

Onlar normal 4bli atanan, 5 yıldr devlet ne yazıkki kadro vermiyor sözleşmelilere

Purpleeee, 5 yıl önce

Sağlıkçılar sözleşmeli ataniyor kpss robotlarından 5 6 7 lerde alımlar var ben incelemsitim.onun disinda olan alımlarda pek saglik yok zaten.4+2 olarak başlanıyor sonra kadroya geciliyor ama meclis 4b yı kadro verilmesi önergesini reddetmiş şimdi nolcak bilmiyorum

Hayalperesthemşire
Müsteşar
11 Ocak 2019 13:19

Hocam sadece belli olursa toplam sayı belli olur, o fa zaten hu haftalarda belli olması lazım, bugun gelmezse haber haftaya gelir, geçen yıldan daha düşük olmıcağnı bakan zaten söylüyordu. Sen dua et de sizden de güzel sayılarda alım yapsınlar

Radyoterapist96, 5 yıl önce
Bugün sağlıkçılar günü belki müjdeli bir haber gelirde çok sayıda atama olur. Allah hepimizin emeklerinin karşılığını verir inşallah

Purpleeee
Kapalı
11 Ocak 2019 13:37

Hayalperesthemsire yanı kpss ye girdiğimde sözleşmeli alımlardabenimde baktigim 2018 5 te bir devlet hastanesinde çalışmaya başladığımda sadece sözleşmeli mi oluyorum daha sonra kadroya hic geçilmiyor mu

Radyoterapist96
Aday Memur
11 Ocak 2019 13:45

2018 de alınan toplam kişi sayısı 46 maalesef ki bu sefer çok alım yapıldı diyenler bile var bu sayı için . Eğer bir kaç şehir hastanesi açılırsa ve onkoloji cihazları varsa 1 sene de atanmak en iyi ihtimal

Hocam sadece belli olursa toplam sayı belli olur, o fa zaten hu haftalarda belli olması lazım, bugun gelmezse haber haftaya gelir, geçen yıldan daha düşük olmıcağnı bakan zaten söylüyordu. Sen dua et de sizden de güzel sayılarda alım yapsınlar

Hayalperesthemşire
Müsteşar
11 Ocak 2019 14:09

Hocam geçiceksnz yukarıdada yazdım, biz 4+2 olark atanıyoruz, kadroya geçeceğimz zaman belli yani

Purpleeee, 5 yıl önce

Hayalperesthemsire yanı kpss ye girdiğimde sözleşmeli alımlardabenimde baktigim 2018 5 te bir devlet hastanesinde çalışmaya başladığımda sadece sözleşmeli mi oluyorum daha sonra kadroya hic geçilmiyor mu

Purpleeee
Kapalı
11 Ocak 2019 17:07

Hayalperestthehemsire ben 2020 deki sinava saglik teknikeri olarak giricem burdan internetten kendimce araştırıyorum sormaya çalışıyorum ne ne değildir diye saolun cevap verdiğiniz icin.

Hayalperesthemşire
Müsteşar
11 Ocak 2019 17:41

Rica ederim yeni mezunlarımızı elimizden geldiğince bilgilendirmeye çalışıyoruz

Purpleeee, 5 yıl önce

Hayalperestthehemsire ben 2020 deki sinava saglik teknikeri olarak giricem burdan internetten kendimce araştırıyorum sormaya çalışıyorum ne ne değildir diye saolun cevap verdiğiniz icin.

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi