Editörler : cihan27E.Kayı Han
13 Ekim 2015 09:22

2016 Mahalli İdarelerde Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Sınavı Platformu

Bu konu başlığı,Er ça nickli arkadaşa hediyemdir:)

Ben 4 ekim 2015 de sınava girdim,sonuç bekliyorum.Herkesin hakkında hayırlısı olsun. 2016 da sınava gireceklerede başarılar diliyorum.

Ürgüp2011
Kapalı
13 Ekim 2015 10:50

2015 görevde yükselmeye 2.Grup Şeflik olarak girdim.Sonuçlar açıklanmadı ama %100 kazandığıma eminim. 2016 Yılın içinde kurumda açılırsa Uzmanlık olarak tekrar başvuru yapacağım. Sınava hazırlanan arkadaşlara başarılar.Bu sınav maratonunda çok büyük bir ihtimalle yine birlikte olacağız. Kaynak ve soru paylaşımlarına kaldığım yerden devam edeceğim. (2015 sınavına girenler bilir çok kişiye kaynak ve soru gönderdim)

Şimdiden herkese hayırlı olsun

Er-Ça
Genel Müdür
14 Ekim 2015 10:25

Sınav sonuçları size ve diğer arkadaşlara hayırlı olur, inşallah.

Er-Ça
Genel Müdür
14 Ekim 2015 10:52

2012, 2013, 2014 ve 2015 sınav sorularının cevapları sınav paylaşım sayfalarında bulabilirsiniz. Sınavlara giren ve soruları hatırlayan, ardından paylaşan ayrıca bu soruları derleyip, bir sayfada toplayanların paylaştığı bu sayfaları bulun. Burada sadece soruların cevapları var. Sadece cevapları araştırarak çalışmalarınıza başlamanız dahi sizi başarıya taşıyacaktır. Bu sayfaları bulan arkadaşlardan ricam, sayfaları buralara kopyala yapıştır yapabilen varsa hemen 2012 yılının ve diğer yılların hem Görevde Yükselme ve hemde Unvan Değişikliği sorularının cevaplarını bu sayfalara taşısınlar. Hadi hayırlısı olur inşallah.

memur-34m
Aday Memur
14 Ekim 2015 11:20

sadece sorulara çalışmayın bu sene ki sınav çok enteresan geçti

Er-Ça, 9 yıl önce

2012, 2013, 2014 ve 2015 sınav sorularının cevapları sınav paylaşım sayfalarında bulabilirsiniz. Sınavlara giren ve soruları hatırlayan, ardından paylaşan ayrıca bu soruları derleyip, bir sayfada toplayanların paylaştığı bu sayfaları bulun. Burada sadece soruların cevapları var. Sadece cevapları araştırarak çalışmalarınıza başlamanız dahi sizi başarıya taşıyacaktır. Bu sayfaları bulan arkadaşlardan ricam, sayfaları buralara kopyala yapıştır yapabilen varsa hemen 2012 yılının ve diğer yılların hem Görevde Yükselme ve hemde Unvan Değişikliği sorularının cevaplarını bu sayfalara taşısınlar. Hadi hayırlısı olur inşallah.

sehertmr
Aday Memur
14 Ekim 2015 13:25

arkadaşlar merhabalar bu yılki görevde yükselme sınavı ne zaman ?

Er-Ça
Genel Müdür
14 Ekim 2015 13:50

Sadece sorular bakmak, çalışmak tabi ki yanlış ve yetersiz olur. Benim dediğim. 2012, 2013, 2014 ve 2015 sınav sorularının cevapları her yılın sayfalarında sınava girenler tarafından paylaşıldı. Ardından bu soruların hepsi bir araya toplanıp paylaşıldı. Şunu da hatırlatayım. Soruların sadece doğru cevapları yazıldı ve paylaşıldı. Sorular ve cevaplar halinde hazır değil. Benim size söylemek istediğim ise cevapların her bir için araştırma yaparak çalışma yapmanız. Arkadaşlar şunu da hatırlatmak isterim ki genelde herkes Ortak Konulardan yazım kuralları, noktalama işaretleri gibi dersten çok iyi sonuçlar alamıyor. Halbuki en yüksek alınabilecek ders bence bu olmalı. Çünkü lisede sınavlarda her öğrencinin gördüğü basit konular, fakat bu konuları arkadaşların büyük bir bölümü basite alıyor ve üzerine düşmediği için büyük bir çoğunluk bir kaç puanla sınavda başarılı olamıyor. Şimdiden benden hatırlatması.

memur-34m, 9 yıl önce

sadece sorulara çalışmayın bu sene ki sınav çok enteresan geçti

Ürgüp2011
Kapalı
14 Ekim 2015 14:41

2016 yılı için Her yıl olduğu gibi

Şubata başı - Ocak sonu talepler toplanır.

Haziran sonu - Temmuz başı kayıtlar yapılır.

Ekim başları sınav gerçekleşir

sehertmr, 9 yıl önce

arkadaşlar merhabalar bu yılki görevde yükselme sınavı ne zaman ?

seyu30
Aday Memur
14 Ekim 2015 14:56

slm arkadaşlar ben ünvanı aldım sayılır. tekniker boş olan idari müdürlüklere başvura bilirmi.

seyu30
Aday Memur
14 Ekim 2015 14:57

Kamu lisans mezunuyom. Bunun cevabını bir türlü bulamadım. Tşk.

seyu30
Aday Memur
14 Ekim 2015 14:59

yardımcı olursanız sevinirim.

Ürgüp2011
Kapalı
14 Ekim 2015 16:55

Hayır başvuramaz. Asil İdari Müdür olabilmesi için Onun için 2.grup sınavına girip ünvanınızı değiştireceksiniz. Sonra 2 yıl çalışma şartını sağlayacaksınız.

Normal tekniker olarak çalışma yılınız sağlamışsanız sadece vekalet parasını alabilirsiniz. Asil olmazsınız

seyu30, 9 yıl önce

slm arkadaşlar ben ünvanı aldım sayılır. tekniker boş olan idari müdürlüklere başvura bilirmi.

Er-Ça
Genel Müdür
19 Ekim 2015 16:02

Teknik Eğitim Mezunu olan ve eğitim sınıfı kadrosuyla işe başlayan memur hangi sınav türünde sınava girebiliyor? Bilgisi olan var mı? Teknik müdürlük sınavlarına girebiliyor mu? İlk önce teknikerlik daha sonrada teknik müdürlük için mi sınava girebiliyorlar, eğitim sınıfı kadrosunda bulunanlar.

reflexxx
Aday Memur
20 Ekim 2015 09:25

evet arkadaşlar sonuçlar açıklandı ve bizler çalışmaya devam edeceğiz gibi görünüyor bu açıdan yeni sınava ilişkin bilgi belge paylaşımını bu sayfada yaparsak bir bütünlük olur gibi düşünüyorum ve sayfaya yeni giren arkadaşlarda buradan faydalanır

Ürgüp2011
Kapalı
20 Ekim 2015 09:50

Tekniker idari Müdürlüklere başvuru yapamaz. Bunun için 2.Gruptan tekrar sınava girmeniz Şef veya Uzman gibi kadrolara geçiş yapmanız ve bu kadrolarda 2 yıl çalışmanız gerekmektedir.

seyu30, 9 yıl önce

Ürgüp2011
Kapalı
20 Ekim 2015 09:53

Yönetmelikte İdari Müdürlük için şart şu şekildedir.

4) Ekli (2) sayılı listede sayılan müdürlükler için son müracaat tarihi itibariyle iki yılı uzman, sivil savunma uzmanı, şef, ayniyat saymanı, kontrol memuru, eğitmen veya muhasebeci kadrosunda çalışmış olmak

EK-2 Listesi

A) BELEDİYE, BAĞLI KURULUŞLARI VE MAHALLİ İDARE BİRLİKLERİ

1- DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ

2- MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ

3- STRATEJİ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ

4- BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRÜ

5- BELEDİYE TİYATRO MÜDÜRÜ

6- BELEDİYE ORKESTRA MÜDÜRÜ

7- DIŞ İLİŞKİLER MÜDÜRÜ

8- HASTANE MÜDÜRÜ

9- HUZUREVİ MÜDÜRÜ

10- İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM MÜDÜRÜ

11- İŞLETME MÜDÜRÜ

12- İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRÜ

13- KREŞ MÜDÜRÜ

14- KÜTÜPHANE MÜDÜRÜ

15- KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRÜ

16- MEZARLIKLAR MÜDÜRÜ

17- SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRÜ

18- EMLAK VE İSTİMLÂK MÜDÜRÜ

19- HAL MÜDÜRÜ

20- HUKUK İŞLERİ MÜDÜRÜ

21- ŞUBE MÜDÜRÜ

B) İL ÖZEL İDARELERİ

1- BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRÜ

2- DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ

3- DIŞ İLİŞKİLER MÜDÜRÜ

4- ENCÜMEN MÜDÜRÜ

5- EMLAK VE İSTİMLÂK MÜDÜRÜ

6- HASTANE MÜDÜRÜ

7- HUZUREVİ MÜDÜRÜ

8- İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM MÜDÜRÜ

9- İŞLETME MÜDÜRÜ

10- İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRÜ

11- KREŞ MÜDÜRÜ

12- KÜTÜPHANE MÜDÜRÜ

13- KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRÜ

14- MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ

15- SOSYAL HİZMETLER MÜDÜRÜ

16- STRATEJİ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ

17- YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ

18- SATINALMA MÜDÜRÜ

19- HUKUK İŞLERİ MÜDÜRÜ

20- MÜDÜR

Er-Ça
Genel Müdür
20 Ekim 2015 10:32

'' Eğitmen ve Muhasebeci'' diye yazan bölümden Eğitim Sınıfı kadrosundan mı bahsediyor

Ürgüp2011
Kapalı
20 Ekim 2015 10:37

Evet

Er-Ça
Genel Müdür
20 Ekim 2015 15:48

Teşekkürler

marmaris inci
Aday Memur
21 Ekim 2015 09:34

bu yılki görevde yükselme sınavından geçerli not aldım ama bir kişi alınacaktı, yüksel nolu alan arkadaşımız atanacak. benim sınav notum 2016 görevde yükselme sınavı için bir faydası varmı?

Ürgüp2011
Kapalı
21 Ekim 2015 10:57

6 ay içinde kadro boşluğu olursa başvuru yapabilirsin bu puanla. Sonrasında 2016 sınavı için Maalesef yok.Kurum kadro açarsa tekrar sınava gireceksin.

marmaris inci, 9 yıl önce

bu yılki görevde yükselme sınavından geçerli not aldım ama bir kişi alınacaktı, yüksel nolu alan arkadaşımız atanacak. benim sınav notum 2016 görevde yükselme sınavı için bir faydası varmı?

Toplam 1476 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi