Editörler : swat3410
30 Haziran 2022 10:33

2. Şark Mağdurları
Çok kıymetli etkili yetkili büyüklerim; 1- 2012 de çıkan 2.şarkı, 2012 den önce mesleğe girenleri kapsamayacağı kararı alsanız, En azından 2012 den önce tek şark varken mesleğe girenlerin 2. şarkını kaldırma kararı alsanız, Bizler 1. şarkı yapıyorken 2. şark zorunluluğu olsaydı bizde 2 şark süresi kadar kalırdık ve 2 defa şarka gidiş geliş çilesini çekmemiş olurduk. Bu nedenle bu konunun sizler tarafından değerlendirilmesi olumlu karar çıkması teşkilattaki büyük bir kesimi rahatlatacak yüzünü güldürecek, sizde büyük sevaba girecek adaletli davranmanın verdiği huzurla dolacaksınız. Verende alanda mutlu mesut olacak. Mesleğinin son yıllarındaki zor şartlarda çalışan polislerin yüzü güldürecek büyük sevaba gireceksiniz. 20 li 30 yaşlarda şarka gitmeyen torpilliler yüzünden, 48-49 yaşındakileri şırnağa tunceliye gönderilmesi reva mıdır. 2- 45 yaş ve sonrasının 2. şarktan muaf olduğuyla ilgili karar alınsa, 3- 2.şark gönüllü olmalı. Saygılarımla.

Cheeek
Aday Memur
30 Haziran 2022 10:41

Şu anda aynı pozisyondayim yaş 49 bizim sucumuz ne büyük haksızlık var zaten mahkeme çözüyor bunu onlarda biliyor.fakat duzultmeyip mahkemeyi kazananları ayni yere gecici gorevli gonderiyorlar yatacak yerleri yok vesselam

polüns77
Aday Memur
30 Haziran 2022 10:44

Aynen dewrem yas 47 ..basiretsiz idareciler yuzunden emekliligine birkac yil kalmis kurulu duzeni olan cocuklari kocaman olan bizleri şarka yolluyorlar..zaten askerlik 1. Sark vs 3_4 yili sarkta gecmis bizleri zorla yollayan art niyetli idareciler inşallah bu yaptiklariniz burnunuzdan gelir

El İnsaffff
Aday Memur
30 Haziran 2022 11:06

20 li 30 yaşlarda şarka gitmeyen torpilliler yüzünden, 48-49 yaşındakileri şırnağa tunceliye gönderilmesi reva mıdır.
Cheeek, 2 yıl önce

Şu anda aynı pozisyondayim yaş 49 bizim sucumuz ne büyük haksızlık var zaten mahkeme çözüyor bunu onlarda biliyor.fakat duzultmeyip mahkemeyi kazananları ayni yere gecici gorevli gonderiyorlar yatacak yerleri yok vesselam

El İnsaffff
Aday Memur
30 Haziran 2022 11:07

20 li 30 yaşlardakiler 1. şark geldiği halde gitmemesi zoruma gidiyor Onlar gitmeyince bize sıra geliyor Torpilsiz kim varsa o gitsin Torpilsiz olanın canı çıksın zihniyeti
polüns77, 2 yıl önce

Aynen dewrem yas 47 ..basiretsiz idareciler yuzunden emekliligine birkac yil kalmis kurulu duzeni olan cocuklari kocaman olan bizleri şarka yolluyorlar..zaten askerlik 1. Sark vs 3_4 yili sarkta gecmis bizleri zorla yollayan art niyetli idareciler inşallah bu yaptiklariniz burnunuzdan gelir

El İnsaffff
Aday Memur
30 Haziran 2022 20:49

İkinci şark mağduru olan sadece üç kişiyiz herhalde
polüns77, 2 yıl önce

polüns77
Aday Memur
30 Haziran 2022 21:40

Çok varda buraya pek takilmiyorlar

El İnsaffff, 2 yıl önce
İkinci şark mağduru olan sadece üç kişiyiz herhalde

KARAELMAS6741.
Şube Müdürü
30 Haziran 2022 22:00

Devrem yaş 47..2 çocuk ve epilepsi hastası eşimi batıda bırakıp 2.şarka gidecez..Ben Allaha havale ettim..Adamların 5.ipkası kabul bizim ilk ipka veto yedi...Ne diyeyim..

polüns77, 2 yıl önce

El İnsaffff
Aday Memur
30 Haziran 2022 22:10

Binlerce mağdur polis var lütfen duyun sesimizi. mesleğin sonuna gelmiş haksızlıklarla mücadele etmiş tükenmiş 47-48-49 yaşlarındaki polisleri şarka gönderilmesi reva mıdır. 20 mi 30 lu yaşlardaki torpilliler 1. şarka gönderilmiyor. 50 ye merdiven dayamışlar gönderiliyor. Adalete bak. Nasıl hayata mesleğe küsmeyeceksin. Nasıl çalışma şevki kalsın yaşama şevki kalsın
KARAELMAS6741., 2 yıl önce

Devrem yaş 47..2 çocuk ve epilepsi hastası eşimi batıda bırakıp 2.şarka gidecez..Ben Allaha havale ettim..Adamların 5.ipkası kabul bizim ilk ipka veto yedi...Ne diyeyim..

Hasankeyf38
Genel Müdür
01 Temmuz 2022 09:19

bende askerliği meslekte yapanlardanım, ben askerliği yaptım, tezkereyi altım. 3 gün sonra kanun çıktı, polise askerlik kalktı diye. ben 15 ay maaş almadım, sgk yatmadı. Bende 15 aylık maaşımı ve 15 aylık sgk girişimin yapılmasını bir defaya mahsus istiyorum. ben anlamam sayın sevgili büyüklerim.

muratcan58
Şube Müdürü
01 Temmuz 2022 12:16

Twitter da gündem oldu geri adım atacaklar gibi ama susarsak ikinciyi bırak 5. Bile gösterirler adama bence kanun çıkandan sonra başlayanları kapsamalı yazık günah sadece polisimi şarka gönderiyorsun çoluk çocuk hep perişan ailene laf anlatamazsın seçim de istediğimizi alamazsak bir daha da alamayız bastırıp iptal edilmesini sağlamalıyız oda olmadı hakkaniyetli şekilde önce hiç şark yapmayan oda yetmez ise en sicilli den başlanarak gönderilsin kimsede itiraz etmez

El İnsaffff
Aday Memur
01 Temmuz 2022 12:32

1.şarkı yapmayan 50 bin polis olduğu söyleniyor. Sayın yetkililerimiz Personel Daire Başkanlığından 1.şarka gitmeyen ve 2.şarkı geldiği halde 5-10 yıldır ipkası kabul edilenlerin sayısı istatistiği istenirse mağduriyetimizin ne kadar büyük olduğu daha iyi anlaşılır
muratcan58, 2 yıl önce
Twitter da gündem oldu geri adım atacaklar gibi ama susarsak ikinciyi bırak 5. Bile gösterirler adama bence kanun çıkandan sonra başlayanları kapsamalı yazık günah sadece polisimi şarka gönderiyorsun çoluk çocuk hep perişan ailene laf anlatamazsın seçim de istediğimizi alamazsak bir daha da alamayız bastırıp iptal edilmesini sağlamalıyız oda olmadı hakkaniyetli şekilde önce hiç şark yapmayan oda yetmez ise en sicilli den başlanarak gönderilsin kimsede itiraz etmez

srcnomr51
Memur
01 Temmuz 2022 12:38

Abicim bu dediğin teşkilatın yüzde 20 si 30 udur 10. Senemde bu sene çok şükür gidiyorum 5 senedir ibka vermedim hep il birim talebi il birim talebi sırası gelen ve gitmek isteyen o kadar çok adam var ki
El İnsaffff, 2 yıl önce
20 li 30 yaşlardakiler 1. şark geldiği halde gitmemesi zoruma gidiyor Onlar gitmeyince bize sıra geliyor Torpilsiz kim varsa o gitsin Torpilsiz olanın canı çıksın zihniyeti

12-12Pol
Memur
01 Temmuz 2022 13:30

Ne 50 bini, son siciller 510 binde, 430 bine hazırlık geldiğini varsayarsak, yeni mezun 80 bin kişi, daha şarja gitmemiş, eskilerden de 20 bin kişi dersen, şu an en az 100 bin kişi gitmemiştir.
El İnsaffff, 2 yıl önce
1.şarkı yapmayan 50 bin polis olduğu söyleniyor. Sayın yetkililerimiz Personel Daire Başkanlığından 1.şarka gitmeyen ve 2.şarkı geldiği halde 5-10 yıldır ipkası kabul edilenlerin sayısı istatistiği istenirse mağduriyetimizin ne kadar büyük olduğu daha iyi anlaşılır

El İnsaffff
Aday Memur
01 Temmuz 2022 13:34

Çok haklısın devrem. Torpilliler siz durun siz gitmeyin. Torpilsizler siz gidin. Mobingin kazığın en büyüğünü bu
12-12Pol, 2 yıl önce
Ne 50 bini, son siciller 510 binde, 430 bine hazırlık geldiğini varsayarsak, yeni mezun 80 bin kişi, daha şarja gitmemiş, eskilerden de 20 bin kişi dersen, şu an en az 100 bin kişi gitmemiştir.

12-12Pol
Memur
01 Temmuz 2022 13:45

7. İpkası kabul olanı var
El İnsaffff, 2 yıl önce
Çok haklısın devrem. Torpilliler siz durun siz gitmeyin. Torpilsizler siz gidin. Mobingin kazığın en büyüğünü bu

El İnsaffff
Aday Memur
01 Temmuz 2022 22:58

https://www.instagram.com/polis.magdur.2.sark/

timci
Şube Müdürü
01 Temmuz 2022 23:16

Allah yardımcınız olsun, aynı durumu ben de yaşadım.benim 51 yaşımda şark çıktı.ve gittim,son üç yıla girince dilekçe verip önce geçici sonra asaleten dönüş yaptım.kocaelide benim bildiğim adam 6 kez ilk şark ipkasi kabul oldu.hiç gitmeyen ve bazı il emniyet müdürü kendi personelini göndermiyor,bu da başka illerdeki meslektaşlarıma patlıyor.şark işi adaletli olsun 3 kere yapalım.bakan korumaları da gitmiyor bunun gibi çok var.

El İnsaffff
Aday Memur
01 Temmuz 2022 23:19

Çifte standart aram kayırma kadrolaşmaadaletsizlik kol geziyor Araletin temsilcisi polis teştiyatında
timci, 2 yıl önce

Allah yardımcınız olsun, aynı durumu ben de yaşadım.benim 51 yaşımda şark çıktı.ve gittim,son üç yıla girince dilekçe verip önce geçici sonra asaleten dönüş yaptım.kocaelide benim bildiğim adam 6 kez ilk şark ipkasi kabul oldu.hiç gitmeyen ve bazı il emniyet müdürü kendi personelini göndermiyor,bu da başka illerdeki meslektaşlarıma patlıyor.şark işi adaletli olsun 3 kere yapalım.bakan korumaları da gitmiyor bunun gibi çok var.

yıldırım han
Aday Memur
02 Temmuz 2022 09:12

Çıktığı tarihten öncekileri kapsamasi gerekiyor kanun meslegi ama kanunu kendine uygulamıyor

yıldırım han
Aday Memur
02 Temmuz 2022 09:15

Daha ilk şarkına gitmemis bir sürü memur var nasl oluyor da 2 sark geliyor hayret

Toplam 214 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi