Editörler : ayşegül bgm

Kapalı
19 Eylül 2020 20:35

Derdiniz Sadece Atanabilmek mi?
Mey Biter Saki Kalır, Her Renk Solar Haki Kalır, Diploma İnsanın Cehlini Alsa Da Hamurunda Varsa Eşeklik, Baki Kalır
19 Eylül 2020 22:11

Şu zor günlerde herkes geleceği için çabalarken, neden birileri onca insanın durduk yere tepkisini çekmeye çalışır anlayamıyorum.

2020kpssatama
Aday Memur
19 Eylül 2020 22:19

Onların tek derdi atanmak

EfsaneTDS
Kapalı
19 Eylül 2020 22:35

dostum, memur olmak gelecek kayginizi ortadan kaldiracak mi.?
darkjusticer, 4 yıl önce

Şu zor günlerde herkes geleceği için çabalarken, neden birileri onca insanın durduk yere tepkisini çekmeye çalışır anlayamıyorum.

19 Eylül 2020 23:04

Ben uzun zamandır memurum ve o insanların ruh halini çok iyi anlıyorum çünkü aynı yollardan bende geçtim. Belki sizin bir gelecek kaygınız olmayabilir ama onca yıldır emek verip istikbalini hazırlamaya çalışan insanlara inanın yazılacak bir şey değil bu yazdığınız...

EfsaneTDS, 4 yıl önce
dostum, memur olmak gelecek kayginizi ortadan kaldiracak mi.?

EfsaneTDS
Kapalı
19 Eylül 2020 23:26

Benim dikkat cekmek istedigim yer bu degil.Forumda yazilanlari okuyorum.Arkadaslar atanma-atama olayini astilar. 2018 kpss ile mi olsun 2020 kpss ile mi olsun, ben lisansim birakta farkimiz olsun,hemsireyiz tabiki once biz, yada atanmadan masa basi yer kovalamak, gibi bir suru sey.Memurluk benim gozlemledigim kadariyla kimsenin cikis kapisi olmayacak.Neden bu kadar stres? Buradaki bir cok arkadas hayatlari pek tabi memurluk harici kazanirlar.
darkjusticer, 4 yıl önce

Ben uzun zamandır memurum ve o insanların ruh halini çok iyi anlıyorum çünkü aynı yollardan bende geçtim. Belki sizin bir gelecek kaygınız olmayabilir ama onca yıldır emek verip istikbalini hazırlamaya çalışan insanlara inanın yazılacak bir şey değil bu yazdığınız...

Alparslan Kuzey
Aday Memur
20 Eylül 2020 00:24

Kardeşim elbet ki buradaki birçok insan hayatını memurluk harici kazanır fakat bunca insan hem devlet garantisi ile çalışmak ve daha önemlisi eğitimini aldığı,severek yaptığı işi yapmak istediğinden atanmak istiyor. Gereksiz ve seviyesiz tartışmaların olduğu konusunda seninle aynı kanaatteyim fakat "Derdiniz sadece atanabilmek mi" ifadesi yanlış bir ifade. Herkes ekmeğinin peşinde iken eleştirdiğin onca boş ekstra konuya bir konu da sen katmış oldun,teşekkürler.

EfsaneTDS
Kapalı
20 Eylül 2020 15:35

Ben teşekkür ederim.
Alparslan Kuzey, 4 yıl önce

Kardeşim elbet ki buradaki birçok insan hayatını memurluk harici kazanır fakat bunca insan hem devlet garantisi ile çalışmak ve daha önemlisi eğitimini aldığı,severek yaptığı işi yapmak istediğinden atanmak istiyor. Gereksiz ve seviyesiz tartışmaların olduğu konusunda seninle aynı kanaatteyim fakat "Derdiniz sadece atanabilmek mi" ifadesi yanlış bir ifade. Herkes ekmeğinin peşinde iken eleştirdiğin onca boş ekstra konuya bir konu da sen katmış oldun,teşekkürler.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi