Editörler : Pangaea
«36373839404142434445464748

İbram123
Aday Memur
12 Mart 2020 00:16

gidicem

işsizzz5555, 4 yıl önce

siz gidecekmisiniz hocam?

mimmim123
Aday Memur
12 Mart 2020 00:35

arkadaslar merhaba ben de dün ulasabildim sonunda telefonlar 3 4 kez aradıktan sonra tebligatın bana hala ulasmadıgını atandıgım ili ögrenmek istediğimi söyledim ve memurdan ögrendim . mimarlara gecen hafta tebligat gönderdiklerini bu hafta içinde ulasıcagını söyledi. Bugün de ulasmadı bana cumaya kadar gelir umarım.

işsizzz5555, 4 yıl önce

tüm mimarların eline tebligat ulaştı mı acaba bilgisi olan var mı?

mimmim123
Aday Memur
12 Mart 2020 00:56

ayrıca yeni okuyabildim bazı konusmaları ben de ikamet ettiğim il dışına atandım. evli olmasak da biz de ailemizi,eşimizi, dostlarımızı ,kurulu düzenimizi bırakıp gidiyoruz ve bunu öngörerek basvurduk zaten bu kuruma. atandıgınız ili begenmiyorsanız şartları size uymuyorsa verin istifanızı geçin yargı dagıtmak için doğru platform burası değil ayrıca yedekte olup atanmayı bekleyen birsürü arkadasımız varken böyle gereksiz konusmalrın yeri burası olmamalı.

mimmhtr
Kapalı
12 Mart 2020 09:23

Sana ne benim yargımdan, bana ne senin sosyal hayatından?- nispet yapar gibi sırıta sırıta attığın tebligat mesajların mı yeri? Haspam, bağ bağışlıyor sanki, sözleşmeden feragat eden benim, kurumla benim aramda mesele, sen kimsin de istifa deyip, yedeklere atama dağıtıyorsun? Gerekli olup olmadığını sana mı soracağız?

mimmim123, 4 yıl önce

ayrıca yeni okuyabildim bazı konusmaları ben de ikamet ettiğim il dışına atandım. evli olmasak da biz de ailemizi,eşimizi, dostlarımızı ,kurulu düzenimizi bırakıp gidiyoruz ve bunu öngörerek basvurduk zaten bu kuruma. atandıgınız ili begenmiyorsanız şartları size uymuyorsa verin istifanızı geçin yargı dagıtmak için doğru platform burası değil ayrıca yedekte olup atanmayı bekleyen birsürü arkadasımız varken böyle gereksiz konusmalrın yeri burası olmamalı.

mimmim123
Aday Memur
12 Mart 2020 13:09

ah be güzel kardeşim benim şu söylemlere bak :D . okuduklarını algılama problemin var senin sanırım ama son bir kez gene de deneyeyim benim de söylemek istediğim şey senin durumunun kurulla senin aranda oldugu bu konunun muhattapı biz ve bu forum olmadıgı.. buraya bu tarz seyler yazmanın atanamayan ve yedekte ki arkadasları sinir etmekten baska bir işe yaramadıgını anlatmaya calsııyorum. SEBEPLERİNDE haklı olabilirsin atamanın işleyişinde ki süreç konusunda haklı olabilirsin ama bize neee kardeşimm git kurumla konuş bunu.

mimmhtr, 4 yıl önce

Sana ne benim yargımdan, bana ne senin sosyal hayatından?- nispet yapar gibi sırıta sırıta attığın tebligat mesajların mı yeri? Haspam, bağ bağışlıyor sanki, sözleşmeden feragat eden benim, kurumla benim aramda mesele, sen kimsin de istifa deyip, yedeklere atama dağıtıyorsun? Gerekli olup olmadığını sana mı soracağız?

mimmhtr
Kapalı
12 Mart 2020 14:21

Kardeşin falan değilim. Her cümlenin sonuna sırıtma ifadesi eklemen de bu alımın ne kadar temsil kabiliyetine dayandığını gösterir. Algı problemi sende var farkında değilsin galiba. Burası forum, herkese açık, herkes fikrini, sıkıntısını, sevincini, bilgisini özgürce paylaşır sana ne? seni geren ne? Durum kurumla(kurulla değil) benim aramda seni ilgilendirmediğini de söyledim kaşınıp lafa atlayan sensin, belli ki bir şeyler eksik.. Öte yandan, boşalan yer olur da atanır mıyım diye bekleyen meslektaşlarıma kardeşlerime de son durum hakkında bilgi veriyorum yine seni ilgilendiren bir şey yok. Gereksiz insanlarla gereksiz polemiklere girmeden konun tek muhataplarına hitaben '' Ailevi sebeplerden ötürü talep ettiğim şehir ki konyaya göre daha az tercih edilebilir bir yer, başarı sıram iyi olmasına rağmen olmadı. Neden olmadığına dair inceleme talebim de oldu. Yedek olarak bekleyen arkadaşlarım Konya Rölöve Anıtlar Müdürlüğü Mimar unvanında boşluk oluşmuştur. Yarın için yedek ataması sürecinin hızlanması adına feragat dilekçesi hazırlıyorum pazartesiden itibaren konunun takipçisi olabilirsiniz.

mimmim123, 4 yıl önce

ah be güzel kardeşim benim şu söylemlere bak :D . okuduklarını algılama problemin var senin sanırım ama son bir kez gene de deneyeyim benim de söylemek istediğim şey senin durumunun kurulla senin aranda oldugu bu konunun muhattapı biz ve bu forum olmadıgı.. buraya bu tarz seyler yazmanın atanamayan ve yedekte ki arkadasları sinir etmekten baska bir işe yaramadıgını anlatmaya calsııyorum. SEBEPLERİNDE haklı olabilirsin atamanın işleyişinde ki süreç konusunda haklı olabilirsin ama bize neee kardeşimm git kurumla konuş bunu.

Serkan2004
Kapalı
12 Mart 2020 14:51

acele karar vermeyin bence.Atama olmuş olsada durumu anlattığınız bir dilekçe ile tayin olabilirsiniz.
mimmhtr, 4 yıl önce

Kardeşin falan değilim. Her cümlenin sonuna sırıtma ifadesi eklemen de bu alımın ne kadar temsil kabiliyetine dayandığını gösterir. Algı problemi sende var farkında değilsin galiba. Burası forum, herkese açık, herkes fikrini, sıkıntısını, sevincini, bilgisini özgürce paylaşır sana ne? seni geren ne? Durum kurumla(kurulla değil) benim aramda seni ilgilendirmediğini de söyledim kaşınıp lafa atlayan sensin, belli ki bir şeyler eksik.. Öte yandan, boşalan yer olur da atanır mıyım diye bekleyen meslektaşlarıma kardeşlerime de son durum hakkında bilgi veriyorum yine seni ilgilendiren bir şey yok. Gereksiz insanlarla gereksiz polemiklere girmeden konun tek muhataplarına hitaben '' Ailevi sebeplerden ötürü talep ettiğim şehir ki konyaya göre daha az tercih edilebilir bir yer, başarı sıram iyi olmasına rağmen olmadı. Neden olmadığına dair inceleme talebim de oldu. Yedek olarak bekleyen arkadaşlarım Konya Rölöve Anıtlar Müdürlüğü Mimar unvanında boşluk oluşmuştur. Yarın için yedek ataması sürecinin hızlanması adına feragat dilekçesi hazırlıyorum pazartesiden itibaren konunun takipçisi olabilirsiniz.

mimmim123
Aday Memur
12 Mart 2020 15:33

ilk benim lafıma dalan sensin de ( sana ne benim yargımdan diye... ATLAYAN SENSİN ) senin şahsına yazmamıstım paragrafı .. neyse dostum haklısın.. hakkında hayırlısı olsun en son ki bilgilendirme metnin için de tesekkür ederiz. iyi günler.

mimmhtr, 4 yıl önce

eemsylar
Aday Memur
18 Mart 2020 16:23

Bu alımda asil yada yedek listede olan birçok kişi özellikle az alım yapılan meslek grubundaki 90 puan üstü kişiler Aralık ayında açıklanan merkezi atamayla başka kurumlara atanmış, yedekteki arkadaşlar bile başka kurumlara atanmış. Böylece hem birçok kadro yanmış oldu hem de atama bekleyip de puanları kritik olan ve mülakata çağrılmayan kişilere gerçekten yazık oldu. Ne vardı şu atamayı merkeziyle çakıştırmasanız, gerçekten yazık...

Yedek de olup da atanamayan arkadaşlar durumun takipçisi olsun arayın sorun bence.

anozy
Aday Memur
19 Mart 2020 13:01

Yedek listeden çağrılan, tebligat alan var mıdır?

25 Mart 2020 13:49

Kütüphanecilik yedek10 çağrılmış

7mmmmmmm
Aday Memur
27 Mart 2020 00:01

Kesin bilgimi acaba tanıyormusunuz? davet mektubumu yollamışlar yoksa aramışlarmı nasıl iletişime geçmişler bilginiz varmı?

Mehmet763605, 4 yıl önce

Kütüphanecilik yedek10 çağrılmış

27 Mart 2020 12:32

Tebligat

7mmmmmmm, 4 yıl önce

Kesin bilgimi acaba tanıyormusunuz? davet mektubumu yollamışlar yoksa aramışlarmı nasıl iletişime geçmişler bilginiz varmı?

7mmmmmmm
Aday Memur
27 Mart 2020 14:33

Bir sorum daha olacaktı. Tebligat üzerinde şehir belli olarakmı gitmiş acaba?
Mehmet763605, 4 yıl önce

Tebligat

28 Mart 2020 13:54

Yok şu evrakları 1 hafta içinde hazırlayıp yollayın

7mmmmmmm, 4 yıl önce
Bir sorum daha olacaktı. Tebligat üzerinde şehir belli olarakmı gitmiş acaba?

Proletaryadan Biri
Aday Memur
23 Nisan 2020 08:36

Tebligat gelmeyen var mı? Bir de işe başlanıldı mı son durum nedir ktb için. Not:

yasinqunes
Aday Memur
25 Nisan 2020 05:08

https://chat.whatsapp.com/EGzsYWLYZ2QEdrqZgzG3n0

Selamlar, yedek olan arkadaşlar bilgi alışverişi için gruba katılım sağlayalım lütfen.

zuhalankara
Aday Memur
25 Nisan 2020 10:57

ben de 2017 halkbilim mezunuyum acaba bu kadrolar da yer almamız mumkunnmu
Toplam 958 mesaj
«36373839404142434445464748

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi