Editörler : ayşegül bgm
01 Mart 2021 00:01

Mart Ayına geldik 2.Alım ne durumda?

Bundan sonrası daha kolay geçer. Umarım alıma yaklaşmışızdır. Haziran dahi olsa 3 ay kaldı.

furkanemytu
Yasaklı
01 Mart 2021 00:10

4001 kadroları artacaktır.

psikolojikdanışman42
Genel Müdür
01 Mart 2021 00:13

alımın yapılacağı tarih belli zaten. 1 temmuz.

psikolojikdanışman42
Genel Müdür
01 Mart 2021 00:15

sağlık bakanlığı kategorisiymiş. yanlış bilgi :D

furkan hep senin yüzünden. bildirim geldi yorum yaptı diye: D

Jagro
Yasaklı
01 Mart 2021 01:25

Çok sıkıldık artık .pek sanmıyorum ama umarım yakın zamanda olur

Emish
Daire Başkanı
01 Mart 2021 09:54

Biz yüksek puanla tam 1seneden fazla atama bekledik, 2018 KPSS'ye girdim ve alanımda 330 iken ilk atamada yani 2019 ekimde işe başladım :') şuan o günlere bakınca yalnızca bizi bu duruma sokana kızıyorum, ama geldi geçti. Birgün siz de aynı şekilde işe başlayıp yaşadığınız süreci hatırlayacağınız günlere geleceksiniz. Sadece sabır gösterin hallolur herşey :)

Kuzeyi
Yasaklı
01 Mart 2021 11:15

Evet ya 2018 sinavindan baya sonra alim oldu o zamanlar bekleyen insanlar icin gercekten cok zordur. Ama simdi bir de pandemi var is bulmak çok zor ozellikle tasrada yasayanlar icin. Ortaöğretim sinav sonucu beklenmeden atama yapildi onlar icinde ayni durum var bayadir bekliyorlar Allah hepimizin yardimcisi olsun insanlah bugün hayirli bir haber aliriz ve bu ay icinde bir atama olur
Emish, 3 yıl önce
Biz yüksek puanla tam 1seneden fazla atama bekledik, 2018 KPSS'ye girdim ve alanımda 330 iken ilk atamada yani 2019 ekimde işe başladım :') şuan o günlere bakınca yalnızca bizi bu duruma sokana kızıyorum, ama geldi geçti. Birgün siz de aynı şekilde işe başlayıp yaşadığınız süreci hatırlayacağınız günlere geleceksiniz. Sadece sabır gösterin hallolur herşey :)

Emish
Daire Başkanı
01 Mart 2021 11:58

İnşallah dilediğiniz gibi olur :) ama tavsiyem çok da mantık çerçevesinde hareketler beklemeyin bizim bakanlıktan. Şu sıralar ihtiyaç eskiye göre daha fazla, muhakkak yakında alım olacaktır. Zamanı onların insafına kalmış.
Kuzeyi, 3 yıl önce
Evet ya 2018 sinavindan baya sonra alim oldu o zamanlar bekleyen insanlar icin gercekten cok zordur. Ama simdi bir de pandemi var is bulmak çok zor ozellikle tasrada yasayanlar icin. Ortaöğretim sinav sonucu beklenmeden atama yapildi onlar icinde ayni durum var bayadir bekliyorlar Allah hepimizin yardimcisi olsun insanlah bugün hayirli bir haber aliriz ve bu ay icinde bir atama olur

dennisss01
Aday Memur
01 Mart 2021 14:28

Umarım en kısa zamanda atama olur etkinliklere katılalım sesimizi duyuralım

jag-xtype
Şef
01 Mart 2021 15:09

sağlığa genelde mart nisan gibi atama oluyordu hep

fizyorex
Daire Başkanı
02 Mart 2021 14:39

Güncel

02 Mart 2021 16:55

Abi bence şuan tam alım zamanı şuan 1 alım yapılmalı ve lisans kpssden hemen önce 1 alım daha yapılmalı

Eliff94
Kapalı
02 Mart 2021 20:47

Herkes Temmuz?da diyor arkadaşlar bir şeyler yapmamız lazım sağlıkçı yılında şu puanlarla adamlara yalvarıyoruz resmen hak mı bu öğretmene var da bize yok mu atama sözde alımın ikinci ayağı şubatta alınacaktı ne oldu kimse bizi aptal yerine koymasın kaç sene oku koca seneni KPSS ile heba et o sıralamaya gir seni atamasınlar Allah?a havale ediyorum Allah?a başka tek bir şeyim yok umarım bizi bu duruma düşürenlerin hepsine geçer duam

furkanemytu
Yasaklı
02 Mart 2021 20:49

valla fizyorex de benim arkadaşım ben de foruma bakmadan bildirime göre 4001 sinerjisi oluşturmaya çalıştım. sorry.

psikolojikdanışman42, 3 yıl önce

sağlık bakanlığı kategorisiymiş. yanlış bilgi :D

furkan hep senin yüzünden. bildirim geldi yorum yaptı diye: D

Tilgin8888
Aday Memur
02 Mart 2021 21:14

Çoğumuz zor durumdayız zaten hocam güle oynaya geçmiyor bu süreç beklemekten çok yorulduk ama ne yapabilirz ya da neyi değiştirebiliriz ki elimizden hiçbir şey de gelmiyor sadece cevapsız kalan tiwiter etkinlikleri var elimizde temmuzda ya da haziranda kaç kişi alınacak beklediğimize değecek mi orası bile meçhul

Eliff94, 3 yıl önce

Herkes Temmuz?da diyor arkadaşlar bir şeyler yapmamız lazım sağlıkçı yılında şu puanlarla adamlara yalvarıyoruz resmen hak mı bu öğretmene var da bize yok mu atama sözde alımın ikinci ayağı şubatta alınacaktı ne oldu kimse bizi aptal yerine koymasın kaç sene oku koca seneni KPSS ile heba et o sıralamaya gir seni atamasınlar Allah?a havale ediyorum Allah?a başka tek bir şeyim yok umarım bizi bu duruma düşürenlerin hepsine geçer duam

agizdis
Kapalı
02 Mart 2021 21:30

3 senelik kpss tecrübeme dayanarak söylüyorum sağlık bakanlığı ramazana girmeden 2. alımı yapar , temmuz demelerini anlamıyorum merkezi atama varken sağlık bakanlığı o topa girmesi imkansız

Eliff94
Kapalı
02 Mart 2021 21:42

Hocam KPSS çalışırken bu kadar stresim yoktu inanın ama artık hergün ağlıyorum insanlarınağzı torba değil büzemiyoruz ne dediğini bilmiyorlar ama o kadar dokunuyor ki artık evde yapacak bir şeyimde yok boş boş durmaktan ne hevesim kaldı yaşamaya ne bir şey yapasım okendimi o kadar amaçsız o kadar çaresiz hissediyorum ki bunun için mi uğraşmışım diyorum

Tilgin8888
Aday Memur
02 Mart 2021 22:18

Inşallah dediğiniz gibi olur hocam o kadar yoruldumki her gün haber beklemekten eminim çoğumuzun da ihtiyacı vardır bir haber duymaya

agizdis, 3 yıl önce

3 senelik kpss tecrübeme dayanarak söylüyorum sağlık bakanlığı ramazana girmeden 2. alımı yapar , temmuz demelerini anlamıyorum merkezi atama varken sağlık bakanlığı o topa girmesi imkansız

Tilgin8888
Aday Memur
02 Mart 2021 22:22

Kesinlikle aynı duyguları paylaşıyoruz hepimiz ne yazıkki 😔

Eliff94, 3 yıl önce

Hocam KPSS çalışırken bu kadar stresim yoktu inanın ama artık hergün ağlıyorum insanlarınağzı torba değil büzemiyoruz ne dediğini bilmiyorlar ama o kadar dokunuyor ki artık evde yapacak bir şeyimde yok boş boş durmaktan ne hevesim kaldı yaşamaya ne bir şey yapasım okendimi o kadar amaçsız o kadar çaresiz hissediyorum ki bunun için mi uğraşmışım diyorum

aisezreal
Genel Müdür
02 Mart 2021 22:48

ilk defa mantıklı konuşan birini görüyorum. hazirandan önce olmaz diyen kanser kitle gelir şimdi saklanayım bu yazıyı yazayım da.. bakanlık en fazla daha 1.5 ay uzatabilir atama tarihini vermeyi bence nisan sonu ya da mayıs başı gibi alım olacağını düşünüyorum. eğer temmuza sarkarsa atamalar hastanelerde acayip derecede elaman eksikliği var, 24 saat nöbetten çıkıp ertesi gün işe gidenler bile var diyebilirim. istifalar mı çok oldu yoksa hep mi böyle personel eksikliği vardı bilmiyorum ama temmuza sarkmaz diye düşünüyorum. zaten yazın bir de seçim olabilme ihtimali var onu da söylemeden geçemicem.

agizdis, 3 yıl önce

Bayblade
Kapalı
02 Mart 2021 23:15

Sağlık mevzuat diye bir arkadaş var bakanlıktaymis kendisi şuan planlanan alım yok demiş, bu mesajı görür umarım kendisine yazamiyoruz özelden ,bir değişiklik var mı acaba ?
Toplam 105 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi