Editörler : swat3410
«500450055006500750085009501050115012501350145015»

Kaanim
Aday Memur
15 Mart 2021 09:32

2019 kasım ayında başvurmuştum idare mahkemesine 25. Idare mahkemesi 1-2 ay icinde emniyetin savunmasi geldi. Akabinde birkaç gün önce 13-14 ay üzerine nüfus kayıt örneğim eklendi sadece. Galiba dosyamı ellerine aldilar diye düşünüyorum. Ea fişleme ilk mahkeme beraat başka kriter yok.

bounty0
Aday Memur
15 Mart 2021 12:28

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 hafta önce Kom Şubede ifade vermiştim SC SCD konundan dolayı. Bugün baronun görevlendirdiği avukat aradı Takipsizlik almışım. Bundan sonraki süreç nasıl işliyor ne yapabilirim veya olumlu mu olumsuz mu ne sonuç çıkar sizce ? 26 Nisan açığıyım. Hala açıktayım.

aysunckrli
Aday Memur
15 Mart 2021 13:39

diğer konuda da yazdım buraya da yazayım .idare soruşturmaya devam edecek karar verecek sonra gerekirse kötü sonuçta dava açacaksınız Allah yardımcınız olsun, iade kararı verirse zaten sorun kalmaz

bounty0, 3 yıl önce

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 hafta önce Kom Şubede ifade vermiştim SC SCD konundan dolayı. Bugün baronun görevlendirdiği avukat aradı Takipsizlik almışım. Bundan sonraki süreç nasıl işliyor ne yapabilirim veya olumlu mu olumsuz mu ne sonuç çıkar sizce ? 26 Nisan açığıyım. Hala açıktayım.

se2424
Genel Müdür
15 Mart 2021 17:37

Ea ise red verilecektir geçmiş olsun
Kaanim, 3 yıl önce

2019 kasım ayında başvurmuştum idare mahkemesine 25. Idare mahkemesi 1-2 ay icinde emniyetin savunmasi geldi. Akabinde birkaç gün önce 13-14 ay üzerine nüfus kayıt örneğim eklendi sadece. Galiba dosyamı ellerine aldilar diye düşünüyorum. Ea fişleme ilk mahkeme beraat başka kriter yok.

HAK-LI polis
Memur
15 Mart 2021 19:28

Tanık ifadesi var mıydı ?
Kaanim, 3 yıl önce

Kaanim
Aday Memur
15 Mart 2021 20:09

İfade ihbar şikayet tanık kurum kanaati vs yok sadece fişleme var. Ohal komisyonundan ilk ret alanlardan biriyim. Ümitsiz değilim insallah iade diye yazarim allaha emanet.

Quaresma66
Memur
15 Mart 2021 22:23

Zarf gelmiş miydi

bounty0, 3 yıl önce

Selamsızz
Şef
15 Mart 2021 22:30

Sadece kod mu vardı başka bişey var mıydı devrem geçmiş olsun inşallah iade olursun
bounty0, 3 yıl önce

bounty0
Aday Memur
16 Mart 2021 01:42

evet devrem sadece kod var başka birşey yok. İnşallah. Allah suçu olmayan herkesin yardımcısı olsun.

Selamsızz, 3 yıl önce
Sadece kod mu vardı başka bişey var mıydı devrem geçmiş olsun inşallah iade olursun

701KHK
Aday Memur
18 Mart 2021 22:31

Arkadaşlar e devletten sgk hitap dökümüne baktığımda polislik hizmet sürem silinmiş olarak görünüyor. Şuan özel bir şirkette 4 a lı olarak çalışıyorum 1 yılı aşkın süredir. Sizde de böyle mi acaba... Bakma şansı olan varsa yazabilir misiniz

701KHK
Aday Memur
18 Mart 2021 22:32

Bu arada 26 nisan açığı ve 701 khk lıyım.

701KHK
Aday Memur
18 Mart 2021 22:34

Umarım bu hizmet süresi çöp olmamıştır... İyice uvey evlat muamelesi ne maruz kaldık...

yaralıyaralı
Aday Memur
18 Mart 2021 23:43

hayırlı geceler, bugün ilk defa emniyetten arandım ve ifadeye çağrıldım. matbu sorular harici, mesleğe ilk girdiğimde cemaat evinde kaldığımı söyleyen bir ifade olduğunu öğrendim. bir kaç ay kaldım ve çıktım dedim kabul ettim ifademde. kodlama ile alakalı bir şey sormadılar. ea. sc, scd kodlarım vardı.

acaba ne olur sizce dava açılır mı. açılırsa bir şey çıkar mı

bir de ep den yararlanmak istemiyorum benim suçum yok ki yararlanayım dedim. yanlış bir şey mi yaptım acaba.

joak06
Daire Başkanı
19 Mart 2021 00:01

sadece bu dediklerinden büyük olasılıkla takipsizlik gelir.

yaralıyaralı, 3 yıl önce

hayırlı geceler, bugün ilk defa emniyetten arandım ve ifadeye çağrıldım. matbu sorular harici, mesleğe ilk girdiğimde cemaat evinde kaldığımı söyleyen bir ifade olduğunu öğrendim. bir kaç ay kaldım ve çıktım dedim kabul ettim ifademde. kodlama ile alakalı bir şey sormadılar. ea. sc, scd kodlarım vardı.

bir de ep den yararlanmak istemiyorum benim suçum yok ki yararlanayım dedim. yanlış bir şey mi yaptım acaba.

Kaanim
Aday Memur
19 Mart 2021 09:38

2019 Ekim ayı başvuru 25 idare mahkemesi

Fişleme ea ve RET.

Kriter varmı diye sormayin kurum kanaati dahi yok.

19 Mart 2021 12:25

Etkin pişmanlıktan yararlanmak istiyorum demek terör örgütü üyesi olduğunu kabul etmektir istemiyorum demekle iyi yapmışsın. Diğer konularda bana göre doğruyu söylemişsin iyi yapmışsın. Takipsizlik almasan dahi mahkeme heyeti çok sıkıntılı bir heyet değilse beraat alırsın. Herkesin hakkında hayırlısı..
yaralıyaralı, 3 yıl önce

701KHK
Aday Memur
19 Mart 2021 13:01

Arkadaşlar bilgisi olan yok mu

701KHK, 3 yıl önce

Arkadaşlar e devletten sgk hitap dökümüne baktığımda polislik hizmet sürem silinmiş olarak görünüyor. Şuan özel bir şirkette 4 a lı olarak çalışıyorum 1 yılı aşkın süredir. Sizde de böyle mi acaba... Bakma şansı olan varsa yazabilir misiniz

Bahadırg
Memur
19 Mart 2021 13:01

zaten kurum kanaati olumlu olsa bile fişlemeye ret veriyorlar

Kaanim, 3 yıl önce

2019 Ekim ayı başvuru 25 idare mahkemesi

Fişleme ea ve RET.

Kriter varmı diye sormayin kurum kanaati dahi yok.

Bahadırg
Memur
19 Mart 2021 13:07

bende bir sorun gözükmüyor bulunduğunuz ilin sgk müdürlüğüne başvurun

701KHK, 3 yıl önce

Hck19
Şube Müdürü
19 Mart 2021 13:09

Hitapdaki yanlışlıkla ilgili bende SGK ya yazmıştım.onlarda kurumunuza başvurun diye cevap yazmışlar.

Toplam 102884 mesaj
«500450055006500750085009501050115012501350145015»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi