Editörler : crops35

hülya _84
Daire Başkanı
28 Mayıs 2018 15:38

halkbankası 3 yıllık toplam 650

hautenoir
Memur
29 Mayıs 2018 22:57

is bankası yıllık 860, seneye yeni sözleşme muhtemelen

ninova46
Aday Memur
29 Mayıs 2018 23:22

hülya hanım bu 650 tl yıllıkmı toplamda 3 yıllık 650 tl ise bu nasıl anlaşma ben daha fazla veririm size 1 gecelik repo bile 3 yıl boyunca daha fazla verir ..

hülya _84, 6 yıl önce

halkbankası 3 yıllık toplam 650

hülya _84
Daire Başkanı
29 Mayıs 2018 23:55

evet 3 yıllık toplamda maalesef böyle verdiler. gerekçe ise 312 tane işçinin maaş ortalaması düşük olması.. memurlar şubat ayında kişi başı 2400 tl aldı onun gerekcesi ise en düşük maas 3000- en yüksek 10 bin olması doçent profesörlerde olduğu için. kanımca 2021 de durum değişecek maaşlar artisa geçtiğinde memurlarla birlestirecekler zira 2021 de subat ayına banka sözleşmeleri onlarla birlikte bitiyor. hatta şöyle bir durum olmuş bizler ilk kadroya geçmeden kurum bankaya işçileri de dahil etmek istemiş ancak onların maaşları yüksek ortalama düşer diye bizi almamış. şimdi de 650 ye kaldık bundan ötürü.
ninova46, 6 yıl önce

hülya hanım bu 650 tl yıllıkmı toplamda 3 yıllık 650 tl ise bu nasıl anlaşma ben daha fazla veririm size 1 gecelik repo bile 3 yıl boyunca daha fazla verir ..

ninova46
Aday Memur
29 Mayıs 2018 23:58

anladım acı bir durum ama 2 . sınıf uygulama yapmışlar size malesef

hülya _84
Daire Başkanı
30 Mayıs 2018 09:21

o devran bir gün döner bunu yapan kurum amirleri ne de olsa kimse kalıcı değil o koltuklarda..

ninova46, 6 yıl önce

anladım acı bir durum ama 2 . sınıf uygulama yapmışlar size malesef

30 Mayıs 2018 09:54

Bizim Yapı Kredi ile yıllık 240 TL. üzerinden 2 yıllık anlaşılmıştı. Allah'tan iptal oldu, yeniden yapılacak.

ARMAĞANIM
Aday Memur
30 Mayıs 2018 09:56

bizimde aynen .. ama inş dahada düşürmezler bu ücreti.. kafamda deli sorular?

Tam-Ehliyetsiz, 6 yıl önce

Bizim Yapı Kredi ile yıllık 240 TL. üzerinden 2 yıllık anlaşılmıştı. Allah'tan iptal oldu, yeniden yapılacak.

30 Mayıs 2018 10:23

Aldığım duyumlara göre yeni ihale iki ay sonra yapılacakmış arkadaşlar umarım 480'den daha düşük bir rakama anlaşılmaz..

50 trilyon para girişi olacak üstüne 2-3 gün sadece banka işletecek bunun karşılıgında verilen para 480...hiç inandırıcı degil.Allah'tan itiraz ettik.umarım gerekli yerlere gitmiştir bu itirazımız.

İnşallah geçerli bir limite ulaşacağız...

ARMAĞANIM, 6 yıl önce

bizimde aynen .. ama inş dahada düşürmezler bu ücreti.. kafamda deli sorular?

sedat3476
Memur
30 Mayıs 2018 10:59

sendikayla bu promosyon konusunu konuştuğumda sendikanın bana söylediklerini size söylüyorum.2 yıllık 480 TL olarak anlaşmış Sağlık Bakanlığı Yapıkredi ile. İstanbul İl sağlık müdürüde sendika görevlilerine zar zor ancak bu meblağ(480 tl) çıkmış Yapıkredi. diğer bankalar yüksek vermeye yanaşmamış. Ayrıca İl SağLık müdürü bu anlaşmayı iptal edersek bunuda alamayabiliriz demiş sendika görevlilerine. yani size söyleyeceğim öyle yüksek meblağlar alamayabiliriz sendika görevlisinin söylediklerinden anladığım kadarıyla. herkese iyi çalışmalar.

30 Mayıs 2018 11:08

Aynen öyle.Ziraat Bankası 1 TL ile ihaleyi kaybetti.Bakanımız Asgari Ücretin 1.5 katı diye söylem yapsada bankalar ne yazıkki buna yanaşmıyorlar.diger bankalar 150 TL de kalırken Ziraatle Yapı kredi kapıştı.Onuda 1 TL fark ile kazandı.Allah yardımcımız olsun.

sedat3476, 6 yıl önce

sendikayla bu promosyon konusunu konuştuğumda sendikanın bana söylediklerini size söylüyorum.2 yıllık 480 TL olarak anlaşmış Sağlık Bakanlığı Yapıkredi ile. İstanbul İl sağlık müdürüde sendika görevlilerine zar zor ancak bu meblağ(480 tl) çıkmış Yapıkredi. diğer bankalar yüksek vermeye yanaşmamış. Ayrıca İl SağLık müdürü bu anlaşmayı iptal edersek bunuda alamayabiliriz demiş sendika görevlilerine. yani size söyleyeceğim öyle yüksek meblağlar alamayabiliriz sendika görevlisinin söylediklerinden anladığım kadarıyla. herkese iyi çalışmalar.

20 Haziran 2018 14:02

bizim belediyede memurların maaş bankası halkbank tı ve onlara 2000 tl promosyon verdiler.

bizim içinde aynı banka ile anlaşıldı ve 3 senelik 1 sefere mahsus 720 tl ye anlaşılmış ve biz hala o parayı alamadık sebebi ise güvenlik formları gelmeyenler olduğu için verilmiyor güya hepsi bittikten sonra verilecekmiş.

kardeşim de başka belediyede ve onlar vakıflarla anlaşmışlar 940 tl ye yarısını almışlar bile.

zingfth
Kapalı
16 Ekim 2018 09:11

2015 haziranda 3 yıllık için yaklaşık 2000tl almıştık, bu sefer ne kadar verecekler .İBB

YFOreis
Şef
16 Ekim 2018 21:16

KHK ile taşerondan belediye iştiraklarına geçen (Taşerondan belediye iştirak şirketi İsper A.Ş - eski ismiyle sağlık aş) bizler için 2018 senesini kapsayacak herhangi bir banka anlaşmasına promosyona dahil etmediler. Mevcuttaki şirket personelleri promosyon alıyordu, hatta 2018 ağustos ayında promosyon aldılar. Taşeron iken vakıfbanktan aldığımız maaşlar aynı şekilde sadece maaş ödeme günü değişerek devam etti. Seneye ne olacağını, bir promosyon yeni bir banka veya aynı şekilde devam mı bilemiyoruz. Pek olumlu bir durum olacağını zannetmiyorum. Bu çakma taşeron kadrosunda her konuda olduğu gibi promosyon konusunda da biz başka bir çalışan kategorisindeyiz. İBB - İsper A.Ş
Toplam 94 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi