Editörler : crops35
08 Temmuz 2009 16:30

Sağlık Bakanlığı Maaş ve Çalışma şartları..

arkadaşlar bilgisi olan varsa yazsın.. il sağlık müdürlüklerini arayan arkadaşlar lütfen aradığı iln adınıda yazarsa sevinirim.. maaş konusunda ve şartlar konushndada paylaşalım lütfen yazacak arkadaşlarada şimdiden hayırlı olsun..

isyanateşi_21
Daire Başkanı
08 Temmuz 2009 16:50

Herşey Dört dörtlük bence hiç düşünme...

cicizm01
Daire Başkanı
08 Temmuz 2009 16:54

isyanateşi_21

ben aralıkda tedaşa atanmıştım tekniker olarak şuandada çalışıyorum zaten ama ankara maaşım güzel ortalama 1400 maş alıyorum ama ben adana yani memleke4timi istiyom sırf ailemin yanında kalmak için yoksa adanaya heves olduğumdan değil ankarada güzel şehir hemde genel müdürlükte o yüzden hani maaş konusunda beni tatmin edecek fiyat 1250 1300 alırmıyım işte onu merak ediyom eğer alıcasam hiç düşünmem yazarım burd 1400 alacağıma evimde kalıp 1250 kabulümdür o yüzden kasımımı beklesem yoksa yazsammı bilmiyorum işte...

naz.38
Aday Memur
08 Temmuz 2009 17:00

Bence terçih yapmayında işsiz olan bi arkadaşımz yerleşsn.

cicizm01
Daire Başkanı
09 Temmuz 2009 14:22

sağlık bakanlığı maaşı 830 + döner = 1200 alıyormuşsununuz arkadaşlar bu vhki kadro için ama döner tavan fiyatı 390 ile 410 arasymış her ayın 15 de yatamış 400 üstündede döner vermezlermiş u belliymiş en azda 300 verilermiş nereye gidersen git bu aynıymış türkiye geneli böyleymiş.. yani hastane büyük sağlık ocağı küçük diye adlandırdığını olay 300 ile 400 tl arası döneriniz değişirmiş.. ilçelerde döneri genelde 20 gibi alınırmış ama il merkezlerinde 15 de alırmışsınız.. lise mezunu vhki 810 tl alırmış önlisans ise 830 alırmış döneride 20 tl az alırmış..yani 50 tl gibi bir fark olurmuş.. net maaşına zam gelince dönerinede zam uygulanırmış maaşını diğer kurumlara eşitlemek açısındanmış...

sağlık bakanlığında tekniker kadrosu ise 950 ile 1050 arası maaş alırmış + döner alırmış döner ise 500 tl geçmezmiş bu sölediklerim kesin fiyat yani tavan fiyat. taban fiyatı sormadım ama fazla oynamazmıış yani maaşınız 1500 alırmışsınız tekniker kadroda. vhki kadroda ise 1200 alırsıız dediler kesin bir bilgidir bunu söyleyen arkadaşım sakarya il sağlık müdürlüğünde "mutemed" olarak görev yapıyor kısacası maaş bodro işlerini yapıyomuş kesin bir bilgidir yani inanmak size kalmış..

ankara genel mdürülüğü yazacak arkadaşlar ise burdada döner varmış burdaki döner ise il geneli ortalaması alınarak döner alırlarmış maaş yine aynıdır dedi.. ve döneri olmayan bir yere düştünüz zaman size ek ödeme yapmak zorundalar dedi ki yapıyolarda keesinlikle döneri olmayan bir yer yokmuş döner vermiyolarsa ek ödemeni veriler döner yerine geçer dediler dönerlede aynı parayı verek maaşını eşitlerlermiş.. sorusu olan sorsun arkadaşıma sorabilirim...tşkl

sgokmen42
Memur
09 Temmuz 2009 14:26

ksrdeş başka yerdede sordum cevap alamdım sağlık bakanlığında teknik ressam ne iş yapar Ankarayı yazmayı düşünüyorum bende şimdiden teşekkürler

seyhli
Şef
09 Temmuz 2009 15:09

gihten th geçmek gibi imkanlar varmı sorarmısın

sihirli.ay
Yasaklı
09 Temmuz 2009 15:15

Kardeşim eger ögrenme imkanın var ise saglık bakanlıgı programcı ne iş yapar , maaş'ı nedir..

ayrıca bu th degil gih oldugu için acaba maaş baya farkeder mi onu merak ediyorum..verdigin bilgiler için tşrklr..

adana secicem demişsin.puan kac acaba?

seyhli
Şef
09 Temmuz 2009 15:23

gihte maaş fark etmez

tolgaali_1905
Aday Memur
09 Temmuz 2009 15:28

ARKADAŞLAR YAZDIKLARINIZA GÖRE MAAŞ COK AZ. ÜNİVLERDE BİLE 1100 E YAKIN PARA WERİYOLAR Bİ YANLIŞLIK OLMASIN..

@tt@maN
Şube Müdürü
09 Temmuz 2009 15:31

arkadaşın dediklerini bende duydum fakat döner şehirden şehire değişiyormuş bunuda sağlık hizmetlerinde çalışan bi arkadaşım söyledi bilginize...

sihirli.ay
Yasaklı
09 Temmuz 2009 15:36

seyhii nasıl yani..biraz acıklık getirirmisin..

Ben şöle anladım tekniker de vhk i de aynı maaşımı alır diyorsun..(?)

cicizm01
Daire Başkanı
09 Temmuz 2009 15:47

arkadaşlar avaş yavaş sorucam ama akşamları sorurum şimdi değil işim çıkmazsa gece yazabilirm 10 gibi .. yükselme yok bunu sordum bu kesin yükselme yapmıyolarmış yağıyolarmış ama sağlıkcılar için yaplyomuş (lise ebe onlisans ebe gigib lise hemşire onlisans hemşireler gibi kadrolar açarlarmış yüksleme sınavlarında ) yükselmeyi unutun yani kısacası ve kesin bu..

puanım 90,526 adana sağlık bakanlığı 10 kontenjanlı yeri yazcağım ailemin yanında olimde gerisi boş..

gih th den daha az alıyor işte maaş farkını yazdım ya saan 200 300 tl arası fark var..

programcıda 50 ila 100 tl arası fazla alırmış..

sağlık bakanalığı farklıdır arkadaşım sen 1200 tl nin bilicekn az değil millieğtim en az maaşı veren kurumdur arkasından üniler gelir.. 1200 mü büyük 1100 mü apacık yazmıştım oraya anlamamışsın demekki..

ydere
Aday Memur
27 Temmuz 2009 22:01

Sağlık Bakanlığında PROGRAMCI kadrosunda çalışacak biri kaç TL maaş alır MÜHENDİS le arasında kaç TL olur MÜHENDİS ten çok mu az para alır,Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar lütfen cevap yazın teşekkürler...

zgenc84
Aday Memur
28 Temmuz 2009 00:33

Selam arkadaşlar , Osmaniye liyim burada gittim sağlık müdürlüğüne her katta her bölümle görüştüm çoğuda osmaniyeli hemşerilerimdi :) yeni başlayanda vardı 10 yıldır çalışanda .

yeni başlayan arkadaş memur statüsünde ve sağlık mezunu değil , aldığım maaş 1350 tl dedi hiç düşünmeden yaz sağlık bakanlığını dedi.

sonra bilgi işleme çıktım bilgi işlemde normal memur var biraz bilg. anlıyorum diye beni buraya koydular dedi :) sağlık müdürlükleri bilgi işlemdeki işleri özel şirketlere ihaleyle veriyorlarmış , bilgisayarcı alınacağını duyunca memurların hepsi sevindi ve şaşırdı. Olması da lazım dedi. oradaki abi ben 1500 alıyorum dönerle birlikte en düşük alanda 1300 alıyor bizim burada ve her yerde aynıdır hiç korkma dedi. şimdi her ilde aile hekimliği uygulamasına geçildi ve geçilmeye devam ediyor. bunda da bilgisayar programı kullanımı çok oluyormuş..

Bana söyledikleri bunlar arkadaşlar ..

Bende kayseri sağlık bakanlığı na programcı olarak atandım 86,807 puanla . Allah'ım herkese nasip etsin..

erdenar
Kapalı
16 Temmuz 2010 23:57

..

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi