Editörler : ayşegül bgm

24 Haziran 2019 16:26

30.000 gerçekte 12.000 olma ihtimali var mı?
ekonomik krizden dolayı öyle bir ihtimal olabilir mi?

Hmsir11
Aday Memur
24 Haziran 2019 16:45

Maliye onay vermese 12 bin demezlerdi asıl 30 bin sıkıntı

kayseri204
Genel Müdür
24 Haziran 2019 16:52

Olamaz Cumhurbaşkanı açıkladı.

Saha da çok fazla açık var çoğunluk fazla mesai yapıyor.

Röntgen.12
Kapalı
24 Haziran 2019 16:54

o 12.000 mülakattan dolayı öyleydi. yani mülakat ı deneme amaçlı sayı düşüktü
Hmsir11, 5 yıl önce

Maliye onay vermese 12 bin demezlerdi asıl 30 bin sıkıntı

ortradyoloj
Memur
24 Haziran 2019 17:08

o bizim kendimizi avuttuğumuz bişey kendimiz söylediğimiz yalana kendimiz inanmasak iyi olur

Röntgen.12, 5 yıl önce
o 12.000 mülakattan dolayı öyleydi. yani mülakat ı deneme amaçlı sayı düşüktü

Hmsir11
Aday Memur
24 Haziran 2019 17:16

12 bin garanti ama gerisini bilemem

Hemşire501
Memur
24 Haziran 2019 17:28

bazen o kadar sinirleniyorum ki gülüyorum sinirden la sizin kafada sıkıntı mı var yoksa ben mi yanlış biliyorum aq. resmi ağızlardan 29689 sayısı açıklanmış sayı maliyeden de geçmiş Cumhurbaşkanı tarafından da onaylanmış siz hala 12 bin olabilir mi yok ekonomik kriz etkiler mi yok bilmem ne he benım babam ekonomik kriz öğretmene polise ve diğer bakanlıklara işlemiyor da sağlığa mı işleyecek yanlış anlamayın ama yetişkin insanlarsiniz artık şu saçma sapan başlıkları açmayın şu forumda

ortradyoloj
Memur
24 Haziran 2019 17:37

Yapılsın o zaman bok var da mı bekletip miletti düşünmeye sev ediyorlar

Hemşire501, 5 yıl önce
bazen o kadar sinirleniyorum ki gülüyorum sinirden la sizin kafada sıkıntı mı var yoksa ben mi yanlış biliyorum aq. resmi ağızlardan 29689 sayısı açıklanmış sayı maliyeden de geçmiş Cumhurbaşkanı tarafından da onaylanmış siz hala 12 bin olabilir mi yok ekonomik kriz etkiler mi yok bilmem ne he benım babam ekonomik kriz öğretmene polise ve diğer bakanlıklara işlemiyor da sağlığa mı işleyecek yanlış anlamayın ama yetişkin insanlarsiniz artık şu saçma sapan başlıkları açmayın şu forumda

Hmsir11
Aday Memur
24 Haziran 2019 17:41

Kardeşim resmi ağız deyip durmayın artık. Geçen senede 19 bin işçi alımı sözü vardı alınmadı. Bütçe yetmezse alınmaz şunu aklınıza sokun 29 bin alınmayacak bak gör

Hemşire501, 5 yıl önce

ans1
Aday Memur
24 Haziran 2019 17:47

Beni de bu konu düşündürüyor alımı seçimden sonraya bıraktılar acaba sözlerini tutamayacaklari için mi. ya sayı ya mülakat ya da tarih ile alakalı bı terslik mi olacak diye

Hmsir11, 5 yıl önce

Kardeşim resmi ağız deyip durmayın artık. Geçen senede 19 bin işçi alımı sözü vardı alınmadı. Bütçe yetmezse alınmaz şunu aklınıza sokun 29 bin alınmayacak bak gör

berkeavci
Kapalı
24 Haziran 2019 17:59

Maliye onayı vermiş, cumhurbaşkanımız başta olmak üzere bakanımız resmi ağızdan ve resmi sitelerde açıklama yapmış halen atama olmazsa diyorsunuz. Resmi makamlara inanmıyorsunuz gidiyorsunuz facebook gruplarındaki yorumlardan ya atama olmazda diye dertleniyorsunuz. Resmi açıklama yapılmış, Sağlık Bakanlığının sitesinde yayınlanmış halen atama olmazsa. Yapmayın artık herkes beklemekten sıkıldı ama yapacak birşey yok.

Ayrıca kimse 1 aya atama olacak demedi. Sanki mayıs sonunda atama yapacağız demişler de atama olmamış gibi davranıyorsunuz. Daha 7. Aya yeni giriyoruz 12. Ayın sonuna kadar bu atama olacaktır. Cumhurbaşkanımıza güveniniz olsun.

Hemşire501
Memur
24 Haziran 2019 18:18

kaydediyorum bu mesajını alınırsa bu sefer sen görürsün ben değil
Hmsir11, 5 yıl önce

Hmsir11
Aday Memur
24 Haziran 2019 18:31

Tamam görelim bakalım

Hemşire501, 5 yıl önce
kaydediyorum bu mesajını alınırsa bu sefer sen görürsün ben değil

gurbetnurse
Şube Müdürü
24 Haziran 2019 18:46

daha önceki yılda cb seçimiden önce alım oldu sorna da alım olavak denilmişti sayı da belliydi ama olmadı??
Hemşire501, 5 yıl önce

ortradyoloj
Memur
24 Haziran 2019 19:26

bakanlık mı dediydi onu da

gurbetnurse, 5 yıl önce
daha önceki yılda cb seçimiden önce alım oldu sorna da alım olavak denilmişti sayı da belliydi ama olmadı??

gurbetnurse
Şube Müdürü
25 Haziran 2019 12:14

sanırm bakanlık ama resmiydi yani o yüzden hiç umudum yok 2. alımda ailemin yanında kalıırm diye hayal ediyordum ama şuan ailem bile neresi olursa git yeterki git diyorlar haklı olarak
ortradyoloj, 5 yıl önce

gurbetnurse
Şube Müdürü
25 Haziran 2019 12:38

sanırm bakanlık ama resmiydi yani o yüzden hiç umudum yok 2. alımda ailemin yanında kalıırm diye hayal ediyordum ama şuan ailem bile neresi olursa git yeterki git diyorlar haklı olarak
ortradyoloj, 5 yıl önce

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi