Editörler : Lanet
16 Temmuz 2017 19:30

gsm operatörlerinin 15-16temmuzda kullanılmak üzere 600dk1000sms1gb yüklemesi
gsm operatörlerinin 15-16temmuzda kullanılmak üzere kişinin onayını almaksızın 600dk1000sms1gb yüklemesi hakkındaki işgüzarlıklarına ne diyorsunuz?

Bu ankete 7 günde, 14 kişi oy kullandı ve 23/07/2017 19:30 tarihinde sona erdi.

16 Temmuz 2017 19:58

herkes memnun anlaşılan

semsem846
Aday Memur
16 Temmuz 2017 23:42

Neden acaba sadece 4 kisi oy kullanmis kendine sor.

Ya kimsenin umrunda degil senin sorun. Yada niyetinin oldugunu bildikleri icin cvp vermiyor olsa gerekler.

Anket dedigin tek sorudan olusmaz

Ve sorunun şıkları bu şekilde duzenlenmez.

Senin istediğin cvplar ikinci secenek olsa gerek ki.

İlk secenegi kimsenin kabul etmeyecegi bir dille yazmissin sorunun ne olduguna bakmadan bile seceneklere sadece bakilsa herkesin verecegi cvp senin istedigin gibi ikinci seçenek olacaktir.

erhandemirel
Aday Memur
18 Temmuz 2017 11:30

aynı hassasiyeti diğer önemli gün ve gecelerdede bekliyoruz

uyur-gezer
Müsteşar Yardımcısı
18 Temmuz 2017 15:10

neden 1 ay değil

neden 1 hafta değil

neden 3 gün değil de

sadece tek bir gün !?

18 Temmuz 2017 21:56

oy kullanımı gayet iyi gidiyor

yazılan yorumlar da, sizinki hariç, gayet iyi.

şimdi siz de naşlayın burdan, anketimi provoke etmeyin.

semsem846, 7 yıl önce

Neden acaba sadece 4 kisi oy kullanmis kendine sor.

Ya kimsenin umrunda degil senin sorun. Yada niyetinin oldugunu bildikleri icin cvp vermiyor olsa gerekler.

Anket dedigin tek sorudan olusmaz

Ve sorunun şıkları bu şekilde duzenlenmez.

Senin istediğin cvplar ikinci secenek olsa gerek ki.

İlk secenegi kimsenin kabul etmeyecegi bir dille yazmissin sorunun ne olduguna bakmadan bile seceneklere sadece bakilsa herkesin verecegi cvp senin istedigin gibi ikinci seçenek olacaktir.

arslanbozkurt
Aday Memur
19 Temmuz 2017 22:03

Birde diyor ki iletişiminizin kesilmemesi için dıddı dııdı öperatör hattınıza abidi gubidi kadar dk internet bilemem ne yüklenmiştir diyor. Lan sormazlar mı adama 1 günlük konuşma hakkı sadece 1 günlük iletişim kurma değil mi diye. Bunların beyinleri işte bu kadarboş. O zaman diğer günleri ben nereye sokacam madem kesintisisz iletişimden bahsediyorsun. Çok sinirliyim çookkk

20 Temmuz 2017 20:11

ertesi gün benim ne internet çalıştı ne de şebeke, hep 2nokta olarak kaldı ve bütün aramalarım düştü, ertesi gün hiç konuşma yapamadım

benim onayım olmadan yükleme yapıyorlar, sonra da ertesi gün felç oluyor gsm operatör

bben asla istemiyorum böyle bir yğkleme yapılmasını

önce bir sor değil mi bi onay al önce yükleme yapmadan önce

bakalım ben istiyor muyum böyle bir yüklemeyi

kesinlikle de istemiyorum

arslanbozkurt, 7 yıl önce

Birde diyor ki iletişiminizin kesilmemesi için dıddı dııdı öperatör hattınıza abidi gubidi kadar dk internet bilemem ne yüklenmiştir diyor. Lan sormazlar mı adama 1 günlük konuşma hakkı sadece 1 günlük iletişim kurma değil mi diye. Bunların beyinleri işte bu kadarboş. O zaman diğer günleri ben nereye sokacam madem kesintisisz iletişimden bahsediyorsun. Çok sinirliyim çookkk

25 Haziran 2018 15:00

inş bu sene de yüklemezler

05 Temmuz 2018 19:54

inş bu sene de yüklemezler, ben gerçekten istemiyorum yaa

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi