Editörler : swat3410
«373839404142434445464748»

Biryusufmasalı
Aday Memur
06 Ağustos 2020 00:24

39. sayfa 6 gündür değişmedi duyum muyum da yok çıkmasa da şöyle üzerine bi yorum yapsak

derbeder0184
Şube Müdürü
06 Ağustos 2020 01:30

Bir savcı 4 senedir dosyayı neden karara bağlamaz aynı şekilde bekliyor.elle tutulur bişey yoksa dosyayı kapat varsa mahkemeye sevket neden kqpatmqz bilen var mı...

Eses.26.
Şef
06 Ağustos 2020 02:56

Benim de aynı şekildeydi savcının talimatları polis geç yerine getiriyor. Örneğin koma yazıyor kom inceleme devam ediyor diye cevap gönderiyor. Şimdi diyeceksiniz savcının talimatını polis nasıl yerine getirmez diye benim Savcı koma 3 kez yazıp en son da tekid yazısı gönderdi polise gene göndermedi polis en son koma gidip konuştum kararı gönderdiler sevcı karar verdi hemen. Benim yaşadığım süreç buydu
derbeder0184, 4 yıl önce

Bir savcı 4 senedir dosyayı neden karara bağlamaz aynı şekilde bekliyor.elle tutulur bişey yoksa dosyayı kapat varsa mahkemeye sevket neden kqpatmqz bilen var mı...

Uertas000044
Aday Memur
06 Ağustos 2020 09:15

Günaydın kaderarkadaşlarım. 4 Ekimciyim, İkinci açığım bu ve Valilik açığıyım. Bu sayfaya defalarca bakmadan olmuyor. Uzun yıllardır gördüğümüz ve anladığımız normal giderse Ekim Kasım gibi bir hareketlenme olur. Geriye kalan son tayfada İnşAllah 2021 Temmuz gibi döner. Bu arada 2020 Mart Beraat, Haziran adres teyidi, Temmuz başı zarfla savunma... Allah'ım mağdur ve masum herkese görevine dönmeyi nasip etsin....

Ayres04
Memur
06 Ağustos 2020 10:17

Duyumların bir çoğu balon çıktı malesef.ama duyumsuz da olmuyor.26 haziran gününü düşündükçe hala kafayı yiyecek gibi oluyorum.orada kaldım sanki.neye göre ihraç oldu neye göre iade oldu.mantık aramak yanlış olur.ama illa ki düşünüyorum soruyorum kendi kendime.sonra işin içinden çıkamıyorum.geriye dönüp bakınca umutsuzluğa düşüyorum.Allah a sığındık sonumuzu hayır etsin.az kaldı ama.zarf ile savunma verenler ekim sonunda belli olacak büyük ihtimal.

sıfıR1
Şube Müdürü
06 Ağustos 2020 13:12

Bende Eylül 15 gibi yada sonuna doğru diye düşünüyorum şahsen devrem hakkımızda hayırlısı
Ayres04, 4 yıl önce

Duyumların bir çoğu balon çıktı malesef.ama duyumsuz da olmuyor.26 haziran gününü düşündükçe hala kafayı yiyecek gibi oluyorum.orada kaldım sanki.neye göre ihraç oldu neye göre iade oldu.mantık aramak yanlış olur.ama illa ki düşünüyorum soruyorum kendi kendime.sonra işin içinden çıkamıyorum.geriye dönüp bakınca umutsuzluğa düşüyorum.Allah a sığındık sonumuzu hayır etsin.az kaldı ama.zarf ile savunma verenler ekim sonunda belli olacak büyük ihtimal.

Ayres04
Memur
06 Ağustos 2020 13:27

Olabilir devre ama genelde ekim sonunda bi hareketlilik oluyor o yüzden ekim dedim.sonu güzel olsunda eylül ekim farketmez

Aslanbey1453
Genel Müdür
06 Ağustos 2020 20:01

Olursa Ekime olmadı Kasıma... Şırnak Şırnak Şırnak...:/// Bu şerefsizlere inat gelip ordan Emekli o-la-cam...!!!

METRİBUZİN
Yasaklı
06 Ağustos 2020 23:51

Güncel...

Aslanbey1453
Genel Müdür
07 Ağustos 2020 12:09

Hayırlı cumalar olsun... Sayfa ilk 5-6 başlıktan aşağı düşerse bi tuhaf oluyorum ben, hep en yüksekte bu sayfa kapanana kadar devamke:)))

yamec
Şef
07 Ağustos 2020 13:44

Hayırlı Cumalar. Cuma günleri bir hareket olur diye bekliyordum ama yine fos çıktı. Len şu uyguladığınız kanun, yönetmelik ne halt ise bizede söyleyin de neden bekletildiğimizi bilelim. Eyyyyy beni araştırıp soruşturanlar benim kadar temiz değilsiniz. Vesselam.

Aliihsanduro
Şube Müdürü
07 Ağustos 2020 14:05

Hayırlı cumalar...
yamec, 4 yıl önce

Hayırlı Cumalar. Cuma günleri bir hareket olur diye bekliyordum ama yine fos çıktı. Len şu uyguladığınız kanun, yönetmelik ne halt ise bizede söyleyin de neden bekletildiğimizi bilelim. Eyyyyy beni araştırıp soruşturanlar benim kadar temiz değilsiniz. Vesselam.

Aslanbey1453
Genel Müdür
07 Ağustos 2020 15:29

Gene gelmiş eksici tirrek:)))
Aslanbey1453, 4 yıl önce
Hayırlı cumalar olsun... Sayfa ilk 5-6 başlıktan aşağı düşerse bi tuhaf oluyorum ben, hep en yüksekte bu sayfa kapanana kadar devamke:)))

Aslanbey1453
Genel Müdür
07 Ağustos 2020 16:35

Biz 4yıldır burdayız bu tirrek ler nerden çıktı://)) (()) //)).. ::)) **::)))))
Aslanbey1453, 4 yıl önce
Gene gelmiş eksici tirrek:)))

Biryusufmasalı
Aday Memur
07 Ağustos 2020 21:39

senin için devre sayfa güncel kalsın
Aslanbey1453, 4 yıl önce

Hatssun
Yasaklı
07 Ağustos 2020 21:51

Ne duyum var ne bilgi var kurudu iyice sayfa ya kimse de yazmıyor..

Dirtyhary
Aday Memur
07 Ağustos 2020 23:14

Sayfa 40 benim memleket 4 ekim açık 20 ekimden bu yana buralardayım o günden beridir çalışıyorum zaten hayatim calismakla geçti çok şükür sübhanallah ne olcak ne yapcam bilmiyorum ancak şunu iyi biliyorum benim başıma gelenleri değiştirmeye bir kudretim yok koşulsuz bir teslimiyet içindeyim kimseye kızmıyorum başıma gelenlerden rabbim haberdar o halde her şey onun izni keremi ile meydana geliyor aksi imkansiz sübhanallah ne yapalım rabbim bunu yazdı bende sabredip bekliyorum. Wolter vardi iade oldu burdan tanidik kendisini ertugruldu galiba oglu onlarada selam olsun aglayan kutup ayisina da selamlar onuda burdan tanidik duyumu olan paylaşsın lutfen saygilar.

Peaches
Aday Memur
08 Ağustos 2020 00:30

Allah razi olsun.
Dirtyhary, 4 yıl önce

Sayfa 40 benim memleket 4 ekim açık 20 ekimden bu yana buralardayım o günden beridir çalışıyorum zaten hayatim calismakla geçti çok şükür sübhanallah ne olcak ne yapcam bilmiyorum ancak şunu iyi biliyorum benim başıma gelenleri değiştirmeye bir kudretim yok koşulsuz bir teslimiyet içindeyim kimseye kızmıyorum başıma gelenlerden rabbim haberdar o halde her şey onun izni keremi ile meydana geliyor aksi imkansiz sübhanallah ne yapalım rabbim bunu yazdı bende sabredip bekliyorum. Wolter vardi iade oldu burdan tanidik kendisini ertugruldu galiba oglu onlarada selam olsun aglayan kutup ayisina da selamlar onuda burdan tanidik duyumu olan paylaşsın lutfen saygilar.

Peaches
Aday Memur
08 Ağustos 2020 00:31

Rabbimin takdirini bekliyoruz baska yapacak hicbir sey yok gercekten
Dirtyhary, 4 yıl önce

Peaches
Aday Memur
08 Ağustos 2020 00:33

41. Sayfaya kim gecerse sans getirsin insallah
Toplam 7138 mesaj
«373839404142434445464748»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi