Editörler : "eskiyara"Pangaea
22 Mayıs 2023 13:26

Memurluk için dilekçe verdim
15 yıllık öğretmenim ve bıktım usandım artık. Memurluk için dilekçe verdim. Yok tatiliydi yok ek dersiydi hiç bir şey umrumda değil

Freudarwin
Aday Memur
22 Mayıs 2023 14:11

.

kaf.kef42
Memur
22 Mayıs 2023 14:13

hocam affınıza sığınırım ama normal memurlukta Rio karnavalı değil. söylemesi benden

Freudarwin
Aday Memur
22 Mayıs 2023 15:36

Siz hiç meslek lisesinde meslek öğretmenliği yaptınız mı
kaf.kef42, 11 ay önce

hocam affınıza sığınırım ama normal memurlukta Rio karnavalı değil. söylemesi benden

şaşkın tarihçi
Genel Müdür
22 Mayıs 2023 16:57

Yaktınız gül gibi uzman öğretmenliği yazık. Kimbilir temmuzda kaç lira maaş farkı olacak??

kaf.kef42
Memur
22 Mayıs 2023 17:31

doğrudur hocam o konuda diyecek bir şeyim yok. Allah kolaylık versin

Freudarwin, 11 ay önce

235U
Genel Müdür
22 Mayıs 2023 18:26

hocam meslek lisesinde öğretmenim bende. Size ünvan değişikliği veya yükselme sınavını tavsiye ediyorum. şube müdürü illa olacaksınız diye bişey yok

sayman olun

oda olmazsa şef olun

maaşınız çok düşmez ama kafanız rahat edecektir

şöyle 1 aylık bir çalışmayla en azından şefliğe girebilirsiniz bence

Freudarwin, 11 ay önce
22 Mayıs 2023 18:32

Mem müdürlüklerinde çalışan şube müdürleri dahil herkes uzman ve başöğretmenlere imrenirken yapmasaydın hocam.

MaxPayn
Daire Başkanı
22 Mayıs 2023 18:36

Hocam bence dilekçeyi geri çekin küçük bir yere tayin isteyin. Öğrenciler ile iyi gecinirseniz kimse sizin başınızı agritamaz. Memurluk da çok gülistanlık sayılmaz. Kütüphane memurluğu hariç

Pişmanist
Aday Memur
22 Mayıs 2023 18:53

Memurluk için dilekçeyi nereye verdiniz hocam izlediğiniz yolu paylaşır mısınız ben de düşünüyorum

A.Ozan91
Aday Memur
22 Mayıs 2023 18:56

Hem 185 nüfuslu bir ilçede 600 öğrencilik bir okulda çalışan hem de 5000 nüfuslu 102 öğrencili bir okulda çalışan biri olarak iki okul okul arasında pek fark göremedim.

MaxPayn, 11 ay önce
Hocam bence dilekçeyi geri çekin küçük bir yere tayin isteyin. Öğrenciler ile iyi gecinirseniz kimse sizin başınızı agritamaz. Memurluk da çok gülistanlık sayılmaz. Kütüphane memurluğu hariç

fatih ç.
Genel Müdür
22 Mayıs 2023 19:05

Neden idarecilik değil de memurluk? İlköğretimde idareci olmak daha iyi olmaz mı? Hem haklardan vazgeçmemiş olursunuz hem memurluğa yakın bi durum.

braveheart1234
Daire Başkanı
22 Mayıs 2023 19:16

Meslek lisesinde meslek öğretmenliği MEB'teki en rahat ve yüksek maaşlı branş olabilir. Boşuna a macera aramayın bence. Ha özelde çok para kazanacagınızı düşündüğünüz bir iş alanı varsa durmayın.

Freudarwin, 11 ay önce

skramz
Daire Başkanı
22 Mayıs 2023 19:17

zaman ilerledikçe bu tarz farklı kaçış yolları arayan çok insan göreceğiz gibime geliyor

235U
Genel Müdür
22 Mayıs 2023 19:33

imrenmiyorlar

ekstra zam almak için bahane olarak kullanıyorlar o kadar

oysa öğretmenliğe geri dönebiliyorlar bir dilekçeye bakar

geri dönen yok görüldüğü üzere...

bakan bile öğretmen maaşı 20bin diye palavra atıp duruyor öz kardeşime bile anlatamıyorum maaşımın 14bin olduğunu

bu baş ve uzman öğretmenliğin hükumet tarafından bu şekilde kullanılacağı belliydi ama artık çok geç

neyse ben bir sonraki zam döneminde ev sahibini 20bin almadığıma nasıl ikna edeceğim onu düşüneyim

englıshlanguage, 11 ay önce

Mem müdürlüklerinde çalışan şube müdürleri dahil herkes uzman ve başöğretmenlere imrenirken yapmasaydın hocam.

drogba-70
Müsteşar Yardımcısı
22 Mayıs 2023 19:44

ömrüm meslek lisesinde geçti hala meslek lisesindeyim.

ama hiçbir düz memuriyet öğretmenliğin yerini tutmaz.

pişman olacağınıza garanti verebilirim belki. dilekçenizi geri çekme imkanınız varsa yapın.

muhtemelen geri hizmete çekme ihtimali var onda da rezillik.

ne maddi ne manevi cazibesi var.

milletle uğraşmaya devam edeceksin daha az paraya çok daha az tatile.

Freudarwin, 11 ay önce

merve00000
Daire Başkanı
22 Mayıs 2023 19:58

benim okulun düz memuru çok rahat bütün gün yatıyor. gözleri bile zor görüyor bir dilekçe yazacaksa elli kere arayıp örnek isteyip yazıyor ben de imrenmiştim tavsiye ederim şahsen. odasına belge ihtiyacı olmayan kimse gitmiyor.

şaşkın tarihçi
Genel Müdür
22 Mayıs 2023 20:17

Bizim okulun memuru da yüzde 70 görme engelli raporuyla memur olmuş. İş verilmiyor kolay kolay ama günde 2 saat öğrencilerle masa tenisi oynuyor. Hem de ne oynamak. Gözler şahin kesiliyor o küçücük topa.
merve00000, 11 ay önce

benim okulun düz memuru çok rahat bütün gün yatıyor. gözleri bile zor görüyor bir dilekçe yazacaksa elli kere arayıp örnek isteyip yazıyor ben de imrenmiştim tavsiye ederim şahsen. odasına belge ihtiyacı olmayan kimse gitmiyor.

Kagiş
Müsteşar
22 Mayıs 2023 21:12

Ona kızmam! Onun o şekilde memur olmasına vesile olanlara kızarım! Bunun vebali ne olacak peki!? Yaaa işte geldiğimiz son nokta! Tabi ki engelli vatandaşlarımız kamuda istihdam edilmelidir lakin bunu yaparken de ölçüyü iyi ayarlamak gerekir! Engelli memurun engel durumuna göre yerleştirmeler yapılmalıdır! %70 görme engeli olan bir adayı evrak memuru yaparsanız sonuçlarına da katlanırsınız artık!!?Ahmet'in evrağını Mehmet'e, Mehmet'inkini de Ayşe'ye yazar geçer!!

şaşkın tarihçi, 11 ay önce
Bizim okulun memuru da yüzde 70 görme engelli raporuyla memur olmuş. İş verilmiyor kolay kolay ama günde 2 saat öğrencilerle masa tenisi oynuyor. Hem de ne oynamak. Gözler şahin kesiliyor o küçücük topa.

Entellektüelizm
Şube Müdürü
22 Mayıs 2023 22:24

Nasıl oluyor, yol gösterin biz de geçelim. Valla geçen gün parktaki belediye çalaşınını kıskandım.

1Muallimbey
Aday Memur
22 Mayıs 2023 22:25

Ver ver hocam ...
Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi