Editörler : alex 10
«539540541542543544545546547548549550551

HAGi 10
Daire Başkanı
16 Şubat 2021 00:41

1-30 dan fazla futbolcu aldınız futbol oynadığınıza inanıyor musunuz 2-FB-GS maçına dönelim SERDAR AZİZ'in DONK 'A yaptığı net penaltı ve enaz sarı kart değilmiydi?3-başakşehir maçınıza gelelim adam kontrolsuz kayıyor rakip futbolcunun ayak bileğine basıyor net kırmızı kart vermesi gerekirken aynı hareketi raffael yapıyor ancak temas bile yok direk kırmızı kart 4-son maçınıza gelelim İlk golünüze temiz bir gol diyebiliyor musunuz?diyebiliyorsanız kendinizi aldatıyorsunuz demektir.... Ancak sürekli burada ağlıyorsunuz bu sene yine cimbom şampiyon olacağını bildiğiniz için ağlayıp sızlayaraktan bahaneler arıyorsunuz inan sizin maçınızı collina gelse yönetse yine bahane bulursunuz....çünkü futbolun her kulvarında sizi ezip geçiyoruz

En fazla TÜRKİYE ŞAMPİYOMU BİZİZ

tek AVRUPA KUPASI BİZDE

3 Büyüklerin altığı toplam Türkiye kupasından daha fazla şampiyonluğumuz var eeeeee meyve veren ağaç taşlanır.O kadar futbolcu alıp hala ağlayan bal yapmayan eşek arısı gibisiniz

UNusUAL.PyScHO, 3 yıl önce

milletin gözünün içine baka baka, utanmadan, arlanmadan, iki pas yapmadan, koca 2. yarı tek şut çekmeden peşkeş çekilen bir maç sonucu daha evropa fadihimiz yine galip getirildi!

yazık ülke futbolunun geldiği hale; böyle böyle şampiyon yapılıp avrupaya gönderilen malum takım orda maçların sahada oynanmasından! ötürü her maç 3-5 yemekten helak oluyor.. olan yine türk futboluna oluyor..

Sezon başında çok söyledik ama başkanda bilmiyor bu işleri; senin neyine 30 tane futbolcu alıp tonlarca para vermek .. kelle başı 1m euro versen bu soysuz hakemlere ömür boyu pas pas olurlar altında ..

koskoca bir yazıklar olsun , oyuncak ettiniz türk futbolunu ..

+1907

alex 10
Editor
20 Şubat 2021 21:25

Madem o kadar büyüksünüzde,

Niye sürekli Fenerbahçe aleyhine yazıyorsun, yaran ne??

Demek ki neymiş, büyüğüm demekle büyük olunmuyormuş, çünkü buna kendin bile inanmıyorsun..;)

+1907

HAGi 10, 3 yıl önce

1-30 dan fazla futbolcu aldınız futbol oynadığınıza inanıyor musunuz 2-FB-GS maçına dönelim SERDAR AZİZ'in DONK 'A yaptığı net penaltı ve enaz sarı kart değilmiydi?3-başakşehir maçınıza gelelim adam kontrolsuz kayıyor rakip futbolcunun ayak bileğine basıyor net kırmızı kart vermesi gerekirken aynı hareketi raffael yapıyor ancak temas bile yok direk kırmızı kart 4-son maçınıza gelelim İlk golünüze temiz bir gol diyebiliyor musunuz?diyebiliyorsanız kendinizi aldatıyorsunuz demektir.... Ancak sürekli burada ağlıyorsunuz bu sene yine cimbom şampiyon olacağını bildiğiniz için ağlayıp sızlayaraktan bahaneler arıyorsunuz inan sizin maçınızı collina gelse yönetse yine bahane bulursunuz....çünkü futbolun her kulvarında sizi ezip geçiyoruz

En fazla TÜRKİYE ŞAMPİYOMU BİZİZ

tek AVRUPA KUPASI BİZDE

3 Büyüklerin altığı toplam Türkiye kupasından daha fazla şampiyonluğumuz var eeeeee meyve veren ağaç taşlanır.O kadar futbolcu alıp hala ağlayan bal yapmayan eşek arısı gibisiniz

HAGi 10
Daire Başkanı
21 Şubat 2021 00:19

Ben burada FB nin alehin değil cimbomun lehine yazdım..En büyük olduğumuzu sizde biliyorsunuz ama kabulenmesi çok zor oluyor değil mi asıl siz burada cimbomun alehine yazıyorsunuz.Buralarda ağlıyorsunuz

alex 10, 3 yıl önce

Madem o kadar büyüksünüzde,

Niye sürekli Fenerbahçe aleyhine yazıyorsun, yaran ne??

Demek ki neymiş, büyüğüm demekle büyük olunmuyormuş, çünkü buna kendin bile inanmıyorsun..;)

+1907

alex 10
Editor
21 Şubat 2021 21:01

5 oyuncu değiştirip,

Kaleci hariç sahada kalan 5 oyuncudan biri hala SOSA ise;

O hocayı çokta tartışmaya gerek yok..

Tebrikler Göztepe'ye..

hüseyin_3232
Genel Müdür
22 Şubat 2021 10:48

Erol Hoca Sosa'ya nasıl sabretti. Sinan Gümüş'ten ne bekledide oyuna aldı. Adam 88. dakikada sanki skor lehimizeymiş gibi oyuncu değiştirerek oyunu soğutup Göztepenin ekmeğine yağ sürüyor.

Maçın devre arasında Gürkan Kubilay tarafından paylaşılan bir istatistik okudum. Göztepe bu sezon ceza sahasına yapılan ortalarda (Toplam 400 küsür orta) sadece 2 tane gol yemiş. Biz ise böyle bir takıma karşı doğru dürüst kafa vuracak forvetimiz olmamasına rağmen orta açarak gol arıyoruz.

Bu istatistiği Erol Hoca görmediyse rakibi doğru dürüst analiz etmediği anlamına geliyor. Eğer gördüyse nasıl bir mantık yürüttüde hala orta açarak gol aradık inanılır gibi değil.

Sezona ne umutlarla başlamıştık ama artık umut falan kalmadı. Daha 15 maç var çok şey değişir ancak ben teknik ekibimize güvenemiyorum.

serhatayataa
Aday Memur
23 Şubat 2021 07:43

Biraz zamana ihtiyaç var, takımın tamamı yeni birbirine alışmaları için biraz zaman geçmesi gerek. Bugünlerde geçecek..

alex 10
Editor
24 Şubat 2021 10:02

+1907

alex 10
Editor
24 Şubat 2021 22:20

"Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz"

--İslam ÇUPİ-- (Saygıyla, Rahmetle)

+1907

alex 10
Editor
28 Şubat 2021 12:29

Caner Erkin'i Trabzon'a götürmemek nasıl bir gaflettir.

Bana göre şampiyonluk falan gittide ama yinede senenin ölüm kalım maçına çıkarken;

ligin ilk 10 haftasını Gökhan ile beraber sana kazandıran adamı kadroya bile almıyorsun.

Klasik bir teknik ekip hareketi..

Yedeğide Novak denilen boş transfer..

İnsan kendi ayağına niye sıkar..??

alex 10
Editor
04 Mart 2021 21:47

Samatta bu takımın topçusu olamaz..

Mesut Özil'in sakatlığı Fenerbahçe'ye yarayabilir çünkü hem takımda an itibariyle iyi değildi hemde Pelkas'ı yavaşlatıyor..

Tisserand da bu takımda olmaz, Lemos ta olmaz..

Erol hocada şu takımı oynat artık. İrfan Gustavo Sosa ile oynar diye düşünüyorum önümüzdeki maç..

hüseyin_3232
Genel Müdür
05 Mart 2021 10:03

Hazır rakiplerimiz puan kaybetmiş. Elimize gelen fırsatı yine kendi elimizle geri çevirdik.

Takımın en golcü ismi Thiam neden oynamaz anlamış değilim. Tamam Thiam aman aman üst düzey bir forvet değil ancak forvetlerimiz arasında en iyisi o. Samatta'nın ayakta duracak hali yok. Cisse desen kariyerinin sonuna gelmiş emeklilik moduna girmiş.

Mesut gelince hep beraber sevindik lakin Mesut ile takımın kanı uyuşmadı sanki. Mesut oynarken takım el freni çekilmiş gibi. Trabzon ve Antalya maçlarında Mesut çıktıktan sonra takım daha tempolu gibiydi. İki maçta da golleri Mesut çıktıktan sonra attık.

Tisserand'ın takıma yarardan çok zararı var. Her maç illaki bir hata yapacak. Rakibe resmen alda at der gibi topu verdi devamında golü yedik.

Tablo çok değişir Lig sonuna kadar ancak şu anki tablo Beşiktaşa yarıyor. Hem Fenerbahçe hem Galatasaray Beşiktaşa şampiyonluğu ikram ediyorlar.

hüseyin_3232
Genel Müdür
05 Mart 2021 10:11

Bu taktikle şampiyon olamayız diyerek Erol Buluta doğruları söyleyen Caner Erkin'i kadro dışı bırakarakta bir yere varamayız.

alex 10
Editor
14 Mart 2021 21:00

Caner doğru söylemiş..

Bu oynanan şeyin adı futbolsa, bende hiçbir şey bilmiyorum..

Son 9 maçta. 7 yenilgi. 2 beraberlik almış takımada yenildik..

Yapamıyorsunuz..

Bırakın gidin kardeşim..!!

hüseyin_3232, 3 yıl önce

Bu taktikle şampiyon olamayız diyerek Erol Buluta doğruları söyleyen Caner Erkin'i kadro dışı bırakarakta bir yere varamayız.

yakamoz1907
Müsteşar Yardımcısı
20 Mart 2021 21:20

Beşiktaş'ı yener Denizli'ye yeniliriz ve lig yeniden şekillenir.Ligin kaderini son haftalara girildikçe alt sıradaki takımlar belirler.

Umudumuz devam ediyor.

+1907

UNusUAL.PyScHO
Daire Başkanı
22 Mart 2021 08:31

yemin ediyorum şu erolet denen adamda mercimek kadar beyin yok! kaç hafta oldu herif daha iki maç üst üste aynı 11 çıkaramadı .. bjk kendine o kadar güvenmiş ki orta sahada tek dirençli adam josef le çıkmış .. layiç ve atiba çok yumuşak kaldılar maç boyunca bizim erolet ne yaptı , 1 maç iyi 5 maç kötü pelkas a 90 dakika sabretti, ne oynadığı belli olmayan valensiya yı 70 dk sahada tuttu, maç içinde gram istikrarı olmayan samuel e bilmem kaç dakika sabretti .. adamlar 2. yarı orta sahamızı allakk bullak etti 2 ha geldi gelecek diye izliyorum maçı artık. ta ki ozan sosa giresiye kadar .. bir takımla 8-9 ay 24 saat vakit geçirip bu kadar kötü oyuncu seçimleri yapan bir adam ilk defa görüyorumm.. yaaa arkadaş koy gustavonun yanına ozan ı önüne irfancan ı sola mert hakan ı bak bakalım bjk sahasından çıkabiliyo mu, adamı yer bu orta saha top göstermez kimseye ama nerdeeeeeee bizim çapsızda o dizilim taktik, teknik .. yönetime de helal olsun bu çapsıza bu kadar hafta dayandılar ve hala dayanıyorlar .. bana kalsa anında gönderir memleketin en iyi teknik direktörü, aramızda her ne kadar kan davası olsa da Şenol Güneş i getirir ömür boyu sözleşme imzalardımm ondan yaslan ardına izle kupaları ...

UNusUAL.PyScHO
Daire Başkanı
22 Mart 2021 08:34

ayrıca herkes altay maçın kahramanı diyor ve haklılarda ama sahada en az altay kadar büyük oynayan bir Caner gerçeği var ki gerçekten helal olsun. kaç yaşına geldi arı gibi bir bek hiç durmaz mı be arkadaş.. aldığı para anasının ak sütü kadar helaldir, kadro dışı bırakanlara da kapak olur umarım ...

alex 10
Editor
17 Nisan 2021 20:35

Altay sezonu kapattı..

alex 10
Editor
20 Mayıs 2021 15:00

en başarısız olduğumuz sezonda bile forvetimizin adını bilirdik.

bu sene resmen forvetsiz oynadık.

3 tane boş adamdan forvet olmayınca, kanat oyuncusundan forvet ürettik. Ve üçünüde üçe katladı.. yeteneğinden değil, diğerlerinin yeteneksizliklerinden dolayı..

Bir zamanlar;

Atkinson

Bolic

Kenet Anderson

Anelka

Hoijdonk

Nobre

Kezman

vardı forvette..

Bunların yedeği bile genç Semih'ti..

Nerden nereye geldik arkadaş..

alex 10
Editor
20 Mayıs 2021 15:02

Bende dahil Aziz Yıldırım'ın artık miadını doldurduğunu çok söyledik, ben burada kaç başlık açtım..

Ali Koç gelince çok umutlanmıştık..

Ama olmadı, Aziz başkanı mumla aradık.

Yeni başkanlık seçimi var haziranda.. kimseyi desteklemiyorum artık.

Biri çıksın ve şu takımı layık olduğu yere götürsün..

hüseyin_3232
Genel Müdür
27 Ağustos 2021 08:47

Bazen düşünüyorumda biz yılarca vasıfsız çöp futbolculara onca para vereceğimize neden genç oyunculara şans vermedik. Gençlere şans verseydik yaşadıklarımızdan daha kötüsünü yaşamazdık bence.

Vitor Hocaya helal olsun yıllarca birçok Türk hocanın yapmadığını yaparak gençlere şans veriyor.

Başka bir soruda şu. Hoca neden bu gençlere şans veriyor? Elimizde sakat cezalı vs. çok oyuncu olduğu için mecburiyetten mi yoksa bu gençlere güvendiği için mi? Bu sorunun cevabını sakatlar takıma döndükten ve transferler yapıldıktan sonra (tabi transfer yapılabilirse) öğreneceğiz.

İnşallah bu genç yeteneklerimizde diğer gençler gibi yok olup gitmezler.

Toplam 11010 mesaj
«539540541542543544545546547548549550551

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi