Editörler : Lanet
«34567891011121314»

enginn1991
Aday Memur
07 Kasım 2019 14:58

Bursa'dan aranan varmı arkadaşlar?

byrmercan
Aday Memur
07 Kasım 2019 16:15

izmir il müdürlüğünü aradım. izmirde hala gelen bir evrak yokmuş. :(

yusufertas7850
Aday Memur
07 Kasım 2019 16:19

Çevre ve şehircilik bakanlığı 6 kasım sürekli işçi kura sonuçlarına ulaşabilen var mı

dry glc
Aday Memur
07 Kasım 2019 17:00

sivas cankurtaran kadrosu benim arkadasim

byrmercan, 4 yıl önce
hayırlı olsun nerden ve hangi bölüm acaba ?

byrmercan
Aday Memur
07 Kasım 2019 17:01

hayırlı olsun. bakalım biz daha ne kadar bekleyeceğiz.
dry glc, 4 yıl önce

sivas cankurtaran kadrosu benim arkadasim

bayozi59
Aday Memur
07 Kasım 2019 17:40

bayozi59

2 dk. önce

İşlemler

Gsb den aranan arkadaşlar sadece beni aradilar gibi kısa paylaşım yapmayın detaylarida yazın lütfen bir sürü belirsizlik var aradılar sonra ne oldu gidip görüşüldü mü şartlar ne görev ne maaş ne iş başı nezaman bunlari da yazarsanız çok iyi olur.

dry glc
Aday Memur
07 Kasım 2019 20:52

cunku paylasacak detay yok.arandik diye paylasiyoruz ayni sehirden insanlar bilsin diye.telefonda sadece gelin sozlesme imzalayacaksiniz pazartesi de is basi dendi baska bir detay yok

bayozi59, 4 yıl önce

bayozi59

2 dk. önce

İşlemler

Gsb den aranan arkadaşlar sadece beni aradilar gibi kısa paylaşım yapmayın detaylarida yazın lütfen bir sürü belirsizlik var aradılar sonra ne oldu gidip görüşüldü mü şartlar ne görev ne maaş ne iş başı nezaman bunlari da yazarsanız çok iyi olur.

emre33emre
Aday Memur
07 Kasım 2019 21:04

Olanı paylaşıyor insanlar bir de aylardır bekliyorlar düşünsene o mu gelir insanın aklına bir de zaten karşı taraf aramış gelin bekliyoruz vs diye insan maaşını bile soramıyor :)) beni aramadılar bende hergün arıyordum iyi oldu
bayozi59, 4 yıl önce

bayozi59

2 dk. önce

İşlemler

reis1111
Aday Memur
07 Kasım 2019 23:00

bizi arayan soran yok.

Ultramarine06
Aday Memur
07 Kasım 2019 23:24

Merhaba arkadaşlar. Adıyaman'dan aranan varmı acaba ??

dry glc
Aday Memur
08 Kasım 2019 00:35

arkadaslar hepimiz calisma sartlari maaslar vs konularini merak ediyoruz.kisa sure sonra bunlar da aciga kavuscak onemli olan goreve baslamakti kkendi adima.burda birbirimize yardimci olacak her turlu bilgiyi paylasmaktan cekinmem.sizce de sacma degil mi telefon da ,sorusturmayi gectiniz yarin icin sozlesme imzalamaya gelin pazartesi de is basi yaoicaksiniz diyen kisiye maas ne kadar diye sormak.ogrendikce bilgiyi paylasiyor zaten herkes

08 Kasım 2019 03:44

Çanakkaleden aranan var mı kalorifer ateşçisi olarak kazandım bende ama hala arayan soran olmadı

Ultramarine06
Aday Memur
08 Kasım 2019 11:41

kesinlikle saçma. daha adam seni yeni aramış ona maaş ne kadar diyemi sorulurmuş. deneyen oldu mu acaba sormayı , ters bi cevapla karşılaşılması muhtemel.
dry glc, 4 yıl önce

arkadaslar hepimiz calisma sartlari maaslar vs konularini merak ediyoruz.kisa sure sonra bunlar da aciga kavuscak onemli olan goreve baslamakti kkendi adima.burda birbirimize yardimci olacak her turlu bilgiyi paylasmaktan cekinmem.sizce de sacma degil mi telefon da ,sorusturmayi gectiniz yarin icin sozlesme imzalamaya gelin pazartesi de is basi yaoicaksiniz diyen kisiye maas ne kadar diye sormak.ogrendikce bilgiyi paylasiyor zaten herkes

Kaan7942
Aday Memur
08 Kasım 2019 16:13

Bakanligin sitesindeki son duyuru bizimlemi alakali arkadaslar bakarmisiniz

emreren16
Genel Müdür
08 Kasım 2019 17:39

Alakası yok

Kaan7942, 4 yıl önce
Bakanligin sitesindeki son duyuru bizimlemi alakali arkadaslar bakarmisiniz

Elvan73
Aday Memur
08 Kasım 2019 18:33

Bartını bekleyen varmı halen bir haber yok

sifaturii
Aday Memur
08 Kasım 2019 21:49

Merhaba arkadaşlar 06.11.2019 çarşamba günü rize il müdürlüğü tarafından aranıp ziraat bankasından hesap açmam gerektiğini ve iban bilgilerinin il müdürlüğüne teslım etmem gerektiği söylendi bende ertesi gün 07.11.2019 perşembe günü müdürlüğe gidip hesap bilgisi dekontunu teslim ettim hayırlı olsun denilip imza atmazdan öylece gönderildim önümüzdeki hafta içinde görev yerimin (il veya ilçe) belli olacağını ve teblih için bidaha çağrılacağımı veya posta yolu ile bildirileceği bilgisi verildi ondan sonraki hafta ise işbaşı yapacağım söylendi belirsizliklerkle tükendik herkese hakkında hayırlısını diliyorum

09 Kasım 2019 00:14

Hangi kadro için başvurmuştun ?
sifaturii, 4 yıl önce

Merhaba arkadaşlar 06.11.2019 çarşamba günü rize il müdürlüğü tarafından aranıp ziraat bankasından hesap açmam gerektiğini ve iban bilgilerinin il müdürlüğüne teslım etmem gerektiği söylendi bende ertesi gün 07.11.2019 perşembe günü müdürlüğe gidip hesap bilgisi dekontunu teslim ettim hayırlı olsun denilip imza atmazdan öylece gönderildim önümüzdeki hafta içinde görev yerimin (il veya ilçe) belli olacağını ve teblih için bidaha çağrılacağımı veya posta yolu ile bildirileceği bilgisi verildi ondan sonraki hafta ise işbaşı yapacağım söylendi belirsizliklerkle tükendik herkese hakkında hayırlısını diliyorum

emre33emre
Aday Memur
09 Kasım 2019 14:42

Arkadaşlar bende arandım dün sabah gittim evrak imzaladım ve pazartesi iş başı yapılacak ve görev yerleri belli olucak denildi. Tabi ki buradan maaş vs sormadım ama kimseninde bilgisi yok sanırım kadro olayına gelince ne zaman gelir bilmiyoruz ama bir duyum sadece kadrolu işçi olarak başkayabiliriz şuanda pazartrsiyi bekliyoruz adli sicil kaydı ikametgah ve banka hesabı istediler her şehirinki farklı sanırım benimki garanti den açıldı çünkü Bu arada kadro cankurtaran yer mezitli detaylar ulaştıkça sizlere bilgi vermeye devam edeceğim inşallh bazılarının aranması pazartesi olucak ve ya o hafta içşnde çünkü baxı illerde yazılar valiliklerde ve ordan yazıyla ilmüdürlüklerine gidiyor bazılarımızın berken bazılarımızın geç aranmasının sebebi bu sorun yok yani müsterih olun ve bi kaç gün daha sabredin kaç aydır sabrediyoruz hepberaber aranmayanlar umutsuzluğa kapılmasın artık ışık görünüyor arkadaşlar Allaha hamd olsun sizlerde bu mutlu hissi yaşayın bir an önce inşallah

sifaturii
Aday Memur
09 Kasım 2019 16:54

Güvenlik Görevlisi Beytullahbalci

Toplam 497 mesaj
«34567891011121314»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi