Editörler : Pangaea
09 Kasım 2013 21:49

ptt ye hoşgeldiniz.nerde kaldınız...!

yeni atananlar dörtgözle sizi bekliyoruz,bi an önce başlayın cok sıkıldık bunaldık iş yoğunlugu cok fazla ...

gelmeden önce orda burda yazılanlara fazla kulak asmayın çalışırken bazen isyan ederken bazende şükür edeceğinizden şüpheniz olmazsım

insanlarla uğraşmak cok zor ptt de bunu anlayacaksınız akbille maas cekmek isteyenler alıcısının adını bilmeden kargo göndermek isteyenler mesayi bitiminde kapı kitlendiğinde kapıya tıklıyıp ben işlem yaptırmıcam sadece bişi sorucam diyenler uç ayda bır dağıtılan maaşını hergun 3 kere yattımı diye soranlar sistem yok dediğinizde ne zaman gelir diye soranlar bankada 2 saat bekleyip gık demeyip ptt de 10 dakka bekleyemeyenler daha neler neler...

siz kimseye uymayın geldinizde göreceksiniz bütün sorulara cevap bulmanız 2 gun sürecek nerden girdim bu işe diyeceksiniz o tercihi yapan sizsiniz o puanı alıp atananda siz kimse sizi zorla tutmaz yeniden atanabilirken atanamassanız bile kpss ıkı senede bır yapılıyo ptt emekli olana kadar çalışılıcak bi yer değildir bi an önce kaçmanın yolunu bulun

HAYAL KIRIKLIĞINA HAZIR OLUN ÖYLE GELİN...

4001fans
Kapalı
09 Kasım 2013 21:51

çok bilgilendirici bir başlık olmuş ziyadesiyle faydalandım, teşekkürlerimi sunarım

mertsertoğlu
Aday Memur
09 Kasım 2013 22:04

ptt anlatılmaz yaşanır

başmudurlukde egitim merkezlerinde ve dağıtım merkezlerinde memurlar yatar ama sadece yatar....

lokal merkezlerde (ilçe ptt ler yanı merkezler) kımı 50 fiş keser kimi 250 kımsenın umrunda olmaz mudur en ıyı memur sikayet etmeyendir der guvenlık vardır nasıl havale kağıdı doldurulucagını anlatmaktan acızdır kavgalara mudale etmez çaycı cay getirmez kımse masanı felan sılmez kasada acık olunca daha dikkatlı ol derler eskı memurlar 30 gun ıznını bıtırır sen daha 20 gunu bozamamıssındır mudur odasına cagırır ahmetın mehmetın ayagına hızmet ettırır bu beyı bel baskanı gondermıs acelesı var havalesını odeyıver der...

subelerede (mahalle pttleri) buralar genelde tekdir ağada sensin paşada kendi kendine mudurluk edersın ... tutmaktan prostat olursun gece esını hastaneye goturursun saat 4 de cıkıp sabah gelır subenı acarsın mudur laf anlamaz rapor alsan gezersin butun bağlı subelerı genelde en sıkıntılı olana gıdersın hep fırçalanan hep yorulan sen olursun.....

ds.i4513
Yasaklı
09 Kasım 2013 22:45

havuz hayaliniz varsa daha çok beklersiniz

voloreas
Şube Müdürü
09 Kasım 2013 23:22

Biraz daha anlatsana heyecanlı oluyor

F41LuRe
Memur
09 Kasım 2013 23:24

yenilerin maaşları kaç olur ortalama?

yavuz1982selim
Aday Memur
09 Kasım 2013 23:32

sen ne zaman gidiyorsun?

işi bırak bir de işsiz olarak bak bu işe.

rainman57
Şef
10 Kasım 2013 00:27

millet 700 tl ye gece gündüz çalışıyor.şikayet edecene hakkını ara.ne biçim üniv mezunusun.

10 Kasım 2013 08:40

canım kardeşim kolay iş mi var. millet işsizlik ile 700 tl lik özel sektör arasında cinnet geçirmek üzere.

pembedizi1984
Kapalı
10 Kasım 2013 09:18

Başlık sahibi sen neden istifa etmiyorsun ?

mertsertoğlu
Aday Memur
10 Kasım 2013 16:16

benım yenı p3um 86 kusur istci kadrosu bekliyorum istanbulda zaten kalıcı değilim

1009
Şef
10 Kasım 2013 18:52

Gelmeyin mi diyosun hey ALLAH im bize ne senin puanindan kaliciligindan gidiciliginden... Bos bos konusuyosunuz

mertsertoğlu
Aday Memur
11 Kasım 2013 23:38

1009 o bosluk senın içinde ... sen gel gör dolusunu anlat...

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi