Editörler : F16 Gökçen
«111213141516171819202122»

Sylo38
Aday Memur
18 Aralık 2017 19:14

3 grubunda kimler var yarın görüşürüz bakalım bizim günde geldi çattı .:)

Serdal55
Aday Memur
18 Aralık 2017 20:40

Arkadaslar merhaba bende 1 aralık itibari ile testi cevaplamıstım samsun için fakat halen geri bildirim alamadım bugün mail gönderdim ve maile cevapta vermediler rica ediyorum davet alanarkadaslar acaba test envanterini ne zaman tamamladı bilgi verirseniz sevinirim

Sylo38
Aday Memur
18 Aralık 2017 21:14

bu saatten sonra dönüş olmaz kardeşim benim görüşüm görüşmeler bitiyo çünkü

Serdal55, 6 yıl önce

Arkadaslar merhaba bende 1 aralık itibari ile testi cevaplamıstım samsun için fakat halen geri bildirim alamadım bugün mail gönderdim ve maile cevapta vermediler rica ediyorum davet alanarkadaslar acaba test envanterini ne zaman tamamladı bilgi verirseniz sevinirim

Serdal55
Aday Memur
18 Aralık 2017 21:19

Bencede büyük ihtimal testen elendik sanırım hayırlısı olsun bi kaç kişiyle görüstüm cuma günü görüsüldü dedi davet gelmedimi dedi mail attım bu sefer degerlendirme devam etmekte diyorabdi ibrahim sanırım geçti artık

enes1992
Aday Memur
18 Aralık 2017 21:34

Yarın sabah 08.00'da benim mülakatım var Ankara'da bakalım ne olacak.Hepimizin hakkında hayırlısı ne ise o olsun.

enes1992
Aday Memur
18 Aralık 2017 21:36

Nasıl geçti mülakatı Oz?Biraz bilgi verir misiniz?

gizemizem, 6 yıl önce

Ben varim arkadaşım

Xdreamm
Aday Memur
18 Aralık 2017 22:16

Mrb arkadaslar mulakata gırenler gırecek olanlara yardımcı olabılırler mı?

Mesela zeno ve zeno plus arasında ne gıbı farklar var?

sız neye gore hangısını tercıh ettınız ?

bırde yol ucretlerı hemen mı karsılanıyor yoksa hesabamı yatırıyorlar?

Tek yonlu bılet aldım orenegın donus bıletı donerken alacagım ıkısını de karsılıyorlar mı?

sımdıden tsk

gizemizem
Aday Memur
18 Aralık 2017 22:17

Ben yarin giriyorum tarihleri yanlış görüp ben varim yazmisim :) keske yardimci olabilseydim, insallah yarından sonra olanlara burdan yasadiklarimi anlatirim

enes1992, 6 yıl önce

Nasıl geçti mülakatı Oz?Biraz bilgi verir misiniz?

Xdreamm
Aday Memur
18 Aralık 2017 22:25

Bırde arkadaslar egıtım surecınde bır odeme yapılıyor mu bılgısı olan var mı?

Birdemetbuket
Aday Memur
18 Aralık 2017 22:40

Arkadaşlar bugün Ankarada girdim mülakata. Bizim grupta ( 13 kişilik bir grup) aktif olarak konuşan 5 kişiydik. Ve sadece ben elenmedim diğer herkes elendi. Sürüş testine kadar girdim. Çoğu kişi torpil olduğunu söylüyor ya torpilsiz biri olarak bende çok endişeli gittim ve kalabilmiş olmama inanamadım.Torpil falan hikaye şunu söyleyebilirim giyim kuşam oturuş kalkış güler yüz bunların hepsi önemli faktörler sadece aktif olmak değil. Arkadaşın biri deri taytla falan gelmişti :) Benim ilk iş başvurusu tecrübemdi grubun en gencide bendim ancak özgüven gerçekten önemli. Kendinize güvenin ve heyecanınızı yatıştırın. Grup mülakatı boyunca sakinliğinizi koruyun hitaplarınıza dikkat edin. bizim grupta hararet arttı çok aktif arkadaşlarda vardı dediğim gibi 5 kişi aktif olarak tartıştık ama onların gergin oluşlarından dolayı elendiğini düşünüyorum ben. Şansıma hava çok kötüydü bugün ve tam trafik saatinde araç kullandım.umarım sürüş testimde başarılı geçmiştir :) Yarın mülakata girecek herkese şimdiden başarılar...

Tlhkzl92
Aday Memur
18 Aralık 2017 22:47

Hocam bende 2 aralıkta doldurdum testi kasım ayında dolduran arkadaşları tek tek çağırdılar konuşmadan anladığım kadarıyla ben yarın insan kaynaklarıni arayıp mülakatlarin devam edip etmediğini soracağım duruma göre bilgi paylaşımı yaparım burdan gurup gurup çağırıyorlarsa umut var demektir

Serdal55, 6 yıl önce

enes1992
Aday Memur
18 Aralık 2017 23:25

Çok geçmiş olsun.Bende inşallah yarın sabah 8 de girecem.İnşallah güzel geçer.

Birdemetbuket, 6 yıl önce

Arkadaşlar bugün Ankarada girdim mülakata. Bizim grupta ( 13 kişilik bir grup) aktif olarak konuşan 5 kişiydik. Ve sadece ben elenmedim diğer herkes elendi. Sürüş testine kadar girdim. Çoğu kişi torpil olduğunu söylüyor ya torpilsiz biri olarak bende çok endişeli gittim ve kalabilmiş olmama inanamadım.Torpil falan hikaye şunu söyleyebilirim giyim kuşam oturuş kalkış güler yüz bunların hepsi önemli faktörler sadece aktif olmak değil. Arkadaşın biri deri taytla falan gelmişti :) Benim ilk iş başvurusu tecrübemdi grubun en gencide bendim ancak özgüven gerçekten önemli. Kendinize güvenin ve heyecanınızı yatıştırın. Grup mülakatı boyunca sakinliğinizi koruyun hitaplarınıza dikkat edin. bizim grupta hararet arttı çok aktif arkadaşlarda vardı dediğim gibi 5 kişi aktif olarak tartıştık ama onların gergin oluşlarından dolayı elendiğini düşünüyorum ben. Şansıma hava çok kötüydü bugün ve tam trafik saatinde araç kullandım.umarım sürüş testimde başarılı geçmiştir :) Yarın mülakata girecek herkese şimdiden başarılar...

enes1992
Aday Memur
18 Aralık 2017 23:33

Mülakatta neler soruldu?Tartışılması istenen konu nedir?Biraz bahsederseniz çok memnun olurum

Xdreamm
Aday Memur
18 Aralık 2017 23:43

Ben yarın gıdıp gıtmemekte kararsızım mulakata

enes1992
Aday Memur
18 Aralık 2017 23:48

git şansını dene bence

Xdreamm, 6 yıl önce

Ben yarın gıdıp gıtmemekte kararsızım mulakata

gizemizem
Aday Memur
19 Aralık 2017 00:22

Bize baska ne yapmamizi onerirsin? Mesela arac kullaniminda hep duz kullandim son 2 gündür otomatik deniyorum. Bunu surus testine katildigimizda soylersek sıkıntı mı yoksa anlayis gosterilir mi? Tartışma konunuz neydi sizin onuda ogrenebilir miyim? Eger telefonsa hangisini seçtiniz?

Birdemetbuket
Aday Memur
19 Aralık 2017 00:46

Arkadaşlar bizimde grup müşakat sorumuz iki farklı gsm paketiydi. Ekonomik paket ve elit paket olarak iki seçenek sundular ikisininde özellikler fiyatları yazıyor. İki arkadaş elit paket savundu ben bi iki kişi daha ekonomik paket savunduk. Neyi savunduğunuz değil savunduğunuz şeyi mantık çerçevesinde savunabilmek önemli olan. Benle birlikte eko paketi savunan iki arkadaşta gayet aktifti aslında ama sonlara doğru oylamaya gidelim falan dediler. Kağıtta yazıyor oylama yapmayınız gruplaşmayınız. Ben hiç karışmadım mesela. Bunlar minik ama önemli detaylar dikkat edin. Sürüş testi içinde şunu söyleyebilirm bende aktif olarak manuel kullanıyorum otomatik araca bir ya da iki kez binmişimdir. Bunu belirtmekten çekinmedim ben onlarda herhngi bir tepki göstermediler ama düşüncelerini çok saklı tutuyolar elendin geçtin bununla ilgili yorumda bulunmuyorlar. Ben normalde iyi araç kullanırken bugün sürüş testimin iyi geçmediğini düşünüyorum araç konusunda kendimi iyi lanse edemedim gerek hava koşulları gerek gergin bir trafik hocasına denk gelmem nedeniyle. Ama asıl zorlu süreç baştaki kısım her geçtiğiniz aşamada elenme ihtimaliniz azalıyor.

sadk.cyr
Aday Memur
19 Aralık 2017 01:20

Hocam bende bugun katildim 13.10 mulakatina. Dediginiz gibi mulakatta gsm sorunu verdiler. Ben elit pakati savundum mesela fakat ekonomik elit degil fiyat yazmiyan elit paketi ssavundum ve kendi kafama gore fiyat belirledim 58.99 olarak. Gayet aktif olarak ve saygi cercevesi icerisinde katilim sagladim ama elenen isimlerde bende vardim sasirdim acikcasi. Sonra dediginiz gibi oylama olaylarina felan girildi hic girmedim o toplara. Ben gibi aktif ve baskin tartisan arkdaslarin hepsi elendi daha dogrusu. Az konusan insanlar kaldi. Fiyati belli olan paketleri mi satmamizi istediler orda kafam karisti diger paketleri gorunce ondan dolayi mi elendim onun dusuncesine kapildim . Yanlis mi anlamisim konuyu :) bu arada insallah gonlune gore olur elemezler umarim.

Arkadaşlar bizimde grup müşakat sorumuz iki farklı gsm paketiydi. Ekonomik paket ve elit paket olarak iki seçenek sundular ikisininde özellikler fiyatları yazıyor. İki arkadaş elit paket savundu ben bi iki kişi daha ekonomik paket savunduk. Neyi savunduğunuz değil savunduğunuz şeyi mantık çerçevesinde savunabilmek önemli olan. Benle birlikte eko paketi savunan iki arkadaşta gayet aktifti aslında ama sonlara doğru oylamaya gidelim falan dediler. Kağıtta yazıyor oylama yapmayınız gruplaşmayınız. Ben hiç karışmadım mesela. Bunlar minik ama önemli detaylar dikkat edin. Sürüş testi içinde şunu söyleyebilirm bende aktif olarak manuel kullanıyorum otomatik araca bir ya da iki kez binmişimdir. Bunu belirtmekten çekinmedim ben onlarda herhngi bir tepki göstermediler ama düşüncelerini çok saklı tutuyolar elendin geçtin bununla ilgili yorumda bulunmuyorlar. Ben normalde iyi araç kullanırken bugün sürüş testimin iyi geçmediğini düşünüyorum araç konusunda kendimi iyi lanse edemedim gerek hava koşulları gerek gergin bir trafik hocasına denk gelmem nedeniyle. Ama asıl zorlu süreç baştaki kısım her geçtiğiniz aşamada elenme ihtimaliniz azalıyor.

gizemizem
Aday Memur
19 Aralık 2017 02:22

Birebir mulakatta da satis yapmaniz isteniyor mu? Yoksa sohbet havasinda sizi mi tanımaya çalışıyorlar?

Sylo38
Aday Memur
19 Aralık 2017 07:31

Anladığım kadarıyla istenmemiş kimseden amayinede belli olmaz tabi.

Toplam 523 mesaj
«111213141516171819202122»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi