Editörler : E.Kayı Han
«256425652566256725682569257025712572257325742575»

Muallim.27
Aday Memur
14 Kasım 2019 12:18

Ayrıca geçerken bir uğramayın hocam , her gün bir defa uğrayın , eski mahalleye, 🙂

sosyalci1, 4 yıl önce

Arkadaşlar uzun bir aradan sonra merhaba.

Ben bankadan uzun bir süre açıktaydım. 695 khk ile ihraç olmuştum., daha sonra adli davam oldu. oradan beraat ettim. Eylül ayında komisyon tarafından iade edildim. Geçerken bir selam vereyim dedim.

Eskilerden hatırladığım, karabulutlu , also , Agrıdan yazan bir hocamız, Diyanet personeli olan bir bayan, selim kalp hatırladıgım kişiler vardı ne oldu bu arkadaşlara acaba

14 Kasım 2019 13:22

Bakanlık 2018 yılının Aralık ayında aciktaki kişilere yapılacak işlemler hakkında bir format hazırlamış.Bu formatta yanlış hatirlamiyorsam 6 kurumdan kişiye ait bilgiler isteniyor.Sizin dosyanızda bu altı kurumdan gelecek bilgiler bekleniyor anladigim kadari ile bizim bilgileri şubat 13 2019 istemişlerdi 7 ayda ancak tamamlanabildi.

ogretmen.1, 4 yıl önce

Sayın hocam anladığım kadarıyla bana uzatma yazısı geldi. Aynı zamanda ekli listede ismimin karşısında da soruşturma raporu sonucu: İlgili hakkında uygulanan görevden uzaklaştırma tedbirinin yeri bilgi ve belgeye ulaşılıncaya kadar kaldırılmasının uygun olacağı yazıyor. Şimdi sizce bu ne ifade ediyor?

14 Kasım 2019 23:26

Arkadaşlar 2016 da açığa alındım. 2017 de tayin istedim başka şehre cıktı tayinim kağıt üstünde. Ama ilişik kesemiyoruz malum. Şimdi iade olma durumunda tayinimizin çıktığı yere başlatırlar mı aceba? Kadro doldu falan derler mi? Bu sekilde baslayan duydunuz mu?

14 Kasım 2019 23:40

Tayinin nereye çıkmışsa iade olursan orda başlarsın kadro doldu falan olmaz.Sen gidersin kadro fazlası olursa en az hizmet puanı olan norm fazlası olur gider

kafa bi milyon, 4 yıl önce

Arkadaşlar 2016 da açığa alındım. 2017 de tayin istedim başka şehre cıktı tayinim kağıt üstünde. Ama ilişik kesemiyoruz malum. Şimdi iade olma durumunda tayinimizin çıktığı yere başlatırlar mı aceba? Kadro doldu falan derler mi? Bu sekilde baslayan duydunuz mu?

ahmet316316
Aday Memur
15 Kasım 2019 00:01

Iade olunca hangi maaş ve ek ders haklarını alabildin
Muallim.27, 4 yıl önce

Ayrıca geçerken bir uğramayın hocam , her gün bir defa uğrayın , eski mahalleye, 🙂

kardelenhuzur
Şube Müdürü
15 Kasım 2019 00:02

Hoşgeldiniz hocam sizin adınıza çok sevindim hayirli olsun inşaallah ...Ben Bursa 82 ...Diyanet personeli olanım.Bende mahkememden beraat edeli 4 ay oldu ama 39 aydır hala açıkta beklemedeyim...Karabulutlu ,Selimkalp hocamızda dahil birçok kişi iade oldu .Hani diyorduk ya,forumun ışıklarını en son kim kapatacak diye galiba o ben olacağım bu gidişle.Beraber çok dualar etmiştik sizlerle bizleri duanızda unutmayın hayırlı akşamlar dilerim

sosyalci1, 4 yıl önce

Ben bankadan uzun bir süre açıktaydım. 695 khk ile ihraç olmuştum., daha sonra adli davam oldu. oradan beraat ettim. Eylül ayında komisyon tarafından iade edildim. Geçerken bir selam vereyim dedim.

Eskilerden hatırladığım, karabulutlu , also , Agrıdan yazan bir hocamız, Diyanet personeli olan bir bayan, selim kalp hatırladıgım kişiler vardı ne oldu bu arkadaşlara acaba

ahmet316316
Aday Memur
15 Kasım 2019 00:04

pardon.
ahmet316316, 4 yıl önce
Iade olunca hangi maaş ve ek ders haklarını alabildin

ahmet316316
Aday Memur
15 Kasım 2019 00:07

iade olunca hangi sosyal hakları odediler.
sosyalci1, 4 yıl önce

ahmet316316
Aday Memur
15 Kasım 2019 00:12

Herkese O umut dağıtan gemi bir gün mutlaka gelecek. Bundan kaçış yok. Umutlarımızı diri tutun. Ben 38 aydır bekliyorum. Bi tanıdık 40 aydır bekliyor.

SELİMKALP
Genel Müdür
15 Kasım 2019 09:36

Herkese hayırlı sabahlar hocalarım..Sizden bir isteğim olacak..Lütfen Kabe de edilen duaları beraberce Rabbimize yaptığımız nidaları unutmayın..Umudunuzu asla kaybetmeyın..Her duanın kabul edilişinin bir vakti saati vardır..Buraya her girişimizde belki içimiz kan ağlıyor ama işin bâtini tarafında gün gün çekilen çileye verilen mükafat eminim ki çoğalıyor çoğalıyor.. " Bir gün gelecek siz de o günleri göreceksiniz o mükâfatları alacaksınız O gemi gelecek Allahın izniyle!.. inancım tam buna!..Allah doğrunun yanındadır!..Bır hocamın sozu hıc aklımdan çıkmıyor "siz Allaha bizden daha sevgiliymişsiniz"

Dualarımız her zaman sizinle..Rabbim sizin elinizi bırakmasın..

SELİMKALP
Genel Müdür
15 Kasım 2019 09:54

Iade oldum hocam..Rabbim herkesi bu sıkıntıdan kurtarsın..Ama şu var ki hiçbir şey eskisi gibi olmuyor belki zamanla olacak..Allahuâlem..Yaralandık ve daha bir sürü şey..Neler yaşandı bu sayfada ne gözyaşları döktük..Hepsinin mükafatı var..Ayağımıza değen bir taş bile günahımıza keffaretse..Bursa 82 hocam bu acıyı hepimizden çok daha fazla yaşayanlardan biri..Çok şükür beraat aldı darısı suçu günahı olmayan herkesin başına..Kaderimizde bunları yaşamak varmış demek bir nevi yaralarımıza merhem gibi oluyor..yoksa hazmedilir gibi birsey değil bu..Biz vatan haini değiliz.. asla olamayız..Nice güzel müjdeleri burdan alma duasıyla..Herkesi Allah'a emanet ediyorum

sosyalci1, 4 yıl önce

Latahzennnn
Aday Memur
15 Kasım 2019 11:01

5 Aralıkta 40. Ay dolacak, ne arayan var ne soran. Adli idari ifadem dahi alınmadı.

Latahzennnn
Aday Memur
15 Kasım 2019 11:02

Benim durumumda olanlar 2 yıldır çalışıyor adlı ifadeleri çalışırken alındı. Ya sabır.

ahmet316316
Aday Memur
15 Kasım 2019 18:34

Her ilde uygulama farklı.
Latahzennnn, 4 yıl önce

Benim durumumda olanlar 2 yıldır çalışıyor adlı ifadeleri çalışırken alındı. Ya sabır.

15 Kasım 2019 21:21

Offf Ulan İnsanlık

İnsanlık tarihinin hangi vakti bu

Çakallar bünyeyi sarmış bürümüş

Gürül gürül akan fırat,dicle, sakarya

Vatanımdan suyun çekmiş kurumuş

Erdemler solmuş, namert kök salmış

Soysuzlar ülkemde rüyaya dalmış

Ne kural tanımış ne kanun saymış

Ettiği yanına kâr kalır şanmış

Ortada suç varsa durmayın asın

İndirin aşağı tekrardan asın

Bu bayrağa yan bakmışsa bu gözler

Durmayın çıkarın üstüne basın

Karar verin beyim bi karar verin

İster müebbet isterse salıverin

Uzatmayın artık sürgünümüzü

Bi zahmet zulmunuze bir ara verin.

Hesap vakti çok uzakta sanma

Şahit,savcı,hâkim sensin diyene kanma

Binlerce töresi olan bu millet

Mazlumun hakkını haksizda bırakır sanma ...

Ruh daralınca ilaç gibi gelir kağıt ve kalem.....

ayerclk
Daire Başkanı
16 Kasım 2019 03:01

Eski köklü bir okulda görev yapiyordum İlk açığa alindigimda okuldaki memurla bir yerde karşılaştık üzerinden 3-4 ay geçmişti bana hemen döneceğim gibi geliyordu sohbet muhabbet derken 1980 yılında yine benim okulumda görev yaparken bir öğretmen açığa alınmış tam 20 yıl açıkta kalmış inanın şaka değil 2000 yılında iade edilmiş okula başlamasını ben yaptım dedi bizde o moral bozukluğu ile bu trajikomik olaya güldük gectik masal gibi geldi inanmakta zorlandik. Burası Türkiye her şey beklenir bizimde 3 yıl bitti 4.yila girdik

ahmet316316, 4 yıl önce
Herkese O umut dağıtan gemi bir gün mutlaka gelecek. Bundan kaçış yok. Umutlarımızı diri tutun. Ben 38 aydır bekliyorum. Bi tanıdık 40 aydır bekliyor.

karabela05
Aday Memur
18 Kasım 2019 14:44

22 temmuz 2016 açığa alınma. 3 hfta önce takipsizlik. VE nihayet bugün iade yazımın çıktığını öğrendim. Bu forumu açn efra 51 bilgileriyle yorumlarıyla moral veren karabulutlu also endoplozkim retikulum nehirtok Mezosfer kardelenbuzur selimkalp d. Gürocak of curse eflaklı Cantürk55. Ve maddı manevi ilk açığa alındığımdan beri her türlü desteği veren ahmet316316. Herkese nicki aklıma gelmeyen herkese sonsuz teşekkür. Gemi geldi yarın birgün başlayacağız nasipse. Buralardayız bir yere gitmeyeceğim. Son kişi gemiye binene kadar..

ahmet316316
Aday Memur
18 Kasım 2019 14:50

????????????
karabela05, 4 yıl önce
22 temmuz 2016 açığa alınma. 3 hfta önce takipsizlik. VE nihayet bugün iade yazımın çıktığını öğrendim. Bu forumu açn efra 51 bilgileriyle yorumlarıyla moral veren karabulutlu also endoplozkim retikulum nehirtok Mezosfer kardelenbuzur selimkalp d. Gürocak of curse eflaklı Cantürk55. Ve maddı manevi ilk açığa alındığımdan beri her türlü desteği veren ahmet316316. Herkese nicki aklıma gelmeyen herkese sonsuz teşekkür. Gemi geldi yarın birgün başlayacağız nasipse. Buralardayız bir yere gitmeyeceğim. Son kişi gemiye binene kadar..

KARAELMAS6741.
Şube Müdürü
18 Kasım 2019 14:51

Hocam hayırlı olsun...İdari ifade vermişmiydiniz...
karabela05, 4 yıl önce

karabela05
Aday Memur
18 Kasım 2019 15:08

Evet hocam vermiştim. Ama zamanını hatırlayamıyorum. 1 yılı geçmiştir ama
KARAELMAS6741., 4 yıl önce
Hocam hayırlı olsun...İdari ifade vermişmiydiniz...
Toplam 52061 mesaj
«256425652566256725682569257025712572257325742575»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi