Editörler : supporters.
«122123124125126127128129130131132133»

akademisyen85
Aday Memur
08 Mayıs 2019 20:42

Hocam bende çok uğraştım ulaşmak için ama henüz başarılı olamadım. Umudumda kalmadı. Sosyal alanındaki hocalar ulaştıklarını söylüyor ama Fen birimi çok ilgisiz.

hesapkitapinsani, 5 yıl önce

üak'a telefonla ulaşamam konusunda bir çözüm öneriniz var mı? Kesinlikle telefonu açmıyorlar.

hesapkitapinsani
Aday Memur
08 Mayıs 2019 20:43

kesinlikle hocam. Öyle bir yer ki ulaşamıyorsunuz. haklarında bir şikayet başvurusunda bulunmayı düşünüyorum.

akademisyen85, 5 yıl önce

Hocam bende çok uğraştım ulaşmak için ama henüz başarılı olamadım. Umudumda kalmadı. Sosyal alanındaki hocalar ulaştıklarını söylüyor ama Fen birimi çok ilgisiz.

son viraj
Kapalı
08 Mayıs 2019 20:50

Ekim 2018 de Ziraat alanından başvurup bekleyen kaç kişi var.

08 Mayıs 2019 21:28

Temmuz ayından beri ortada olan süreçten şunu anladım:

"Akademisyenlik zorunlu bir yalnızlık."

ChemEng07
Aday Memur
08 Mayıs 2019 23:02

UAK jürilerden birinin asgari vermesi durumunda, bu juriye tekrar değerlendirilmesi için adayın itirazı olmadan kendisi yollar mı? yoksa kesinlikle adayin itiraz dilekcesi bu surec icin gereklimidir?

ChemEng07
Aday Memur
08 Mayıs 2019 23:05

UAK jürilerden birinin asgari vermesi durumunda, bu juriye dosyayı* tekrar değerlendirilmesi için adayın itirazı olmadan kendisi yollar mı? yoksa kesinlikle adayin itiraz dilekcesi bu surec icin gereklimidir?

ChemEng07, 5 yıl önce

UAK jürilerden birinin asgari vermesi durumunda, bu juriye tekrar değerlendirilmesi için adayın itirazı olmadan kendisi yollar mı? yoksa kesinlikle adayin itiraz dilekcesi bu surec icin gereklimidir?

merschenn
Aday Memur
08 Mayıs 2019 23:37

Ankara da olduğumuz için elden aldım. İmzadan çıktığını sekreter hanım arayıp haber verdi.

drccc, 5 yıl önce

hocam elden mi aldınız? kargoyla mı geldi?

merschenn
Aday Memur
08 Mayıs 2019 23:42

Herkesi böyle arayıp haber veriyorlar mı bilmiyorum. Öyleyse Ankaradaki her adayı arayabilirler diye düşünüyorum ama çalıştığım hastanedeki başka bir bölümdeki arkadaşı aramamışlar sekreteryası farklıydı zaten. Sağlık 2 benimki ve gittiğimde 2 kişinin daha evrakı vardı masada. Belki muayeneye gelecek bir yakını vardır önceden sempatik bir ilişki kurmak istemiştir bilemiyorum. Ben de şaşırdım belgeyi almaya gittiğimde beni arayan hanım yoktu.

dranofel
Aday Memur
09 Mayıs 2019 01:25

Kesinlikle saglik bilimleri 3 icin telefonla konusabilme serefine erisemedim:(

Dr. yıldız
Aday Memur
09 Mayıs 2019 07:14

HOCAM ELDEN VERİLEBİLİYOR MU?

merschenn, 5 yıl önce

Ankara da olduğumuz için elden aldım. İmzadan çıktığını sekreter hanım arayıp haber verdi.

Pasazade323
Aday Memur
09 Mayıs 2019 09:16

Ewet hocam, bende asgariyi bekliyorum. Asgari şart komisyonu beni haklı buldu ve jüriye süre tanıyarak aday asgari şartları sağlıyor demişti ne yazık ki jürim ısrar etmiş kararında. Bu ay ki asgari şart komisyonunu bekliyorum artık. Ya jüriyi düşürecekler ya da en kötü ihtimal jüriyi haklı görüp başvurumu iptal edecekler.

ChemEng07, 5 yıl önce

UAK jürilerden birinin asgari vermesi durumunda, bu juriye dosyayı* tekrar değerlendirilmesi için adayın itirazı olmadan kendisi yollar mı? yoksa kesinlikle adayin itiraz dilekcesi bu surec icin gereklimidir?

dranofel
Aday Memur
09 Mayıs 2019 09:32

Hocalarım,

Beklemek oldukça can sıkıcı. Ve süreç uzadıkça insanın aklına herşey geliyor. Telefonla da ulaşamıyorum. Etik komisyona yönlendirildim mi korkusu bile insanın üstüne geliyor kendimden emin olsam da. Etik için yönlendirilen arkadaşlar sistemde jüri sürecinden etik komisyon güncellemesi görüyor mu ekranlarında? Sadece telefonla mı öğrendiler? Savunma yapılması için yazı ne zaman nasıl elinize ulaşıyor bilgi verebilirseniz bir nebze memnun olurum.

dranofel
Aday Memur
09 Mayıs 2019 09:35

Hocam ÜAK'a nasıl ulaşıyorsunuz? Ben şu süreç içerisinde hiçbir alanda telefonumun açıldığı 2dk bile bulamadım. İnanın süreç uzadıkça insanın aklına herşey geliyor. Bilinmezlik çok yıpratıcıoluyor. Bilgi verebilirseniz ya da yardımcı olabilecek bir telefon paylaşabilirseniz memnun olurum. En azından hakkımda bir etik ihtimali var mı dosyam daha görüşülmedi mi onu öğrenmek istiyorum. Cuma gününden beri süreç psikolojik olarak daha yıpratıcı olmaya başladı.

akademixyen, 5 yıl önce
Hepsi için sordum hocam sonuç açıklama olmayacak dedi Mayıs sonuna artık

drccc
Aday Memur
09 Mayıs 2019 09:49

hocam

bende sağlıktanım. şükür açıklandı kurtuldum. darısı başınıza.

bu süreçte sadece 1 kere ilk başvurduğumda evrak gelmiş diye öğrendim telefonla.

ondan sonra hiçbirşekilde telefon mail cevap vermediler. asla açmıyorlar.

en son istanbuldan atladım gittim arabayla. ancak öyle bir bilgi alabildim.

yakınsanız gidin bence..

allah yardımcınız olsun. beklemek çok zor

dranofel, 5 yıl önce

Hocam ÜAK'a nasıl ulaşıyorsunuz? Ben şu süreç içerisinde hiçbir alanda telefonumun açıldığı 2dk bile bulamadım. İnanın süreç uzadıkça insanın aklına herşey geliyor. Bilinmezlik çok yıpratıcıoluyor. Bilgi verebilirseniz ya da yardımcı olabilecek bir telefon paylaşabilirseniz memnun olurum. En azından hakkımda bir etik ihtimali var mı dosyam daha görüşülmedi mi onu öğrenmek istiyorum. Cuma gününden beri süreç psikolojik olarak daha yıpratıcı olmaya başladı.

drccc
Aday Memur
09 Mayıs 2019 09:50

evet almış hocam. üstte yazmış..

Dr. yıldız, 5 yıl önce

HOCAM ELDEN VERİLEBİLİYOR MU?

ChemEng07
Aday Memur
09 Mayıs 2019 09:56

Sizin dilekçeniz sonrası mı itiraz sürece başladı?

Pasazade323, 5 yıl önce

Ewet hocam, bende asgariyi bekliyorum. Asgari şart komisyonu beni haklı buldu ve jüriye süre tanıyarak aday asgari şartları sağlıyor demişti ne yazık ki jürim ısrar etmiş kararında. Bu ay ki asgari şart komisyonunu bekliyorum artık. Ya jüriyi düşürecekler ya da en kötü ihtimal jüriyi haklı görüp başvurumu iptal edecekler.

dranofel
Aday Memur
09 Mayıs 2019 10:05

Hocam öncelikle hayırlı olsun. Yanıtınız için çok teşekkür ederim. Ne yazık ki ben de İstanbul'dayım dönemin son haftaları izin alıp mesai zamanı gidebilmek çok imkanlı değil. Özellikle de bu süreç bayram sonrasına kalırsa belirsizlikte kalanlar için yorucu. Her gün bulabildiğim her numarayı arıyorum ama maalesef :(

drccc, 5 yıl önce

hocam

bende sağlıktanım. şükür açıklandı kurtuldum. darısı başınıza.

bu süreçte sadece 1 kere ilk başvurduğumda evrak gelmiş diye öğrendim telefonla.

ondan sonra hiçbirşekilde telefon mail cevap vermediler. asla açmıyorlar.

en son istanbuldan atladım gittim arabayla. ancak öyle bir bilgi alabildim.

yakınsanız gidin bence..

allah yardımcınız olsun. beklemek çok zor

Dr. yıldız
Aday Memur
09 Mayıs 2019 10:38

dilekçe ÜAK'a elden verilebiliyor mu diye sormuştum

geçici doçentlik belgesini elden aldığını anladım zaten Hocam

drccc, 5 yıl önce

evet almış hocam. üstte yazmış..

Dr. yıldız
Aday Memur
09 Mayıs 2019 12:16

HOCAM DİLEKÇE ELDEN VERİLEBİLİYOR MU?

CEVAP VEREBİLİRSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUM, ANKARADA YAŞAMIYORUM GEREKİRSE DİLEKÇE VERMEK İÇİN ANKARAYA GELMEYİ DÜŞÜNÜYORUM, SÜRECİ HIZLANDIRABİLMEK İÇİN

TŞK EDERİM

merschenn, 5 yıl önce

Pazartesi dilekçemi ÜAK a vermiştim bugün geçici doçentlik belgemi aldım. Toplantı tarihi 29.04.2019 tarihi itibariyle doçentliğe hak kazandığımız belirtiliyor. Darısı herkesin başına

faydogmus
Aday Memur
09 Mayıs 2019 17:15

merhabalar bende fen bilimleri fizik te 5/5 ile başarılı oldum :) dilekçem dün kargoyla üak a ulaştı. eşim şu an ankarada. doçentlik belgemi o benim yerime elden alabilir mi? bilgisi olan varsa sevinirim. darısı tüm arkadaşlara.

Toplam 3506 mesaj
«122123124125126127128129130131132133»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi