Editörler : "eskiyara"Pangaea
«121314151617181920212223»

cevirmenozkan
Aday Memur
13 Eylül 2017 21:02

Sayın memurlar.net;Talep etmediğimiz tercih yapmadığımız halde 5 eylül günü resen ilçe emrine atandık. Atandığımız yerde norm fazlası olduk. Atamanın iptali için dilekçe yazdık bazılarımızın dilekçesi bakanlığa bile ulaşmadı. Dilekçemize cevap gelmedi. Bir de il dışına ve yarın yapılacak resen atamaya mevcut okulumuzu açtılar. Birilerini bizim yerimize atadılar kendi okulumuzda da norm fazlası olduk. Lütfen bize yardım edin 5 eylül mağduriyetini haber yapın. Sesimizi duyurun. Sizden mazlumlara yardım elinizi uzatmanızı bekliyorum.

emceyra, 7 yıl önce

Ah hocam nasıl dayanıyorsun demişsin ya...

Her gece ıslak yastıklarla dost oluyorsun bir sure sonra...

Çocuklar görmesin diye onlar hissetmesin diye bulduğun kuytu bir köşede gözyaşı döküyorsun...

Baba olacaksın yakın gelecekte beni o zaman daha iyi anlarsın.. Rabbim sağlıcakla kucağına aldirsin... Bak o zaman ne demek istediğimi daha iyi anlarsın inşallah...

Bazen bazı özel hususları böyle ulu orta yazamıyorsun...

Ama 11 yıl dağ başında mesleğimi icra eden ben...

Sırf uzak bir ilçe diye gitmemezlik etmem inanin...

Kendinden geçiyor ki insan...

Ben önce can sonra canan diyenlerden olmadım hiç...

Sorumlularım var benim...

Ve inan dayanmıyor yüreğim artık...

Ben her gün ömrümden giden gunleri sayiyorum.

Boşa gidiyor...

Tek isteğim iptalleri şarta surta baglamasinlar...

Ben mi sen mi keyfimden mi istedim de resen atandim

Norm fazlası şartı ağır bir şart...

Yanında güvendiğin biri olur amenna...

Aracın olur amenna...

At Allahın dağına...

Gıkım çıkmaz...

Ama böyle inanin mağduriyetin dibini yaşatıyorlar..

Ha kimse bilmez kimseyi

Sonuçta kapımı kapattım mi kim biliyor ne yaşıyorum ben...

Ama o zaman da en Yaratıcıya sığınıyorum...

Kimse bilmese de O biliyor

Ve O bize muhakkak bir kapı açacak...

cevirmenozkan
Aday Memur
13 Eylül 2017 21:05

cevirmenozkan, 7 yıl önce

Sayın memurlar.net;Talep etmediğimiz tercih yapmadığımız halde 5 eylül günü resen ilçe emrine atandık. Atandığımız yerde norm fazlası olduk. Atamanın iptali için dilekçe yazdık bazılarımızın dilekçesi bakanlığa bile ulaşmadı. Dilekçemize cevap gelmedi. Bir de il dışına ve yarın yapılacak resen atamaya mevcut okulumuzu açtılar. Birilerini bizim yerimize atadılar kendi okulumuzda da norm fazlası olduk. Lütfen bize yardım edin 5 eylül mağduriyetini haber yapın. Sesimizi duyurun. Sizden mazlumlara yardım elinizi uzatmanızı bekliyorum.

cevirmenozkan
Aday Memur
13 Eylül 2017 21:07

Arkadaşlar bu linkteki tüm adreslere bu maili attim. Siz de atın. Bir 50 kişi atsa kesin haber olur

http://www.memurlar.net/iletisim/

cevirmenozkan
Aday Memur
13 Eylül 2017 21:28

Sendikalara da attım. Hadi arkadaşlar gayret edelim

Arkadaşlar bu linkteki tüm adreslere bu maili attim. Siz de atın. Bir 50 kişi atsa kesin haber olur

öğretmence bişi
Daire Başkanı
13 Eylül 2017 21:30

Arkadaşlar önümüzde yapılacak olan il içi Özür grubunda okulumuzda ihtiyaç olup olmayacağını bakanlık mi belirliyor kontenjan meb e bakarak. Eğer okul veya ilçe mem ise kesinlikle açık gösterilmez .

cevirmenozkan
Aday Memur
13 Eylül 2017 21:33

İl belirliyor hocam lütfen mail atın hocam

öğretmence bişi, 7 yıl önce

Arkadaşlar önümüzde yapılacak olan il içi Özür grubunda okulumuzda ihtiyaç olup olmayacağını bakanlık mi belirliyor kontenjan meb e bakarak. Eğer okul veya ilçe mem ise kesinlikle açık gösterilmez .

cevirmenozkan
Aday Memur
13 Eylül 2017 21:35

Arkadaşlar eşleriniz de atsın. Arkadaşlarını da atsın iptal yazsanız yeter lütfen

İl belirliyor hocam lütfen mail atın hocam

cevirmenozkan
Aday Memur
13 Eylül 2017 22:15

Arkadaşlar sessiz kalmayın. Başlığımız altsıralara düşyor

Arkadaşlar eşleriniz de atsın. Arkadaşlarını da atsın iptal yazsanız yeter lütfen

emceyra
Aday Memur
13 Eylül 2017 22:20

Elinize sağlık hocam...

Rabbim tuttuğunuzu altın etsin...

İnşallah kısa zamanda çözülür...

ogrsel
Aday Memur
13 Eylül 2017 22:37

4900 icindeki azinligiz biz!herkes memnun anlasilan itirazlar cok olsaydi memurlar net ana sayfaya tasirdi onlarinda bu ilgisizligi uzdu beni neyse arkadaslar insallah iptaller kabul edilecek bu gunlerde gececek merak etmeyin

cevirmenozkan
Aday Memur
13 Eylül 2017 22:44

290 iletiyle forumda en çok yazılan başlıklar arasındayız. Hepimiz birlik olmaya devam edersek Mailler atarsak haber yapmaya mecbur kalacaklar. Hadi arkadaşlar bir gayret

ogrsel, 7 yıl önce

4900 icindeki azinligiz biz!herkes memnun anlasilan itirazlar cok olsaydi memurlar net ana sayfaya tasirdi onlarinda bu ilgisizligi uzdu beni neyse arkadaslar insallah iptaller kabul edilecek bu gunlerde gececek merak etmeyin

yeditepe07
Aday Memur
13 Eylül 2017 22:49

Az veya çok ne önemi var ki, nihayetinde bir mağduriyet var.

Ben ayrı kalmayı göze alarak farklı yakın ilçeden iki üç okul yazıp 41. tercihi de açmamışım ve yarım dönem , bir yıl ayrı kalmayı göze almışım. Çünkü kolayına yer değiştirilmiyor, planlı tercih yapalım dedik.

Ama bakanlık ne yapıyor, sormadan bir gecede ben seni eşinin yanına atadım diyor,

Böyle saçmalık mı olur?

Mebbis üzerinden bir gün içerisinde sorup atama yapmak çok mu zordu?

Ama şimdi birçok öğretmeni huzursuz ettiniz.

ogrsel, 7 yıl önce

yeditepe07
Aday Memur
14 Eylül 2017 00:10

Konuyu gündeme getirmek için diğer memur haber sitelerine de mail göndermeliyiz

ziro.10
Aday Memur
14 Eylül 2017 01:32

Her yıl yapilan iptalleri bu yil neden vermiyorlar.okullar basladi daha nerede yasayacagim belli değil. Ilisik de kesmedim agustostan beri.insallah bi sıkıntı olmaz

yeditepe07
Aday Memur
14 Eylül 2017 02:22

İlişik kesmemekten dolayı bir sorun olmaz.

Fakat saat bu vakit oldu, gözümüzde uyku yok, ne huzur kaldı, ne düzen...

ziro.10, 7 yıl önce

Her yıl yapilan iptalleri bu yil neden vermiyorlar.okullar basladi daha nerede yasayacagim belli değil. Ilisik de kesmedim agustostan beri.insallah bi sıkıntı olmaz

cevirmenozkan
Aday Memur
14 Eylül 2017 08:08

Bugün hayırlı haberler gelecek inşallah

yeditepe07, 7 yıl önce

İlişik kesmemekten dolayı bir sorun olmaz.

Fakat saat bu vakit oldu, gözümüzde uyku yok, ne huzur kaldı, ne düzen...

Huzurumuzkalmadi
Aday Memur
14 Eylül 2017 09:08

İnşallah güzel haberler alacağımız bir gün olur.1haftadan fazladır neşe huzur hiçbişey kalmadı,belirsizlik yüzünden kafayı yemek üzereyim.

Bugün hayırlı haberler gelecek inşallah

cevirmenozkan
Aday Memur
14 Eylül 2017 09:26

Bir haber edinen. Dilekçesine cevap gelen var mı

Huzurumuzkalmadi, 7 yıl önce

İnşallah güzel haberler alacağımız bir gün olur.1haftadan fazladır neşe huzur hiçbişey kalmadı,belirsizlik yüzünden kafayı yemek üzereyim.

cevirmenozkan
Aday Memur
14 Eylül 2017 09:31

İl meme cevap gelmemiş. Cuma gününe kadar bekleyin dedi

Bir haber edinen. Dilekçesine cevap gelen var mı

Huzurumuzkalmadi
Aday Memur
14 Eylül 2017 09:45

Arkadaşlar az once bakanlığı aradım il atama memuruyla görüştüm.dilekçeler genel müdür onayına girdi dedi.cuma öğleden sonra tekrar arayın çıkmış olur belki dedi müdüre emir verme yetkimiz yok sonuçta dedi.

İl meme cevap gelmemiş. Cuma gününe kadar bekleyin dedi

Toplam 577 mesaj
«121314151617181920212223»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi