Editörler : swat3410
27 Şubat 2012 04:46

İzmir ve ilçeleri hakkında bilgi verirmisiniz arkadaşlar (çalışma, lojman durumu vs)

Arkadaşlar kolay gelsin İzmir ve ilçeleri hakkında bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim, ilk tercihimde İzmir'i yazmayı düşünüyorum, teşekkürler.

tersineceviremeyen
Genel Müdür
27 Şubat 2012 10:18

izmirde doğdum büyüdüm çalışmadım,merkeze yakın ilçeleri konak alsancak göztepe fahrettin altay balçova hatay yeşilyurt şirinyer buca biraz daha uzak karşıyaka bayraklı çiğli gaziemir benim evim balçovada balçova izmirin en iyi ilçelerinden ekonomi üniv. termal tesisler 2 büyük otel sağı teleferik dağı solu güzelyalı sahil yolu,teleferik spor tesisleri kapalı yüzme havuzu kira olarak 500 den başlar en kötü evler oturulacak bi ev 600-700 civarındadır.yazın norveçli turistler gelir balçovaya suç oranı çok değildir kipa beğendik boyner vs... aradığın herşeyi bulabilirsin balçova da.ısıtma jeotermalledir.daha ucuz yani doğalgazdan.otobüs ve dolmuş yönünden sıkıntı olmaz lüks otobüsler verilir balçovaya teleferik tesisleride bslçova içindedir sosyal yönden ve insanlar yönünden bi sıkıntı olmaz balçovada çeşmeye bir saaattir inciraltına 10 dk. merkeze 20-25 km.

sinemaki
Kapalı
27 Şubat 2012 13:13

konak karakolunda çalışan arkadasda kan ağlıyor sen cennet gibi bahsediyorsun ama gelde orda çalışana sor halini

policemannn06
Aday Memur
28 Şubat 2012 02:44

benım de ılk tercıhım ızmır olacak. manısalı oldugumdan dolayı. ılk zamanlar manisadan git gel yapmayı ılerleyen vakıtlerde de ev tutmayı dusunuyorum. yaza ızmırınde diğer ıller gıbı 8/24 sıstemıne geçeceği söylenenler arasında. zaten ızmırın foca dıkılı bergama gıbı ılcelerı torpil yerlerıdır. yoğun bır sehır olmasına ragmen yıne de ızmır hakkımız da hayırlısı...

özcan123
Aday Memur
28 Şubat 2012 17:15

Adı üstünde İzmir. tartışmaya gerek yok , her yeri ayrı güzel. Ama foçaya düşersin inşallah

mert29y
Memur
28 Şubat 2012 20:31

sevgili arkadaşım izmirin adı var,başka il düşünürsen buraya hiç gelme.arkadaşlık yok kadro berbat,karakollarda adam yok 4 kişi görev yapıyorlar,hergün ek görev var maç,miting,nevruz daha neler neler.göztepe ve ksk maçı olsunda sen gör bakalım saat kaçta görev alıyorsun.vatandaş polisi sevmiyor izmirde gelme kardeş gelme.benim sğrem dolsun gitcem...cennet gibi bahsedenlere bakma sen.onlar istisna,elinde telefon var arada sor basmane karakoluna alsancak karakoluna şirinyer karakoluna,he birde unutmadan hergün alsancak bornova sokakta topitoş uygulaması var akşaş 21 sabah 3.deprem olsa sel felakti olsa bu uygulamada aksama kesinti asla olmaz bilgin olsun

mahoni47
Şef
01 Mart 2012 21:46

Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim, çok işime yaradı hayırlısı diyelim artık.

mahoni47
Şef
01 Mart 2012 21:51

mert29y devrem valla gözümü korkuttun, ne yapalım değiştirelim mi o zaman tercihleri ama İzmir' i bir yandan da düşünüyorum, çünkü görev yaptığım yer mahrumiyet yeri ve bu mahrumiyet yerden de çok çektim, anlayacağın büyük yeri tercih etmek istiyorum en azından -afedersin- eşek gibi çalışıp aslan gibi yaşamak istiyorum...

tersineceviremeyen
Genel Müdür
02 Mart 2012 09:47

ben doğup büyüdüğüm ilin insanca yaşamak için ideal olduğunu söyledim sosyal yön olarak izmir de çalışmadım illaki her il gibi buranında sıkıntıları var.alsancak civarında travesti bekçiliği yapmak gece kordonda sarhoş ayyaş takımıyla uğraşmak göztepe-ksk maçları faciaları vs... eee bunlar ya da buna benzer olaylar çoğu gittiğimiz ilde olmuyor mu.ankarada da ankaragüclüler halkevleri tkp üniversiteler.dil tarih çoğrafya çinçin vs. uğraşıyorsun.o zaman hiç çalışma günde 1-2 saat yoğun çalışırsın belki ama insan gibi yaşarsın izmirde,herşeyi bulursun merkez için söylüyorum.

mahoni47
Şef
10 Şubat 2014 21:54

Güncell

namso26
Aday Memur
11 Şubat 2014 00:19

gncl.

mahoni47, 10 yıl önce

Güncell

orhan_gazii
Kapalı
26 Haziran 2016 01:54

Konu 4 yıl önce açılmış ve bi kaç yorum yapılmış. Arkadaşlar aradan geçen 4 yıl içinde izmirde varmı bi değişiklik . Yeni gelecek biz meslektaslariniza vereceğiniz yeni yorum ve bilgiler bizim için değerli. Teşekkürler.

L O T U S
Şube Müdürü
26 Haziran 2016 02:59

istanbul ankadan iyidir izmir, ek gorev heryerde var

L O T U S
Şube Müdürü
26 Haziran 2016 03:01

travesti sokagida amsterdam redlight gibi,yaya bekletme yaptirmiyosun gbt kontrolu var

L O T U S
Şube Müdürü
26 Haziran 2016 03:02

trolar zaten evlerinin onunde pazarlik yapiyo,polis vatandasa bekleme yaptirmiyo

orhan_gazii
Kapalı
27 Haziran 2016 00:46

Güncel

L O T U S
Şube Müdürü
27 Haziran 2016 04:47

polisi nerde seviyolarki zaten :)

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler