Editörler : "eskiyara"Pangaea

Yasaklı
18 Kasım 2020 13:38

Online eğitim ek ders sınıf öğretmeni

suana kadar yuzyuze egıtm yapıyorduk. pazartesıden ıtıbaren onlıne eğitim yapacağız. kac saat yapmak zorundayız kac saat ekders alacagız

goksu_gzl
Daire Başkanı
18 Kasım 2020 15:53

geçtiğimiz yıl uzaktan eğitim sürecinde öğretmenlerin ek ders ücretleri verilmişti.

Yıl sonuna kadar öğretmenlere ek ders ücreti verilip verilmeyeceği Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un detaylı açıklamasıyla netliğe kavuşacak.

drogba-70
Müsteşar Yardımcısı
18 Kasım 2020 20:38

geç kaldınız bu başlığı açmakta .

halbuki açıklama gelir gelmez yapıştırmalıydınız konuyu foruma :)

karabaş
Yasaklı
18 Kasım 2020 21:12

a.s

drogba-70, 3 yıl önce

geç kaldınız bu başlığı açmakta .

halbuki açıklama gelir gelmez yapıştırmalıydınız konuyu foruma :)

Shangrilla
Aday Memur
18 Kasım 2020 21:42

Yüzyüze kaç saat dersiniz varsa, uzaktan da aynısını yapıp aynı ek dersi alacaksınız. Nasıl sorular bunlar?

ozeraltinbas
Memur
19 Kasım 2020 08:37

Mesela 3.sınıf öğretmenç İngilizce dersine girmediği için 2 saati kesilir onun dışında alır dşye biliyorum

karabaş
Yasaklı
19 Kasım 2020 11:20

nasil sorular bunlar ben 1. sinif okutuyorum nasil 6 saat gunde canli ders yapabilirim. Zaten eba tv var 6 saat + 2 saat eba tv cocuk gunde 8 saat ekran basinda olacsk.Zaten kirsaldayim yarisi katliyor derse ne yapabilirim Hepten tatil etselerde daha iyi olurdu. ekrandan bu is olmazzz
Shangrilla, 3 yıl önce

Yüzyüze kaç saat dersiniz varsa, uzaktan da aynısını yapıp aynı ek dersi alacaksınız. Nasıl sorular bunlar?

Shangrilla
Aday Memur
19 Kasım 2020 23:50

Hocam kusura bakmayın ama anlattıklarınızda anormal bir şey göremedim. Bu süreçte bir sürü öğretmen haftada 30 saat ders verdi/veriyor ve çoğu öğretmenin dersine bırakın sınıfın yarısını, ortalama 5-6 kişi katılıyor. "Günde nasıl 6 saat canlı ders yapabilirim" diyorsunuz da, şimdiye kadar insanlar nasıl yaptı, hiç düşündünüz mü?

UcaS
Genel Müdür
22 Kasım 2020 00:53

Dersinizin yarısını rehber öğretmen işlesin. Eba canlı değilmi. Ücret alıyor rehberci. Ne yani korona sürecinde rehberci hiçmi canlı rehberlik yapmayacak?

Nerde kaldı psikolojik danışmanlık?

mikado411
Kapalı
22 Kasım 2020 01:56

Aman gardaş dernek ve lobileri duymasın !
UcaS, 3 yıl önce

Dersinizin yarısını rehber öğretmen işlesin. Eba canlı değilmi. Ücret alıyor rehberci. Ne yani korona sürecinde rehberci hiçmi canlı rehberlik yapmayacak?

Nerde kaldı psikolojik danışmanlık?

UcaS
Genel Müdür
22 Kasım 2020 02:28

Bir iki slaytı izletmek, 20 dk sürmez. Okul kapanmış, sokak yasağı v ar.Haftada 20 sınıf varsa tümüne rehberlik gerekli değilmi şu süreçte? Hiç olmazsa moral bulur çocuklar. Hem Sadece rehbercimi?

Ayda bir müdürümüz de 5dk ziyaret etsin. Hep bizim yüzü görmek sıkıcı gelir.

Okul aile kardeş ise, okul gücünü göstersin.

FATİH0606
Memur
23 Kasım 2020 11:49

1. Sınıflar 15 saat ek ders alır İngilizce ve din kültürü dersine branş öğretmenleri giriyorsa 2.3. 4. Sınıflar şu şekilde ek ders alır. 2. Ve 3. Sınıflar 12 saat ek ders alır 4. Sınıflar 10 saat ek ders alır. Okulda branş öğretmeni yoksa hepsi 15 saat ek ders alır

asır1000
Aday Memur
24 Kasım 2020 09:27

gnc

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi