Editörler : Lanet
«91011121314151617181920»

cevher3459
Kapalı
06 Mart 2019 08:30

Siz yazdınız mı?

mr.focus, 5 yıl önce

Arkadaşlar kaç kişi CİMER den yazdı? Bakın gerçekten hakedenin kazanmasını istiyorsanız ve bir an önce açıklanmasını istiyorsanız CİMER den sizlerde şikayet edin. Demek isteidğimi zamanı geldiğinde çok iyi anlayacaksınız. Umarım geç olmaz farkına vardığınızda!

mr.focus
Memur
06 Mart 2019 13:34

Evet arkadaşım ben size ilk söyllediğim zaman yazdım. Hala cevaplanmasını bekliyorum. Sizlerde yazın ki, bir an önce adil birşekilde açıklanmasnı sağlayalım.

cevher3459, 5 yıl önce

Siz yazdınız mı?

Arzuberraidil
Aday Memur
08 Mart 2019 09:59

Arkadaşlar belediye WhatsApp hattını yayınlamış buradan hep beraber yazabiliriz
mr.focus, 5 yıl önce

Evet arkadaşım ben size ilk söyllediğim zaman yazdım. Hala cevaplanmasını bekliyorum. Sizlerde yazın ki, bir an önce adil birşekilde açıklanmasnı sağlayalım.

Arzuberraidil
Aday Memur
08 Mart 2019 10:07

Arkadaşlar güvenlik soruşturması yapılıyormuş o sonuçlanınca açıklanacak İş yani bu bilgide doğruymuş. Demek ki sonuçlanınca direk iş başı yapılacak

AHİM41
Aday Memur
08 Mart 2019 12:20

.

AHİM41, 5 yıl önce

Arkadaşlar bir duyum aldım ama doğruluğunu teyit edebilmiş değilim ama bana mantıklı geldiği için yazma gereği duyuyorum duyum şu ; Güvenlik soruşturması yapıldıktan sonra sonuçların açıklanacağı yönde bu da gösteriyor ki 1-2 ay daha bekleyeğiz.Bu sadece bir DUYUM.

mr.focus
Memur
08 Mart 2019 12:56

Nerden duydunuz hocam? guvenlik sorusturmasi icin bizim verecegimiz kagit olmadan guvenlik sorusturmesina baslayamazlar. cunku o kagitta, önemli olan ailenin tc bilgileri degil onemli olan sorusturma icin vermis olduğun izindir.
Arzuberraidil, 5 yıl önce
Arkadaşlar güvenlik soruşturması yapılıyormuş o sonuçlanınca açıklanacak İş yani bu bilgide doğruymuş. Demek ki sonuçlanınca direk iş başı yapılacak

Umutt26
Aday Memur
08 Mart 2019 13:07

Güvenlik soruşturması yapamazlar arkadaşın dediği gibi. Muhtemelen süreç devam ediyor demeleri artık fazla olduğu için böyle savuşturmuşlar.

Arnavutköy seçim telaşına fazla erken girmiş. Muhtemelen seçimden hemen sonra da açıklanmaz,yeni belediye falan derken malum, o yüzden soruşturmalar devam ediyor diyerek oyalarlar bir kaç ay da.

Arzuberraidil
Aday Memur
08 Mart 2019 13:23

WhatsApp hattına yazdığım kişi bu şekilde bilgi verdi bende aynı şeyi söyledim ancak yapılıp çalışmaya hak kazananların açıklanacağını söylediler
mr.focus, 5 yıl önce
Nerden duydunuz hocam? guvenlik sorusturmasi icin bizim verecegimiz kagit olmadan guvenlik sorusturmesina baslayamazlar. cunku o kagitta, önemli olan ailenin tc bilgileri degil onemli olan sorusturma icin vermis olduğun izindir.

Arzuberraidil
Aday Memur
08 Mart 2019 13:24

0530 919 50 00 WhatsApp hattı isterseniz sizde yazın bana bu şekilde söylediler.
Umutt26, 5 yıl önce

Güvenlik soruşturması yapamazlar arkadaşın dediği gibi. Muhtemelen süreç devam ediyor demeleri artık fazla olduğu için böyle savuşturmuşlar.

Arnavutköy seçim telaşına fazla erken girmiş. Muhtemelen seçimden hemen sonra da açıklanmaz,yeni belediye falan derken malum, o yüzden soruşturmalar devam ediyor diyerek oyalarlar bir kaç ay da.

Arzuberraidil
Aday Memur
08 Mart 2019 13:26

Doğruymuş bu keşke kazananları söyleselerdide ona göre yapsalardı bu soruşturmayı en azından kazanıp kazanmadığımızı bilirdik
AHİM41, 5 yıl önce

.

memurbeydiyeceksin
Aday Memur
08 Mart 2019 13:38

artık o değişti. sadece tc kimlik numarası ile gs yapıyor artık.

mr.focus, 5 yıl önce

mr.focus
Memur
08 Mart 2019 13:52

Tamamdır arkadaşım, bende yazarım. böyle birşey yapılabileceğini hiç zannetmiuorum ama bakalım. Çünkü vereceğimiz kağıtta , tc nolarının bi önemi yok onlar rahatlıkla buluyor zaten yedi sülalemizi. Burda önemli olan bizden alınan izindir. Bence oyalama metodu tamamen bu. Ayrıca güvenlis sorusturmasında olsa kazananlar, kapıya kadar geliyorlar. Burdan birinin başına gelse yazardı kapıma kadar geldiler diye. zannetmiyorum tamamen oyalama yöntemi bu söyledikleri. Ayrıca içişleri bak. o yazılı izin kagıdını görmeden herhangi bir GS sorusturması asla yapmaz. Devlette herşey resmidir.

0530 919 50 00 WhatsApp hattı isterseniz sizde yazın bana bu şekilde söylediler.

mr.focus
Memur
08 Mart 2019 13:56

Bizle birlikte bağcılar fatih çekmeköy sultangazi ümraniye bursa trabzon hepsi zabbıta alımı yaptı ve hepsinde sonuçlar açıklandı evraklar teslim edildi sonra GS yapılıp çağrıldılar veya çağrılmaya devam ediliyor. Arnavutköyün bu belediyelerden ne farkı var? :)

Doğruymuş bu keşke kazananları söyleselerdide ona göre yapsalardı bu soruşturmayı en azından kazanıp kazanmadığımızı bilirdik

Umutt26
Aday Memur
08 Mart 2019 14:12

Ya hiç aklınıza yatıyor mu sonuçlar açıklanmadan,evrak teslimi olmadan soruşturma yapılacağı?

Hatırlatmak isterim,başvuru sırasında bile bir dünya ıvır zıvırla uğraştık bedavadan. Evrak kontrolü için ayrı sıraları, basit bi dilekçeyi elimize verip diğer gişeye geçip kayıt olmak için ayrı sıraları bekledik. Şimdi diyorsunuz ki aynı belediye hadi diyelimki sadece kazananlar ve yedekler için soruşturma yapıyor olsun,sonuçlar açıklanınca belki yarısı feragat edecek ya da başka kuruma girmiş ya da girecek kişiler için yok yere güvenlik soruşturması mı yaptıracak?

cevher3459
Kapalı
08 Mart 2019 15:39

Arkadaşlar, zabıta müdürlüğü ve insan kaynakları müdürlüğüne mail yazdım, iki gündür cevap yok.

Arzuberraidil
Aday Memur
08 Mart 2019 15:52

Söylediklerinize katılıyorum ancak bu kadar uzamasını Bi nedeni olması lazım ya seçimden dolayı ya gs. 2 ayı geçti el insaf yani belki başvuranlar başka yerlere de başvurdu gidecek kim bilir

mr.focus
Memur
08 Mart 2019 16:13

Hocam malesef ciddiye bile almazlar mailini.

Cevap yazacaklar diye bekleme hiç.

Bol bol arayıp rahatsız edeceğiz.

Bilerek yapıyorlar, çünkü yandaşlarını alacaklar. seçim öncesi açıklanır ise insanların tepkisinin sandığa yansıyacağını çok iyi biliyorlar.

Cimer tek ve en etkin yol.

cevher3459, 5 yıl önce

Arkadaşlar, zabıta müdürlüğü ve insan kaynakları müdürlüğüne mail yazdım, iki gündür cevap yok.

Bmatt
Aday Memur
11 Mart 2019 09:37

Cimere yazdım. Cimerden aldığım yanıt süreç devam ediyor. O yüzden onlar ne zaman açıklamak isterlerse o zaman öğrenicez.

cevher3459
Kapalı
11 Mart 2019 10:17

Arkadaşlar, cimerden,whatsapp hattından, müdürlere attığım maillerden veya çağrı merkezinden hiç bir sonuç alamadım. Daha uğraşmıyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun.Beklemekten baş yapacak başka bir şey kalmadı.Benim için böyle en azından.

mr.focus
Memur
11 Mart 2019 14:19

Benim Cimer için hala yanıt gelmedi. az önce baktım, daha yeni istanbul valiliğine gitmiş. Siz gönderirken şikayet ve CB iletişim merkezine mi gönderdiniz?

Watsaptan bende yazdım , süreç devam ediyor dediler.

Referansla alacaklarından, seçim öncesi oy kaybetmemek için açıklamıyorlar büyük ihtimalle. Ah bu adaletin gözü kör olsun!!!

Bmatt, 5 yıl önce
Cimere yazdım. Cimerden aldığım yanıt süreç devam ediyor. O yüzden onlar ne zaman açıklamak isterlerse o zaman öğrenicez.
Toplam 562 mesaj
«91011121314151617181920»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi