Editörler : Pangaea
07 Mart 2021 16:32

Bankadan istifa edenler şu an ne iş yapıyorlar?

Selam herkese bankadan istifa eden ya da iş değiştirenler şu an ne işle meşgulsünuz ?memur,özel sektör çalışanı...?

Akrcsrpl
Aday Memur
07 Mart 2021 17:53

5 yıl bankacılık yapıp istifa etmiş biri olarak öncelikle hiççç pişman değilim.kpssye hazırlandım 82 puan aldım şuan ilan kovalıyorum inşallah kamuda bir yer olur Allah herkesin emeğinin karşılığını versin.

Cutestyle
Aday Memur
07 Mart 2021 18:40

Aynı şekilde 5 sene bankacılık yaptım sonrasında bir güzel istifa ettim şu anda hiç mi hiç pişman değilim.. kpss ye hazırlandım 81.97 puan aldım puanım atanmama yetmese bile pes etmeyip 2022 ye daha sıkı çalışıp atanacağım inş.. bir daha o özel sektöre dönmek istemiyorum çünkü..

Inmumebeo
Aday Memur
07 Mart 2021 18:49

Neden bankacılıktan bu kadar nefret

kivi1571
Memur
07 Mart 2021 19:15

Bnm de 7 yıl oldu cesaret edemiyorum,kpss için hiç dogru düzgün vakit bulup calisamadim 2022 için başladım çalışmaya

Nasıl cesaret edip karar verebildnz ben yapamiyorum ve her gün başladığım güne lanet ediyorum

Çünkü cok yogun çok baskı var yok onu sat yok bunu sat molan çok oldu mesai var,baskı baskı baski

Cutestyle
Aday Memur
07 Mart 2021 19:27

Bu konuda karar vermek çok zor haklısınız.. benim içinde çok zordu ama Allah karşıma bir fırsat sundu bence.. şube kapanması bir anda gündeme geldi ya ben başka şubede görevime devam edecektim ki devam etmem içinde çok baskı yedim ya da istifa edip kendime yeni bir yol çizecektim. Ben zor olsa da istifa etmeyi seçtim bütün haklarımı alarak. Çünkü yediğim baskıları artık ne fiziklsel olarak ne de psikolojik olarak kaldıramıyordum.. satışın hedeflerin sonu gelmiyordu gelmeyecekti biliyordum. Aldığım maaşın bile tadı yoktu benim için.. evet şimdi işsizim ama huzurluyum çok şükür.. inş sizin içinde hayırlısı ne ise o olur..

kivi1571, 3 yıl önce

Bnm de 7 yıl oldu cesaret edemiyorum,kpss için hiç dogru düzgün vakit bulup calisamadim 2022 için başladım çalışmaya

Nasıl cesaret edip karar verebildnz ben yapamiyorum ve her gün başladığım güne lanet ediyorum

Çünkü cok yogun çok baskı var yok onu sat yok bunu sat molan çok oldu mesai var,baskı baskı baski

kivi1571
Memur
07 Mart 2021 21:11

Tşk ederim basarilar size de hayatınızda,hayırlısı olsun

Cutestyle, 3 yıl önce

Bu konuda karar vermek çok zor haklısınız.. benim içinde çok zordu ama Allah karşıma bir fırsat sundu bence.. şube kapanması bir anda gündeme geldi ya ben başka şubede görevime devam edecektim ki devam etmem içinde çok baskı yedim ya da istifa edip kendime yeni bir yol çizecektim. Ben zor olsa da istifa etmeyi seçtim bütün haklarımı alarak. Çünkü yediğim baskıları artık ne fiziklsel olarak ne de psikolojik olarak kaldıramıyordum.. satışın hedeflerin sonu gelmiyordu gelmeyecekti biliyordum. Aldığım maaşın bile tadı yoktu benim için.. evet şimdi işsizim ama huzurluyum çok şükür.. inş sizin içinde hayırlısı ne ise o olur..

Taksonomi
Aday Memur
07 Mart 2021 21:44

Kişisel gelişim uzmanı oluyorlar bazıları insanlarla uğraşmaktan saınra seminer veriyorlar bu şekilde

SuSKuNuMm
Şef
08 Mart 2021 11:23

İki sene çalıştım anca dayanabildim. istifa ettiğimde 28 yaşındaydım ve hiçbir güvencem yoktu. oturdum KPSS çalıştım üç sene boş gezdim ama bir an pişmanlık duymadım. şu an bir kamu kurumunda memurum.

charismaturk
Memur
08 Mart 2021 11:34

32 yaşında istifa ettim.İstifa ettikten sonra KPSSye hazırlandim.Şu anda üniversitede memurum.Geri dönmek istemem.Yillardir boşuna o kadar eziyet çekmişim bankada.

kivi1571
Memur
08 Mart 2021 12:06

Kaç yılındaki kpss ve bolum nedir ?Her gecen yıl sınava giren artıyor kadrolar düşüyor,hem işte çalışıyorum hem kpssye çalışıyorum,cok kararsızım

SuSKuNuMm, 3 yıl önce

İki sene çalıştım anca dayanabildim. istifa ettiğimde 28 yaşındaydım ve hiçbir güvencem yoktu. oturdum KPSS çalıştım üç sene boş gezdim ama bir an pişmanlık duymadım. şu an bir kamu kurumunda memurum.

kivi1571
Memur
08 Mart 2021 12:07

Kaç yılındaki kpss ve bolum nedir ?Her gecen yıl sınava giren artıyor kadrolar düşüyor,hem işte çalışıyorum hem kpssye çalışıyorum,cok kararsızım

kivi1571
Memur
08 Mart 2021 12:32

charismaturk, 3 yıl önce
32 yaşında istifa ettim.İstifa ettikten sonra KPSSye hazırlandim.Şu anda üniversitede memurum.Geri dönmek istemem.Yillardir boşuna o kadar eziyet çekmişim bankada.

SuSKuNuMm
Şef
08 Mart 2021 12:52

2018 kpss ile atandım. 2019/2 alımında atandım

kivi1571, 3 yıl önce

kivi1571
Memur
08 Mart 2021 13:10

Bölümünüz neydi,merkezi ile mi atandınız açıktan mi? Istifa edicem güvenemiyorum bu kadrolara,hiç cesur bir insan degilim risk alamıyorum offf

SuSKuNuMm, 3 yıl önce

2018 kpss ile atandım. 2019/2 alımında atandım

charismaturk
Memur
08 Mart 2021 13:23

2018 KPSS ile 2020/1 ile atandım.Ben işten ayrılıp 1 sene KPSS'ye hazırlandım.Fakat size tavsiyem şu ki eğer yapabilirseniz iş ile bir arada götürmeyi deneyin.Cunku işsizlik psikolojisi zor.Butun umutları tek bir sınava bağlamak çok doğru değil açıkçası.Benim için işler yolunda gitti belki ama gitmeyebilirdi de.
kivi1571, 3 yıl önce

kivi1571
Memur
08 Mart 2021 14:21

Evet isleri yolunda gitmeyenler de olmustur...düşünüyorum işi biraksam daha mi rahat olucam diye daha stresli olurum,stresten korkudan çalışamam panik bir insanim bunu yıllarca hiç yenemedim soğukkanlı olamiyorum,bunca yılın pişmanlığını da yaşıyorum her seye rağmen,toparlanıp ders çalışıyorum, su akıp yolunu bulacak ..Tşk ederim cvPlariniz icin...

charismaturk, 3 yıl önce
2018 KPSS ile 2020/1 ile atandım.Ben işten ayrılıp 1 sene KPSS'ye hazırlandım.Fakat size tavsiyem şu ki eğer yapabilirseniz iş ile bir arada götürmeyi deneyin.Cunku işsizlik psikolojisi zor.Butun umutları tek bir sınava bağlamak çok doğru değil açıkçası.Benim için işler yolunda gitti belki ama gitmeyebilirdi de.

grange2
Aday Memur
08 Mart 2021 16:33

9,5 yıllık bankacılıktan sonra istifa ettim , kpss hazırlanıyorum.

grange2
Aday Memur
08 Mart 2021 16:35

Tazminatını almadan ayrılma sakın , ben anlaşarak ayrıldım . Tazminatımı aldım , açıköğretimden 2. üniyi bitirdim , kpss çalışıyorum. maddi olarak zorlanıyorum fakat buna değer.

kivi1571, 3 yıl önce

Bölümünüz neydi,merkezi ile mi atandınız açıktan mi? Istifa edicem güvenemiyorum bu kadrolara,hiç cesur bir insan degilim risk alamıyorum offf

grange2
Aday Memur
08 Mart 2021 16:36

İmkansız dediğimiz hedefleri bile tutturmadık mı ? bunu da başaracağız :)

Cutestyle, 3 yıl önce

Aynı şekilde 5 sene bankacılık yaptım sonrasında bir güzel istifa ettim şu anda hiç mi hiç pişman değilim.. kpss ye hazırlandım 81.97 puan aldım puanım atanmama yetmese bile pes etmeyip 2022 ye daha sıkı çalışıp atanacağım inş.. bir daha o özel sektöre dönmek istemiyorum çünkü..

Cutestyle
Aday Memur
09 Mart 2021 12:58

Kesinlikle öyle.. ne olmaz dediğimiz hedefleri tutturduk.. kpss de olacak inanıyorum.

grange2, 3 yıl önce

İmkansız dediğimiz hedefleri bile tutturmadık mı ? bunu da başaracağız :)

Toplam 69 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi