Editörler : Lanet

Yasaklı
14 Mayıs 2019 14:51

General Mobile 9 Pro İnceleme

Selamlar sevgili memurlar net sakinleri, bugün sizlere yeni aldığım telefonu incelediğim ufak bir yazı paylaşacağım. Alalı 2 hafta oldu ve sanırım ilk izlenimlerimi aktarabilirim. Telefon şarj ömrü açısından oldukça iyi durumda ki sosyal medya ve günlük 1-2 saatlik oyun deneyimimle 1buçuk günü çıkartıyorum. Özellikle kameraya değinmek istiyorum ki 4k video çekimi konusunda oldukça başarılı ve eis özelliği sayesinde titremeyi minimuma indiriyor diyebilirim. Digital denge diye bir uygulamasını keşfettim bu uygulama sayesinde kendinize sınırlar koyabiliyorsunuz ve günlük yaptığınız işlemleri burada görebiliyorsunuz. Kaç mesaj geldi kaç mesaj gönderdiniz telefon ne kadardır elinde şu uygulamaya kaç kere girdin gibi özellikleri mevcut. Saf android olması telefonu kasma donma gibi unsurların önüne geçirmiş durumda ki en çok android de dert yandığım kısımdır kendisi. Son olarak piyasada rakiplerine bakınca iyi bir fiyat farkı çıkıyor. Ki DxOmark sitesinde apple 8 plus ile arasında 4 puan fark var ve bu 2 telefon arasında 3500-4000 tl gibi bir fiyat farkı var. Şu sıra telefon almak isteyen arkadaşlara rahatlıkla önerebilirim ki ÖTV zammı henüz uygulanmadı kaçırmayın derim.

Türkçeci0505
Başbakan Müsteşarı
19 Mayıs 2019 12:17

Samsung, iphone gibi ayni ozellikteki telefonların fiyatları 5 bin liradan basliyor. Fiyat - ozellik olarak gercekten çok iyi.

Vita Es Muorte
Genel Müdür
23 Mayıs 2019 03:41

1550-1600 tl bandında alınabilecek en iyi telefon xiaomi mi 8 se dir. 1900-2100 tl bandında ise xiaomi mi 9 se. Her ikisininde 6/64 modelleri yani 6 gb ram ve 64 gb hafızası olan modelleri. Başka telefon aramayınız. Bu telefonlar fiyat/performans canavarıdır. Hızlı işlemci ve harika şarj performansı var. Eşime mi 8 se aldım, ki koyu iphone kullanıcısıyım. Elimdeki iphone ömrünü tamamladığında bende mi 9 se alacağım. Not: Bu fiyatlar garantisiz modelleri işindir. Zaten genelde ilk sene telefonun garantiye gidecek bir durumu olmadığı için garantiye 500-600 fazla vermenize gerek yok.

iMAJJJ TURK
Yasaklı
26 Mayıs 2019 01:41

xiamio hoparlor kalitesi nasil, xperia dan gececemde

Vita Es Muorte
Genel Müdür
26 Mayıs 2019 09:38

Ortalamanın üstü ses kalitesi, yani iyi. Mi 9 se şiddetle tavsiye ederim, mi 8 se de iyidir. 6/64 yada 6/128 modelini sorun, 4 gb ram olanı değil. Biraz deneyin kurcalayın.
iMAJJJ TURK, 5 yıl önce

iMAJJJ TURK
Yasaklı
26 Mayıs 2019 11:37

a30 nasil

Elatoprak999
Yasaklı
31 Mayıs 2019 12:03

Kesinlikle katılıyorum androide alışmış biri için mükemmel donanımda bir telefon gm9pro.

Türkçeci0505, 5 yıl önce

Samsung, iphone gibi ayni ozellikteki telefonların fiyatları 5 bin liradan basliyor. Fiyat - ozellik olarak gercekten çok iyi.

Elatoprak999
Yasaklı
31 Mayıs 2019 12:05

Ben gm9pro kullanıyorum dediğiniz fiyat aralığında bunu almayı tercih ettim ve halen daha çok memnun bir şekilde kullanıyorum. Kıyaslama videolarını izlemenizi tavsiye ederim, gm9pro ses ve görüntü kalitesi olarak bile xiaomi'den çok daha iyi.

Vita Es Muorte, 5 yıl önce
1550-1600 tl bandında alınabilecek en iyi telefon xiaomi mi 8 se dir. 1900-2100 tl bandında ise xiaomi mi 9 se. Her ikisininde 6/64 modelleri yani 6 gb ram ve 64 gb hafızası olan modelleri. Başka telefon aramayınız. Bu telefonlar fiyat/performans canavarıdır. Hızlı işlemci ve harika şarj performansı var. Eşime mi 8 se aldım, ki koyu iphone kullanıcısıyım. Elimdeki iphone ömrünü tamamladığında bende mi 9 se alacağım. Not: Bu fiyatlar garantisiz modelleri işindir. Zaten genelde ilk sene telefonun garantiye gidecek bir durumu olmadığı için garantiye 500-600 fazla vermenize gerek yok.

Elatoprak999
Yasaklı
31 Mayıs 2019 16:13

Hiç güzel değil bence yani gm9pro ya göre kötü. Videolarına denk gelmiştim hatta karşılaştırabilirsiniz. Bence gm9pro alın kendim kullanyorum ve herkese gönülden tavsiye edebiliyorum.

iMAJJJ TURK, 5 yıl önce

Vita Es Muorte
Genel Müdür
31 Mayıs 2019 21:19

General Mobile bütün parçalarını çinden getirip ülkemizde birleştirip satan bir firma. Kendi ürettikleri bir parça yok. Böyle bir yerli üretim yerli malı mantığı yok. GM alanların %70 arızalardan ve servis kalitesizliğinden şikayetçi.

iMAJJJ TURK
Yasaklı
01 Haziran 2019 01:24

gm ve vestel dandik cin yan sanayi urununu tr de monte edip satiyor.kaliteli olsa olurda

iMAJJJ TURK
Yasaklı
01 Haziran 2019 01:26

biz yine sony,samsung yada xiamio takilalim

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi