Editörler : "eskiyara"Pangaea
12 Nisan 2019 14:52

Yöneticilere il dışı hakkı verilsin

sendikalarınızdan ısrarla isteyiniz

tdrs
Aday Memur
12 Nisan 2019 14:57

öğretmen atama ve yerdeğiştirme yönetmeliğinde geçiçi ek madde eklenmesi gerekmektedir

a_durmaz
Başbakan Müsteşarı
12 Nisan 2019 15:09

Katılıyorum

bu konuda mağduriyetler yaşanıyor.

örneğin geçen yıl burda bulunduğum yerde müdür olan bir arkadaşımızın eşinin tayini başka ile çıktı peşinden kendisi de eş durumu isteyip gidince öğretmen olarak gitti. elden olmayan bir sebep yüzünden hak kaybı oluşuyor. Sendikaların bu konuya da eğilmesi lazım en azından isteğe bağlı yer değiştirenleri muaf tutup mazeretten dolayı il değiştirmek durumunda kalanlara bu hak verilmeli diye düşünüyorum ben de.

dehneliler
Genel Müdür
12 Nisan 2019 20:48

İsteğe bağlı yer değiştirmek isteyenlere de versinler Hocam ya az da bizi düşün.

a_durmaz, 5 yıl önce

Katılıyorum

örneğin geçen yıl burda bulunduğum yerde müdür olan bir arkadaşımızın eşinin tayini başka ile çıktı peşinden kendisi de eş durumu isteyip gidince öğretmen olarak gitti. elden olmayan bir sebep yüzünden hak kaybı oluşuyor. Sendikaların bu konuya da eğilmesi lazım en azından isteğe bağlı yer değiştirenleri muaf tutup mazeretten dolayı il değiştirmek durumunda kalanlara bu hak verilmeli diye düşünüyorum ben de.

Türkçeci0505
Başbakan Müsteşarı
13 Nisan 2019 18:23

Gittiği yerde öğretmen olunca ne oluyor? Bu kadar da koltuk meraklisi olmayin arkadaslarim.

yaşarimam
Memur
13 Nisan 2019 21:44

Ve hatta diğer atama çeşidini tümden kaldırsın MEB dimi sayın hocam. Yazık bu mazerecilere ! Bütün normlar onlara açılır yine de mutlu olamazlar. Bari yönetici olarak yer değiştirme hakkı da sadece onlara verilsin ... Mutlu olsunlar bize yeter :)

a_durmaz, 5 yıl önce

Katılıyorum

muallim_34
Genel Müdür
14 Nisan 2019 00:36

Idarecilere kesinlikle il dışı hakkı verilmeli.neden öğretmen olarak atansin kazanılmış hakkını bırakarak

14 Nisan 2019 00:52

birakmasin o halde .
muallim_34, 5 yıl önce

Idarecilere kesinlikle il dışı hakkı verilmeli.neden öğretmen olarak atansin kazanılmış hakkını bırakarak

14 Nisan 2019 11:23

boş boş konuşma. sanane ister bırakır ister bırakmaz. konu o değil. boş boş yorum yapma

gamzesuzan, 5 yıl önce
birakmasin o halde .
14 Nisan 2019 11:34

haklisin bana ne ! bana ne il disindan ogretmen olarak gitsin. biraksin oturmayi calismaya baslasin
fındıklarfıstıklar3, 5 yıl önce

boş boş konuşma. sanane ister bırakır ister bırakmaz. konu o değil. boş boş yorum yapma

polatli30
Aday Memur
14 Nisan 2019 13:58

Ne garip dünya......

muallim_34
Genel Müdür
14 Nisan 2019 14:43

Gamze gibi öğretmenler oldukça eğitimin sorunları bitmezzzz. Açık ve net.

ilker8135
Müsteşar Yardımcısı
14 Nisan 2019 14:50

Tabi ya

Sadece idareciliğinizi değil odadaki büro takımını da nakliyeye versinler. Millet yer değiştiremiyor, bir de sizin idareciliğinizi taşısınlar il dışına. Ya olduğun yerde devam et ya da öğretmen olarak yer değiştir. Asli göreviniz öğretmenlik unutmayın.

14 Nisan 2019 16:54

alam degistiremedin idareci mi olmaya kafayi taktin ? sen once ogretmen olmayi ogren
muallim_34, 5 yıl önce

Gamze gibi öğretmenler oldukça eğitimin sorunları bitmezzzz. Açık ve net.

gorki91
Şef
14 Nisan 2019 21:35

Hakkariden yönetici olmakla İzmirde yönetici olmak durumu aynı mı önce buna yanıt arayarak bunun ne kdar sacma bir istek oldugunu anlayabilirsiniz

muallim_34
Genel Müdür
15 Nisan 2019 12:15

Gamze hanım.. merak etme siz öğretmenden is biz hayli hayli öğretmeniz.

Ayrıca öğrenmek süreklidir.ogrenmeye de devam ediyoruz.

Siz bencilliği bırakın yeter.

15 Nisan 2019 12:34

yav he. öğrenecek cok seyin var bunu unutma.
muallim_34, 5 yıl önce

Gamze hanım.. merak etme siz öğretmenden is biz hayli hayli öğretmeniz.

Ayrıca öğrenmek süreklidir.ogrenmeye de devam ediyoruz.

Siz bencilliği bırakın yeter.

taner-bilgmuh
Aday Memur
15 Nisan 2019 23:50

4 yıl görevlendirme yapıln bi sistemde il dışı biraz mantıksız değil mi

Yasener
Aday Memur
16 Nisan 2019 08:58

bunun için gerçek yönetici kadrosunun verilmesi gerekir

hugo.almeida
Kapalı
16 Nisan 2019 19:55

Okul müdürlerimize bulundukları şehrin anahtarı verilmeli.

cudi27
Aday Memur
25 Nisan 2019 13:37

destek

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi