Editörler : ayşegül bgm
16 Mayıs 2020 17:20

Sağlık Yönetimi bölümüne Kadro Istiyoruz
Görünmüyor mu bu adaletsizlik? Yoksa haksızlık bizim bütün vicdanımızı koreltmis mi? 43 bin mezunu olan bir bölüme nasıl hiçbir şekilde kadro verilmez aklımız almıyor. Tüm duyarlı insanları buraya davet ediyorum.

ylmzgll
Aday Memur
16 Mayıs 2020 19:27

Şu pandemi sürecinde alım olmadıysa daha alım olmaz hocam. Bu bölümden kadro beklemekten ziyade elimden geldiğince bu bölümü okumak isteyenlere engel olmaya çalışıyorum.

Baho21
Şef
16 Mayıs 2020 22:38

haklısın kardeşim de başka yolu yok sosyal platformlarda sesimizin çıkması lazım. Destek olması gerek...
ylmzgll, 4 yıl önce
Şu pandemi sürecinde alım olmadıysa daha alım olmaz hocam. Bu bölümden kadro beklemekten ziyade elimden geldiğince bu bölümü okumak isteyenlere engel olmaya çalışıyorum.

ylmzgll
Aday Memur
16 Mayıs 2020 23:13

Yıllardır bir çok yol denendi ama bir işe yaradığı yok maalesef. Gösterilen bu çaba bölümün kapatılması için yapılsaydı en azından gelecek emeklerin heba olmamasında bir katkımız olurdu. Umarım şu yazılanları okuyan biri olur da bu bölümü okumak istiyorsa vazgeçer.
Baho21, 4 yıl önce
haklısın kardeşim de başka yolu yok sosyal platformlarda sesimizin çıkması lazım. Destek olması gerek...

Baho21
Şef
16 Mayıs 2020 23:29

katılıyorum. çok mağdur edildi bu bölümü okuyanlar.
ylmzgll, 4 yıl önce
Yıllardır bir çok yol denendi ama bir işe yaradığı yok maalesef. Gösterilen bu çaba bölümün kapatılması için yapılsaydı en azından gelecek emeklerin heba olmamasında bir katkımız olurdu. Umarım şu yazılanları okuyan biri olur da bu bölümü okumak istiyorsa vazgeçer.
Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi