Editörler : E.Kayı Han
«293031323334353637383940»

Mmmmmmm0000001
Aday Memur
09 Haziran 2018 15:05

Sizin aramalar kac defa arkadaslar ben 1 defa aranmisim

Mmmmmmm0000001
Aday Memur
09 Haziran 2018 15:11

Avukat tuttunuzmu yoksa iddanameyimi bkliosunuz

Sabır35, 6 yıl önce
bi iddianame olsa ortada tamam diyeceğim ama oda yok..

Allahkadir
Aday Memur
09 Haziran 2018 15:13

İlk olarak hangi ilde gözaltına alındı ise oranın barosunu arayın Bilgi öğrenin daha sonra şimdiki bulunduğunuz yeri arayıp öğrenebilirsiniz avukat verildiyse ismini söylüyorlar

Sabır35, 6 yıl önce
nerden öğrenebilirim Barodan verildiğini bizim hakim için de iyi şeyler demediler siz nasıl öğrendiniz avukati telefon numarasi felan veriyorlar mı bir umut bulabilirsem en azından ondan bilgi alırım

Sabır35
Şef
09 Haziran 2018 15:15

Tamam cok tesekkur ederim arayacağım.
Allahkadir, 6 yıl önce

İlk olarak hangi ilde gözaltına alındı ise oranın barosunu arayın Bilgi öğrenin daha sonra şimdiki bulunduğunuz yeri arayıp öğrenebilirsiniz avukat verildiyse ismini söylüyorlar

Sabır35
Şef
09 Haziran 2018 15:17

avukatimiz yok 6 aydir bi gelişme bekliyorduk işte daha birkaç gün önce savcı kalemi iddianame hazırlanmadı dedi sonra bu olay oldu
Mmmmmmm0000001, 6 yıl önce

Avukat tuttunuzmu yoksa iddanameyimi bkliosunuz

Mmmmmmm0000001
Aday Memur
09 Haziran 2018 15:27

Genelde bole durumlar bi delil falan bulununca oluyorda bnce avukat tutun avukat araciligiyla sordurun savci kalemine veya savciya sizin kac aranmaniz vardi

Sabır35, 6 yıl önce
avukatimiz yok 6 aydir bi gelişme bekliyorduk işte daha birkaç gün önce savcı kalemi iddianame hazırlanmadı dedi sonra bu olay oldu

Allahkadir
Aday Memur
09 Haziran 2018 15:32

İnş hepimiz en kısa zamanda hayırlı haberler alırız

Sabır35, 6 yıl önce
Tamam cok tesekkur ederim arayacağım.

nabersin
Aday Memur
09 Haziran 2018 15:43

Avukat bana ardışık olmayan aramalara işlem yapılmıyor dedi.

Sabır35
Şef
09 Haziran 2018 16:19

avukat tutacak durumumuz yok ardışık arama vardi evet ama bir delil olsa 6 ay sonrami oluyor ya beraber bi kac kisi serbest birakilmisti onlarda bi delil bulundu ki aradan 1 ay gecmeden geri alınmışlardı bizim 6 ayı da geçti yani bilemiyorum anlamış değilim 1 arama olunca bile size gözaltı işlemi mi oldu Adli kontrol demissiniz eşim 10 defa aranmis ama hic biri cevaplanmamis

Genelde bole durumlar bi delil falan bulununca oluyorda bnce avukat tutun avukat araciligiyla sordurun savci kalemine veya savciya sizin kac aranmaniz vardi

Mmmmmmm0000001
Aday Memur
09 Haziran 2018 16:39

Ewet bi aramadan oldu banada avukat bi delil bulunursa falan tekrar alinma olur demisti telf filanda inceleniyor ya ondan dolayi da olabilir tabi bnde kesin bildigimden soylemiorumda 1 kac avukata sordugum seyleri aktariorum yardimci olma amacli sadece Allah sucsuz olan insanlara yarfim etsin..

Sabır35, 6 yıl önce
avukat tutacak durumumuz yok ardışık arama vardi evet ama bir delil olsa 6 ay sonrami oluyor ya beraber bi kac kisi serbest birakilmisti onlarda bi delil bulundu ki aradan 1 ay gecmeden geri alınmışlardı bizim 6 ayı da geçti yani bilemiyorum anlamış değilim 1 arama olunca bile size gözaltı işlemi mi oldu Adli kontrol demissiniz eşim 10 defa aranmis ama hic biri cevaplanmamis

Sabır35
Şef
09 Haziran 2018 16:42

Anlıyorum teşekkür ederim inşallah bütün masum insanlar kurtulur şu beladan mahvettiler hayatımızı Rabbim büyük inşallah kurtulacaktir eşim ordan ve bütün masumlar bu yaşatılanlar asla unutulmaz

Ewet bi aramadan oldu banada avukat bi delil bulunursa falan tekrar alinma olur demisti telf filanda inceleniyor ya ondan dolayi da olabilir tabi bnde kesin bildigimden soylemiorumda 1 kac avukata sordugum seyleri aktariorum yardimci olma amacli sadece Allah sucsuz olan insanlara yarfim etsin..

Sabır35
Şef
09 Haziran 2018 17:52

Tutukluluk yaşayan var mı varsa nekadar sürüyor mahkeme olması vs. ya da tutukluluk talebine itiraz kabul ediliyor mu içerde ortam kötüdür tabi ama çok mu kötü nasıl davranıyorlar çok zor bir durum bu kendimi nerden nasıl biraz olsun rahatlatırım diye soruyorum :(

nabersin
Aday Memur
09 Haziran 2018 18:02

12 gün göz altı yaşayan kişi içeride kötü muamele görmediğini gayet normal davranıldığını söyledi

Sabır35, 6 yıl önce
Tutukluluk yaşayan var mı varsa nekadar sürüyor mahkeme olması vs. ya da tutukluluk talebine itiraz kabul ediliyor mu içerde ortam kötüdür tabi ama çok mu kötü nasıl davranıyorlar çok zor bir durum bu kendimi nerden nasıl biraz olsun rahatlatırım diye soruyorum :(

Barışması
Kapalı
09 Haziran 2018 18:44

Mahkeme 4 ay gibi bir zamanda yapılıyor

. Gozalti süresince sigara yok görüşme 10 dakika oda avukat bahane aile sahane.. güneş yok sabah aksam isik yüzüne vurur. Sanah aksam köfte yersin bazen farkli olabilir

Abicandir
Aday Memur
09 Haziran 2018 19:23

Arkadaslar bu konuda ilk mahkemesi olup bitenler var mı? Bazı hakımler tutuklu halının devamına bazılarına denetımlı serbestlık vermıs. iddanamesi hazırlanıp su an mahkemesi görülenler var mı acaba?

Sabır35
Şef
09 Haziran 2018 19:49

6 ay geçmişti zaten bi 4 ay daha mi geçecek :((
Barışması, 6 yıl önce

Mahkeme 4 ay gibi bir zamanda yapılıyor

. Gozalti süresince sigara yok görüşme 10 dakika oda avukat bahane aile sahane.. güneş yok sabah aksam isik yüzüne vurur. Sanah aksam köfte yersin bazen farkli olabilir

GoodOldDays
Aday Memur
09 Haziran 2018 20:23

Burada her yazilana inanmayin. Yazmayim yazmayim diyorum dayanamiyorum. Ya 4 ayda mahkeme gorulur diyorsunuz sanki kesin kat-i olarak yazilmis gibi. Hayir arkadasim oyle birsey yok iddianame hazirlaninca mahkemeye cikiyorsun. Kimisi daha erken kimisi cok daha gec. Her duyulani yaziyorsunuz milletin moralini bozup duruyorsunuz. Hanimefendi bence burayi okuyun ama burayi kitap gibi kabul etmeyin herkes yaziyor arastirmadan etmeden. Birisi yazmis cok aramasi olan tutuklaniyor diye hayir benim bildigim cok aramasi olan kisi tutuklanmadi itirafcida olmadi. Ee o kisinin yakini burayi okusa yakininin cok aramasi var diye tutuklancak diye dusunup belki sagligindan olucak... Bir daha da yazmiyorum foruma.
Sabır35, 6 yıl önce
6 ay geçmişti zaten bi 4 ay daha mi geçecek :((

Barışması
Kapalı
09 Haziran 2018 21:01

Ben burada canli örnek gördüm tabi ki savcıdan savcıya değişiyor ama eger tutuklama varsa savcılar 4 5 ayda iddianami mahkemeye sunuyor.

Ama soruşturma 1 senede devam edebilir 3 ayda bunun kurami yok ohal olduğu icin

Saudade12
Aday Memur
09 Haziran 2018 21:28

Bizim iddianame 2.5 ayda hazırlandı ama mahkeme tarihi 7 Ay sonraya verildi...

isk326
Aday Memur
09 Haziran 2018 21:30

merhaba,benimde nişanlım 3 önce ggu olmuştu geçen 2 hafta öncede ifadeye aldılar emniyette 12 gün kaldı .sonra savcılık ardışık araması olması sebebi ile tutklama kararı ile mahkemeye sevk etti malesef ilk mahkemesine kadar tutuklu devam edecek .sanırım 20 avukat gezdim ve konuştum hepsinin söylediği şey aynı tutukluluga itirazları kabul etmiyorlar .ilk mahkemeye kadar içeride kalacak dediler mahkeme tarihi de belli olmaz dediler .ve idda edilen arama kayıtlarının süreleride hatalı bu ragmen itirazı kabul etmediler.allah yardımcımız olsun

Sabır35, 6 yıl önce
Toplam 20070 mesaj
«293031323334353637383940»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi