Editörler : F16 Gökçen

Yasaklı
03 Mayıs 2011 20:52

TEB (Türk Ekonomi Bankası) Gişe Memuru Maaşları

selam arkadaşlar ben engelliyim tebin engelliler için açtiği kadroya başvurdum sınav ve mülakati geçmişim cuma günü 3 tane referans istediler verdim dün aramişlar ve işkurdan seçildiğimi söyleyip raporumu istemişler daha beni arayan olmadi sormak istedigim teb gişe memuru maaşlari ne kadardır 2.si teb personel egitimi veriyormu 3.cüsü diger sosyal haklari nelerdir şimdiden teşekkürler

norman
Yasaklı
03 Mayıs 2011 23:30

yokmu cevap verecek ?

sorunlu:)))
Memur
03 Mayıs 2011 23:33

norman

tebin tam olarak ne kadar maaş verdiğini bilmiorum ama orada staj yaptım herkes hayatından memnundu..iyi veriolar die duydum ben bu kadar biliorum..

nzhtkyrk
Memur
04 Mayıs 2011 12:51

bildiğim kadarıyla kasa tazminatı dahil 1300 brüt.. 6 adya bir prim..yemek çeki+sgk+özel sigorta... eğitim istanbul da cumhuriyetköy (polonezköy) tesilerinde ve altıyol uygulamada toplamda 1 ay...

isteko_12
Aday Memur
04 Mayıs 2011 17:40

Polonezköy de 5 gün eğitim. prim falan yok.900 civarı net maaş.160-170tl sodexo

nzhtkyrk
Memur
05 Mayıs 2011 09:04

isteko_12 ;

gişe çalışanısın değil mi?

isteko_12
Aday Memur
05 Mayıs 2011 09:37

ben değilim.çok yakın arkadaşım gişeci.

nzhtkyrk
Memur
05 Mayıs 2011 10:50

benim de bir arkadaşım nisan 6 dan beri eğitimde de ..yeni başladı bilgileri o verdi..arada tutarsızlık yada yanlışlık var..o yüzden sordum..

norman
Yasaklı
05 Mayıs 2011 14:30

ben istanbullu değilim balıkesirliyim genede eğitim var değilmi yokmu tam bir bilgisi olan ?

nzhtkyrk
Memur
05 Mayıs 2011 16:37

arkadaşım eğitim var..eğitim olmadan kim kimi işe alıyor bankadan bahsediyoruz:) ekran eğitimleri kanunlar uygulamalar vs vs birsürü konu başlıgı var..eğitim cumhuriyetköyde başlıyor konaklama da orada zaten daha sonra altıyol uygulamada devam ediyor.. ortalama 1 ay..

norman
Yasaklı
05 Mayıs 2011 20:05

verdiğin linkle benim konumun alakasi ne arkadaşim ?

poffoff
Daire Başkanı
08 Mayıs 2011 17:28

net 900 civarı maaş, polonezköy yakınlarındaki cumhuriyet köyde 24 gün eğitim, 6 ayda bir 1200 tl prim, ayda 176 tl yemek.. özel sağlık sigortası..

çaça_25
Daire Başkanı
08 Mayıs 2011 20:32

arkadaslar yaklaşık 3 yıllık tebli olarak size bu konuda şöyle bir bılgı verebırım. yenı başlayan arkadaslara tahmınen 1,000brutle başlatabılrler. bızı oyle yapmıslardı ozaman. kasa tazmınatı 100 tl vardı ama fortıs bırleşmesıyle bırlıkte brut ucrete eklenmıs oldu.. yaklasık 3 senleık eleman net 980 cıvarı para alıyorsa yenı başlayan arkadasların elınede tahmınen 830 gbı bisey gecer. yemek ucretı olarak sodexo vardır. oda fortıs bırleşmesıyle 8 tl anca oldu:D gunluk tabı buna h.sonu dahıl deıl . çalışılan iş günü sayısıyla dıkkate alınıyor. en dusuk yemek ucretı tebde dır..özel saglık sıgortası vardır ama bu her ay brut ucretınızden kesılır. bn hiç kullanmadım dogrusu aslında tercıhde etmıyorum . isteyenlere ozel saglık sıgortası yapılsa ne ıyı olurdu zaten ssk var ne geregı var boşuna maaşdan keısılıyorr.. hem özel hastaneye gıtsen bıle senı o verdıklerı lımıt kurtarmaz.. egıtımler gişe için yaklasık 3 hafta surer. egıtımlerın çoğu altıyol kadıkoyde. bıkaç gunu polonozkoydey dı.. egıtımde normal ekran egıtımı çek senethakkında bılgı hukuk hakkında önbılgıden ibaret olup çok kapsamlı degıldır. prım mesaı temettu dıye birsey yoktur. prım olarak gişecılere 6 aylık satıs hedefı verılır o hedefı tuttursan ve operasyon puanınında ıyıyse her ıkı sartın olması kosuluyla prım verılır. yanı herkesın tutturupda alabılecegı bişey degıldır.

bilginize...

norman
Yasaklı
08 Mayıs 2011 22:56

cuma günü aradilar komedi ya brüt 950 tl satış kotali prim bide günlük 8 tl yemek :)

çaça_25
Daire Başkanı
09 Mayıs 2011 20:37

hayırlı olsun norman.. ne zaman başlayacaksın?satıs kotalı prım ne demek anlayamadım. bu arada 4 yıllık mı yoksa önlisansmı mezunusun arkadasım?

norman
Yasaklı
09 Mayıs 2011 23:59

satiş hedefi kotasi o belli bir hedef var yani ben önlisans mezunuyum

iktisatipek51
Aday Memur
10 Mayıs 2011 14:59

yenı alım varmı arkadaslar

işsiz86
Aday Memur
10 Mayıs 2011 16:35

ben bu hafta gıse ıcın kabul edıldım 2 3 gune egıtım baslıycakmıs.brut 1100 tl yemek gunluk 8 lıra.servıs yok.satıstanda prım varmıs sanırım.oyle yanı net 770 tl oluyo.

tvyz
Memur
10 Mayıs 2011 23:41

Türk Ekonomi Bankası ve benzer diğerleri;

Gişe gibi bir pozisyonda çalıştıracağın insanlara ödediğin ücrete bak.. Sömür sömür, millet de çaresizlikten "denize düşen yılana sarılır" desin. 750 TL, Ne söylesek az. Evli bir erkek ve İstanbul'da yaşadığınıldığını düşünemiyorum bille, sabır versin herkese. Zaten inanılmaz boğucu bir pozisyon bir de üstüne..neyse susayım Yılmaz Özdil gibi oldum. İşte serbest piyasa ücretlendirmesi, almış eline kırbaç, piyasayı sözüm ona dengeye getiriyor. Benzerleri de aynısını yaparak gizli bir ücretlendirme mutabakatı içerisindedir muhtemelen, Yönetim kurulları rahat uyusun.

Elinden her gün

16 Eylül 2011 23:15

slam arkadslar ben elazıgdakı meb subesıne kabul edıldım,net ne maas verıyoalr suan ıcın bılgınız varmı,sartları prımlerı nasıl,benım suan ıcın neıs yapıcagım bellı degıl yanı gısemı baska bır bolummu bılmıyorum ve bolumune gore maas farkı varmı,en kısa surede bılgı verırsenız mınnettar kalırım.lısans mezunuyum bunun maasa katkısı olurmu

kayra48
Aday Memur
16 Eylül 2011 23:44

arkadaşımmm sizde bankacılık deneyiminiz var teb alımlarda deneyim araıyo galiba.

Toplam 97 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi