Editörler : ayşegül bgm
05 Şubat 2023 22:24

Lisans hemşire arkadaşlar bir baksın

Alım eninde sonunda seçimden önce olacak inşallah sizce taban kaçta kalabilir benim fikrim 70 küsürlerde herkesin fikrini bekliyorum

subkutan
Kapalı
05 Şubat 2023 23:31

Ben 70 e ihtimal vermiyorum. 70 e dusmesi icin mezun olmayan kişi sayisinin çok olmasi gerek.
06 Şubat 2023 00:08

İstanbul un 69 u bile bulacağına ihtimal veriyorum.

06 Şubat 2023 00:10

Genel olarak 70 puanlarda olur ama bence:)

06 Şubat 2023 00:19

Şu atama olsa keşke ama. Martta olacak gibi .

Kusucar
Şef
06 Şubat 2023 01:34

Ben de Istanbulun 69a düşeceğini öngörüyorum.Önceki atamada ıstanbul yazmamistim pişman oolmadim ama şimdi bir ihtimal yazmayı düşünüyorum.Çünkü bunlar başka atama istemeyelim diye alımı seçime yakın yapacaklar, bu yıl başka bir atama olacağından da şüpheliyim.Artik büyükşehirler daha pahalı, yeni mezun olsam beklerdim ama bu pahalılığı göze alıp yazacak gibiyim

Birhemşirehanimm, 1 yıl önce

İstanbul un 69 u bile bulacağına ihtimal veriyorum.

Onurbeyy11
Aday Memur
06 Şubat 2023 01:54

Kusura bakmayın ama 69 a düşmesi imkansız.2020 kpss 2.atamada 71 e düştü.şimdi mezun sayısı daha fazla.nasıl 69 a kadar düşüyor.alınan hemşire sayısıda toplamda 12 bin.72 puana düşmesi için bile 19 bininci sıralara gelmesi lazım.taban 71 olur dihe düşünüyorum.gözden kaçırdığım bir nokta varsa söyleyin

Onurbeyy11
Aday Memur
06 Şubat 2023 01:56

70 e düşmesi için 30-35 binlere falan gelmesi lazım çok zor bence.(70 alan kişinin sıralaması kaç bilmiyorum 30-35 k dır diye düşündüm)

Kusucar
Şef
06 Şubat 2023 02:59

Baştan sona her şeyi kacirmissin, hangi birini söyleyeyim? bilmediğin konuda imkansiz gibi kesin bir yorum yapmak yerine sessiz kalabilirsin

Onurbeyy11, 1 yıl önce

Kusura bakmayın ama 69 a düşmesi imkansız.2020 kpss 2.atamada 71 e düştü.şimdi mezun sayısı daha fazla.nasıl 69 a kadar düşüyor.alınan hemşire sayısıda toplamda 12 bin.72 puana düşmesi için bile 19 bininci sıralara gelmesi lazım.taban 71 olur dihe düşünüyorum.gözden kaçırdığım bir nokta varsa söyleyin

06 Şubat 2023 10:45

Ben de başka bi atama olabileceğini düşünmüyorum. Olsa da seneye 1 atama daha olur onda da kaç hemşire alınır hiçbir fikrim yok. Ben de İstanbul yazacağım ne kadar pahalıysa da umrumda değil. Birçok kişi bu fırsatı kaçırmayacaktır. 69 puana bile düşer İstanbul diyorum çünkü ilk atamaya bakılınca 5 binlik atamada 14 bindeki kişi atanmış. Bu 9 bin kişi nereye gitti? Hadi bazıları 75lerde falan diyelim sadece istediği yeri yazdı ikinci alım var diye düşünelim. Kaç kişi böyle yapmıştır ki? Millet niye yüksek puanı olup da tercih yapmasın kim fırsatı kaçırır ki? 9 bin kişinin bi kısmı keyfinden tercih yapmadı diyelim ama bu çok fazla bi sapma. Mezun olamamışlar ki tercih yapamamışlar demekki. Bir de 5 bin atama daha olursa ve Haziran öncesi olursa yine sapma olacak. 74 puan altında olup da mezun olmayan yok mudur yani? Bence daha fazla sapma olur ikinci atamada.

06 Şubat 2023 10:50

Mezun olmayanlar gerçekten daha yüksek puanlılar. Çevremde bile görüyorum yani. Biz son sınıfta stajda çalışacağız diye canımız çıkıyordu. Bu alt sınıflar elinde kpss kitabıyla hemşire odasında oturup ders çalışıyordu. Artık hemşirelik öğrencileri birinci sınıftan başlıyor kpss çalışmaya. Puanlar da yükselecek illaki ilerki yıllarda.

Onurbeyy11
Aday Memur
06 Şubat 2023 13:32

Bana cevap veremeyip açıklamadığına göre seninde hiçbir tezin yok kardeşim.nasıl bir akılsızsan düzgün üsluplu cümleme hıyar gibi cevap vermişsin.cümleye kusura bakmayın diye girmişim.kaçırdıgım nokta varsa söyleyin bile demişim.senin gibi ıq yoksunu arkadaşlara böyle düzgün cümle kurmamam gerekirdi haklısın.

Kusucar, 1 yıl önce

Baştan sona her şeyi kacirmissin, hangi birini söyleyeyim? bilmediğin konuda imkansiz gibi kesin bir yorum yapmak yerine sessiz kalabilirsin

Nirvana232
Aday Memur
06 Şubat 2023 13:37

Kimin sessiz kalması gerektiğini sen mi belirliyorsun ? Ee sen kesin 69 a düşeceğinden emin misin.sende hiçbirşey bilmiyorsun o da.konu sahibi kaça düşer fikirlerinizi bekliyorum diye konu açmış.herkes de fikrini belirtmiş.sen nasıl 69 a düşecek diyorsan o da taban puan 71 de kalacak diyebilir.hiç mi kafanız çalışmıyor anlamıyorum ki ? Her yorum yapana kin kusuyorsunuz sonra forumda yorum yapan insan kalmıyor.

Kusucar, 1 yıl önce

subkutan
Kapalı
06 Şubat 2023 14:18

Lan insanlar canıyla ugrasiyor. Siz burda sacma sapan bos bos tartisiyorsunuz. Hemsire zeze marasliydin galiba varmi sıkıntı ?
Onurbeyy11, 1 yıl önce

Bana cevap veremeyip açıklamadığına göre seninde hiçbir tezin yok kardeşim.nasıl bir akılsızsan düzgün üsluplu cümleme hıyar gibi cevap vermişsin.cümleye kusura bakmayın diye girmişim.kaçırdıgım nokta varsa söyleyin bile demişim.senin gibi ıq yoksunu arkadaşlara böyle düzgün cümle kurmamam gerekirdi haklısın.

Onurbeyy11
Aday Memur
06 Şubat 2023 15:52

Haklısın özür dilerim

subkutan, 1 yıl önce
Lan insanlar canıyla ugrasiyor. Siz burda sacma sapan bos bos tartisiyorsunuz. Hemsire zeze marasliydin galiba varmi sıkıntı ?
06 Şubat 2023 16:02

Aa Hemşire Zeze Maraşlıymış. Bi sıkıntı yoktur inşallah iyi misin? Çok geçmiş olsun.

Kusucar
Şef
06 Şubat 2023 16:52

Akli başında bir insansın kardesim sağol.Babam da enkaz altında kaldı şimdi bu 2 gereksiz gevsegin ağzının payını güzelce verirdim de dua etsinler canimla ugrasiyorum.Mahalle yanıyor bunlar koşa kosa tarak kavgası yapmaya gelmişler

subkutan, 1 yıl önce

Onurbeyy11
Aday Memur
06 Şubat 2023 17:09

Lan algı yapma beyinsiz.deprem bölgesinde olmadığına bile yemin edebilirim.öyle birşey olsaydı burada yorum yazmaya bile vaktin olmazdı.sen hala sidik yatıştırma derdindesin.

Kusucar, 1 yıl önce

Akli başında bir insansın kardesim sağol.Babam da enkaz altında kaldı şimdi bu 2 gereksiz gevsegin ağzının payını güzelce verirdim de dua etsinler canimla ugrasiyorum.Mahalle yanıyor bunlar koşa kosa tarak kavgası yapmaya gelmişler

Kusucar
Şef
06 Şubat 2023 18:22

Bak hâlâ konuşuyorsun oğlum sen bela misin b.k herif! Surdan sttir git sidigine belana kufrettirme, pzvnge bak Sen!

Onurbeyy11, 1 yıl önce

Lan algı yapma beyinsiz.deprem bölgesinde olmadığına bile yemin edebilirim.öyle birşey olsaydı burada yorum yazmaya bile vaktin olmazdı.sen hala sidik yatıştırma derdindesin.

demansop
Aday Memur
06 Şubat 2023 18:24

Baban enkazın altında kaldı ve babanla ilgilenmek yerine millete gelip burada or.... Diyip hakaret mi ediyorsun.eğer öyle bir durum olsaydı burada küfür edecek kadar boş beleş vaktin olmazdı.enkaz bölgesindeyim bu durumu kullanarak algı yapmayın.ayıp yaptığın senin.

Kusucar, 1 yıl önce

Kusucar
Şef
06 Şubat 2023 18:47

Oğlum yan hesaptan yazıyorsun da seni buldururum o yazdığın hakaretleri bir bir emniyette kustururum yapmamışligim yok değil.Milletin açısına saygı duymayı kufurlesmeden konuşmayı bile ogrenemediniz rezilsiniz oğlum size burdan güzel laf söylesem siz yadirgarsiniz çünkü alışık değilsiniz.Muhattabim dahi değilsiniz, burda gece gunduz burda olta sallayip kafayi yiyen bana boş insan diyor, ancak anonimden sallayabilen zavallılar sizi.

demansop, 1 yıl önce

Baban enkazın altında kaldı ve babanla ilgilenmek yerine millete gelip burada or.... Diyip hakaret mi ediyorsun.eğer öyle bir durum olsaydı burada küfür edecek kadar boş beleş vaktin olmazdı.enkaz bölgesindeyim bu durumu kullanarak algı yapmayın.ayıp yaptığın senin.

Toplam 49 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi