Editörler : Lanet
18 Aralık 2009 22:00

Psikolojik Bir Test

YUKARIDAKİ 9 RESİMDEN SİZE UYGUN OLANINI SEÇİN...

1- Içedönük - Hassas

Kolay etkilenen Kendinizle ve çevrenizle ilgili düşüncelere etrafınızdaki çoğu kişiden daha sık ve daha derin bir şekilde dalıyorsunuz.Üstünkörü hareketler ve konuşmalardan nefret ediyorsunuz.Geyik muhabbeti yapmaktansa yalnız kalmayı tercih edebiliyorsunuz.Ama yakın arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz o kadar kuvvetli ki bu da size

ihtiyaciniz olan uyumu ve gücü getiriyor.Yine de yaLnız basına kalmaktan hiç sıkılmıyorsunuz.

2-Özgür - Geleneklere karşı

Tutulamayan kendinizi gelştirmenizi sağglayacak özgür ve kimseye bağlı olmayan bir hayat peşindesiniz.Hobilerinizde ya da işinizde sizi başsarıya ulaşstıracak yeteneklere

sahipsiniz.Bağımsızlıga olan düşkünlüğünüz bazen sizden beklenilenin tam tersini yapmanıza neden olabiliyor.Öyle her gördüğünüz şeye,üzerinde düşünmeden uyacak tiplerden değilsiniz.Aksine kendi fikirleriniz doğrultusunda gitmeyi yani akıntıya karşı kürek çekmeyi seviyorsunuz.

3-Dinamik - Aktif

Dışadönük ilginç ve çeiitli işlere girebilmek için

risk almaktan kaçınmıyorsunuz.Rutin bir hayat sizi etkisiz hale getirebiliyor.En çok sevdiginiz şey tüm olaylarda başrol oynamak.Aslında olayları başslatan kişi de siz oluyorsunuz.

4-Ayakları yere basan - Dengeli

Uyumlu,Komplike olmayan ve doğal bir yaşamı,bir aşkı ve işi amaç edinmişsiniz.Insanlar size saygı duyuyor,çünkü sizin ayaklarınız öyle bir yere basiyor ki herkes sizden destek

alıyor.Siz de bu insanlara güven sağlamayı biliyorsunuz.Çok sıcak ve insancıl olarak tanınıyorsunuz.Basmakalip ve çok abartılı olan herşeyi reddediyorsunuz.Modanın getirdiği yeniliklere de bağlı değilsiniz.Aksine,sizin için giyim pratik ve rahat olmalı.

5-Profesyonel - Pragmatik

Kendini tanıyan,hayatını eline alıp şansını

kadere bırakmak yerine,yaratmayı sevenlerdensiniz.Problemlerinizi pratik

ve karışık olmayan yöntemlerle çözüyorsunuz.Günlük hayatinizda gerçekçi olmayı tercih ediyorsunuz.işte ise herkes sizi sorumluluk sahibi olarak tanıyor.Sizin kendinize olan güveniniz sayesinde etrafınızdakiler de sizden güç alıyor.Fikirlerinizi uygulamaya koyana kadar rahat

edemiyorsunuz.

6-Barışçıl - Tedbirli

Agresif olmayan anlaşması kolay bir insansınız.Kendi özel hayatınıza ve özgürlüğünüze düşskün olduğunuz için de

arkadaşlarınızı pek yormuyorsunuz.Bazen hayatın anlamını düşünmek ya da kendi kendinize eğlenmek için herşeyden uzaklaşıp yalnız kalmak istiyorsunuz.Bu yüzden de kaçabileceginiz güzel mekanlar nerede biliyorsunuz ama siz yalnızlık düşkünü bir insan da değilsiniz.Sadece hayatın size vermiş olduklarını takdir eden,dünyayla barışık bir

insansınız.

7-Dikkatsiz - Oyunsever

Neşeli,spontane ve özgür bir hayatı seviyorsunuz.Hayata bir kere gelinir ilkesinden yola çıkarak dolu dolu yaşamayı istiyorsunuz.Çok meraklı ve her yeni şeye açık bir insansınız.Tüm değişikliklerin sizi büyüttüğüne inaniyorsunuz.Bağlı kalmak kadar sizi sıkan bir şey yok. Sürpriz yapmaktan ve sürprizlerle karşılasmaktan çok

hoşlanıyorsunuz.

8-Romantik - Hayalci

Duygusal,çok duygusal bir insansınız.Olayları gerçekçi tarafından görmeyi reddediyorsunuz.Sizin için duygularınızın size söyledikleri önemli.Ayrıca yaşamda hayallere yer olması gerektiğini avunuyorsunuz. Romantizmi reddeden ve her şeyi akılcı bir yolla çözmeye çalışan insanlarla anlaşamıyorsunuz.Hayallerinizi,duygularınızı sınırlayacak her şeyi reddediyorsunuz.

9-Analitik - Güvenilir

Kendinden emin,hayatınızı insanların gözden kaçırdığı küçük değerli taşlarla doldurmayı seviyorsunuz.Bu nedenle kültür,

sizin hayatınızda önemli bir yer oynuyor.Yine de siz şık ve zarif duygularınızın çevreden etkilenmemesini sağlıyorsunuz. Sizin için zarif ve görgülü bir hayata sahip olmak çok önemli.Ve yine aynı tarzdaki insanlarla birlikte olmayı tercih ediyorsunuz.

*yaşam*
Aday Memur
18 Aralık 2009 23:11

Gerçekçi bir test olduğunu düşünüyorum.Bana beni anlattı diyebilirim.

nazenin_86
Kapalı
19 Aralık 2009 15:40

evet bencede gerçekçi...

döngeri
Kapalı
19 Aralık 2009 16:30

ben iki tane seçtim biri yedek olsun diye .ikisi birbirinin zıttı gibi azcık.ikisindende parçalar taşıyorm.ikizler burcu olmamın göstergesi heralde....

döngeri
Kapalı
19 Aralık 2009 16:33

bide hep olumlu yönlr var olumsuz yönleri niye yazmadınız ki..dimi.olumlu şeyler okuyunca insan ister istemez yakıştırıyor bu özellikleri kendine ve inanası geliyr.olumszlarıyla birlikte verilseydi daha gerçekçi olurdu sanırm.en azından ben böyle olduğunu düşünüyrm.hakszmıyım.

ibrahim Doymaz
Aday Memur
22 Aralık 2009 01:29

test fena değil bence isabetli olanlar yüksek

**sude**
Başbakan Müsteşarı
22 Aralık 2009 10:54

Birinci resmi seçmiştim ve gerçekten beni çok güzel bir şekilde tarif etmiş..:)

doguzeli
Kapalı
22 Aralık 2009 23:45

ben resim falan göremiyorum kii

kudretsolmaz
Başbakan Müsteşarı
23 Aralık 2009 11:15

Çok keskin ve kesin anlattığını düşünmüyorum,zira benim için dört resim var burada hepsinide beğendim. Bir resim insanı anlatmaya kifayetsiz kalır ancak hoş bir konu ilgi çekici..

haznedar.
Memur
23 Aralık 2009 13:21

çok yakın yakalamış....

scarllet666
Kapalı
23 Aralık 2009 22:40

gerçekten şaşırdım tam ben:)

FaTaL RhYmE
Yasaklı
23 Aralık 2009 22:55

buradaki hiç bir resim beni anlatmıyor ki

:)

o zaman ben kimim

:P

CORUMLUPRENSES
Aday Memur
24 Aralık 2009 18:02

aynı ben:)))hayret bişey...doğruluk payı yüksek

candela
Yasaklı
24 Aralık 2009 19:06

:) güzel

keyifsiz_84
Aday Memur
25 Aralık 2009 00:26

beni anlatmiş yaa:)

neyzen06_
Daire Başkanı
26 Aralık 2009 00:35

güzel bir test, beni anlatmış gerçekten resme ait yazılar.

ŞeMs913
Kapalı
26 Aralık 2009 19:47

cidden tuttu :)

meTallica79-287
Müsteşar
27 Aralık 2009 00:50

kimse tercih ettiği resmi yazmamış (sude hariç) ben de 1. resmi seçtim ve beni anlatıyor diyebilirim.

düny@
Kapalı
27 Aralık 2009 00:58

bende de 7.resim çıktı aynı da çıktı

ŞeMs913
Kapalı
27 Aralık 2009 02:18

pardon benimde 7.resim ve cidden çıkmış

başka yok mu buna benzer çok sevdim ben :)

kwsr_
Şube Müdürü
27 Aralık 2009 02:28

ben 8 i seçtim şimdi ama benle hiç alakası yok...

daha öncede yapmıştım bu testi o zamnda 7 seçmiştim o bana daha yakındı...

galiba ben naptığımı bilmeyen biriyim...

Toplam 68 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi