Editörler : oto-danisman-expert

cengaver44
Kapalı
24 Ocak 2020 18:25

Corolla ve C-hr Türkiye'de üretilip 97 ülkeye ihraç ediliyor. senin övdüğün markalar niye söz verdiği halde yatırım yapmıyor, bunları eleştir istersen.

er-form
Müsteşar
24 Ocak 2020 18:32

Renault cilonun benim ülkemde araç üretmiş yeni kasasını dış ülkelere ihraç etmiş eski kasasını bizimkilere satmış

chr yurt dışına özel motor koymuş motor hacmi üzerinden vergilendirme sisteminin olmadığı ülkelere benim ülkemde araç üretiyor yurt dışına satıyor benim insanım 2 bin lira üzeri vergi veriyor

beni ucuz iş gücü sömürülecek memleket görecekleri için hiçbir firmanın benim ülkemde otomobil üretmesine razı değilim olanlar da gidebilirler biz parayı verir alırız ya da kendimiz üretiriz fikrim budur ve senin gibi düşünmek zorunda olmadığımı burada son kez belirtiyorum bir daha bana aynı şeyleri sorup durma yoksa bu yazıları kopyalayıp önüne koyacağım başka türlü konuşacağım.

cengaver44
Kapalı
24 Ocak 2020 18:39

Toyota ch-r, sana polo fiyatına tss güvenliği tüm donanımlarda standart olan araç satıyor ( şerit takip, yaya ve bisiklet algılayıcı, 9 hava yastığı, esp, eps,vstc, kendi kendine park etme vs) bu donanımların hepsi övdüğün araçların hangisinde var ve tüm paketlerde standart mı? ondan sonra ucuz iş gücüymüş!!! söylediğine sen inanıyor musun? madem ucuz iyi ya işte övdüklerin de gelsin, yatırım yapıp kar etsin.

er-form, 4 yıl önce

Renault cilonun benim ülkemde araç üretmiş yeni kasasını dış ülkelere ihraç etmiş eski kasasını bizimkilere satmış

chr yurt dışına özel motor koymuş motor hacmi üzerinden vergilendirme sisteminin olmadığı ülkelere benim ülkemde araç üretiyor yurt dışına satıyor benim insanım 2 bin lira üzeri vergi veriyor

beni ucuz iş gücü sömürülecek memleket görecekleri için hiçbir firmanın benim ülkemde otomobil üretmesine razı değilim olanlar da gidebilirler biz parayı verir alırız ya da kendimiz üretiriz fikrim budur ve senin gibi düşünmek zorunda olmadığımı burada son kez belirtiyorum bir daha bana aynı şeyleri sorup durma yoksa bu yazıları kopyalayıp önüne koyacağım başka türlü konuşacağım.

er-form
Müsteşar
24 Ocak 2020 18:42

Şimdi gelelim Türkiye'ye yani kendi ülkemize dünyayı uzayı boşverelim

Başlık açıp orada sıfır ve ikinci el rakamlarını paylaştım ve bazı çıkarımlar yaptım nedense hiçbirine yazacak laf bulamadın, başladın niye yatırım yapmıyorlara, aisin şanzımana lafı çevirmeye.

Halbuki bunları seninle çok konuştuk ya hafızan zayıf ya da top çevirmekle gol yemeden maçı kapatmaya çalışıyorsun.

Bak orada sıfırı, ikinci eli, marka marka, segment segment güzel ülkemin otomobil tercihi resmedilmiş vaziyette. Okudun okudun sustun çünkü diyebilecek lafın yok.

cengaver44
Kapalı
24 Ocak 2020 18:47

yukarıya cevap veremeyince kopyala, yapıştır.

cengaver44, 4 yıl önce

Toyota ch-r, sana polo fiyatına tss güvenliği tüm donanımlarda standart olan araç satıyor ( şerit takip, yaya ve bisiklet algılayıcı, 9 hava yastığı, esp, eps,vstc, kendi kendine park etme vs) bu donanımların hepsi övdüğün araçların hangisinde var ve tüm paketlerde standart mı? ondan sonra ucuz iş gücüymüş!!! söylediğine sen inanıyor musun? madem ucuz iyi ya işte övdüklerin de gelsin, yatırım yapıp kar etsin.

er-form
Müsteşar
24 Ocak 2020 18:52

İStemiyorum yatırım yapmasını dedim ne cevabı verecem daha sen bir tane bile cevap veremedin koca başlık duruyor orada.

braydmr486124
Aday Memur
24 Şubat 2020 02:27

peugeot 3008 aldı arkadaş daha 50 bin km olmamış araç yakıt filitresi arızası yaptı. Ad blue deposu ile beraber değişecekmiş sanırım şimdi kara kara düşünüyor ne yapayım diye. Kaça tamir ederler acaba?

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi