Editörler : F16 Gökçen
17 Eylül 2020 15:28

Türkiye Finans Core Genel Müdürlük
Arkadaşlar ilanın kaldırıldığını gördüm. Bana henüz bir mail bile gelmemişti. Aceba yeterli sayıya ulaştılar şuan sürece başlayacaklarını mı seçiyorlar. Bu ilan hakkında mail alan vs. Oldu mu. Pozisyon ve banka hakkındaki düşünceleriniz nedir

nurnn
Aday Memur
20 Eylül 2020 09:49

Core genel müdürlüğe başvuran olmadı mı

sezaratlas
Aday Memur
20 Eylül 2020 11:22

Benim başvurum görüntülenmiş ve havuzdan da iki defa özgeçmişimi bulmuşlar fakat bir mail almadım.

Bolshoi13
Aday Memur
20 Eylül 2020 12:48

core ticari diye bir sürece başladım. 11 eylülde genel yetenek.bugünde ingilizce ve vaka vardı

nurnn
Aday Memur
20 Eylül 2020 12:50

O zaman yavaş yavaş genel müdürlük de başlar. Başarılar dilerim. Benim cv mi daha önce başka bi iş için goruntulemislerdi süreç yarım kaldı ilerlemedi. Bunda görüntülenme bile olmadı başvurdum daha önceki daha iyi bi işti. Ondan dolayı endişelendim
Bolshoi13, 4 yıl önce

core ticari diye bir sürece başladım. 11 eylülde genel yetenek.bugünde ingilizce ve vaka vardı

mmertmm
Aday Memur
20 Eylül 2020 15:34

Core genel müdürlük için sınav davetiyesi aldım genel yetenek ve kişilik envanterinden sonrada bu hafta ingilizce ve vaka çalışmasına girdim. Süreç sanırım çoktan başladı

nurnn
Aday Memur
20 Eylül 2020 15:46

Bu ikcılar neden bu kadar gizemli insanlar. Neden ne yaptıklarını kendilerinden başka hiç kimse anlamıyor. Ben aradığımda(iç denetçi yardımcılığında genel yetenekten sonra sınav gönderilmemişti) bana sen bidaha başvurursan zaten genel yeteneği geçersin ik mülakatından başlarsın demişlerdi şimdi core a çağırmamışlar. Uzman yardımcılığı iç denetçi yardımcılığının altında değil miydi Anlayamıyorum
mmertmm, 4 yıl önce
Core genel müdürlük için sınav davetiyesi aldım genel yetenek ve kişilik envanterinden sonrada bu hafta ingilizce ve vaka çalışmasına girdim. Süreç sanırım çoktan başladı
06 Ekim 2020 18:44

Ben sınavlara katıldım hala cevap almadım alan var mı?

Ireme
Aday Memur
12 Ekim 2020 13:06

Vaka ve ingilizce testinden sonra birebir görüşmeler başladı sanırım arkadaşlar

12 Ekim 2020 18:26

Size olumlu geri dönüş yapıldı mı?

Ireme, 4 yıl önce

Vaka ve ingilizce testinden sonra birebir görüşmeler başladı sanırım arkadaşlar

Ireme
Aday Memur
15 Ekim 2020 01:39

Vaka ve ingilizceden sonra birebir mülakata katıldım. 1 2 hafta içerisinde dönüş yapılacağını ve yönetici mülakatı olacağını söyledi

Aliye.98, 4 yıl önce

Size olumlu geri dönüş yapıldı mı?

15 Ekim 2020 16:15

Teşekkür ederim

Ireme, 4 yıl önce

Vaka ve ingilizceden sonra birebir mülakata katıldım. 1 2 hafta içerisinde dönüş yapılacağını ve yönetici mülakatı olacağını söyledi

Ireme
Aday Memur
18 Ekim 2020 13:43

Yönetici mülakatina katılan oldu mu genel müdürlük için? Bilgi veren olursa cok sevinirim

Sdlmnz
Aday Memur
21 Ekim 2020 19:24

Ben yönetici mülakatına katıldım ve sonrasında ingilizce speaking test yapıldı. Şimdi neticeyi bekliyorum

Ireme, 3 yıl önce

Yönetici mülakatina katılan oldu mu genel müdürlük için? Bilgi veren olursa cok sevinirim

berksan94
Aday Memur
21 Ekim 2020 20:34

Speaking nasıldı yöneticiler ile mi yaptınız daha önce ingilizce mülakat deneyimim olmadıda ?

Sdlmnz, 3 yıl önce

Ben yönetici mülakatına katıldım ve sonrasında ingilizce speaking test yapıldı. Şimdi neticeyi bekliyorum

venivici
Aday Memur
21 Ekim 2020 23:41

Arkadaşlar Speaking Testine giren acil neler sorduklarını yazabilir mi? Kaç kişi oluyorlar nelerden bahsediyorlar?

Ireme
Aday Memur
22 Ekim 2020 00:23

Ben de yönetici mülakatina katıldım ama speaking testi hakkında bir bilgi verilmedi açıkçası. Siz yonetici mulakatindan sonra mi katıldınız? Bir de hangi departman için belki degisiyordur?

Sdlmnz, 3 yıl önce

venivici
Aday Memur
22 Ekim 2020 11:22

Merhaba Ekip liderleriyle gorusme yapan oldu mu yönetici mulakatinfan sonra

Sdlmnz
Aday Memur
22 Ekim 2020 23:33

Arkadaşlar merhaba

Çok fazla mesaj gönderilmiş genel olarak herkes kaç kişiydi nasıldı şeklinde sormuş. Benim görüşmem 3 kişiydi, normal daha önceki insan kaynakları görüşmesi ile aynıydı konuştuğumuz konular. Cv uzerineen kendinizi tanıyorsunuz, onlar da kendilerini anlatiyorlar bu kadar hepsi

Ireme, 3 yıl önce

Ben de yönetici mülakatina katıldım ama speaking testi hakkında bir bilgi verilmedi açıkçası. Siz yonetici mulakatindan sonra mi katıldınız? Bir de hangi departman için belki degisiyordur?

Ireme
Aday Memur
23 Ekim 2020 00:18

Yönetici mülakatında aynı bu şekilde yaptık ama ingilizce speaking veya ekiple görüşeceksin denmedi. Görüşmeniz komple ingilizce mi ilerledi acaba?

Sdlmnz, 3 yıl önce

Arkadaşlar merhaba

Çok fazla mesaj gönderilmiş genel olarak herkes kaç kişiydi nasıldı şeklinde sormuş. Benim görüşmem 3 kişiydi, normal daha önceki insan kaynakları görüşmesi ile aynıydı konuştuğumuz konular. Cv uzerineen kendinizi tanıyorsunuz, onlar da kendilerini anlatiyorlar bu kadar hepsi

berksan94
Aday Memur
23 Ekim 2020 13:02

Yönetici mülakatından sonra geri dönüş alan varmı ?

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi