Editörler : swat3410
«404142434445464748495051»

Musti6327
Aday Memur
15 Ekim 2021 12:42

Devrem Büyük ihtimalle hepimiz şubata kaldık ben artık beklemiyorum...
altunlu, 3 yıl önce
Duyum ve bilgisi olan yok mu bu cuma hayir bir haber gelir mi

muratbudak44
Aday Memur
17 Ekim 2021 16:41

Eski çalıştığım ile eşimin özel sektörde çalışması nedeniyle tayin istedim. Personel daireyle telefonda hörüştüm. Sigortasını daha önca çalışmadığın, kendimin yada eşimin doğum yeri olmasın hemen gönderelim dediler, genel müdürlüğün son 2 yıldır görüşü bu şekildeymiş.yönetmelikte atanamamam la ilgili herhangi bir engel olmadığından herhangi bir değişiklik yapmadım. Olumsuz sonuçlandı. Gerekçeli karar istedim. Cvp olarak yönetmeliğin 38. Maddesi eşi özel sektörde çalışanları kapsamıyor, yani özel sektör atama mazereti değil dediler. Eşi özel sektörde çalışıp ataması yapılan 4 kişi buldum, 3 tanede mahkeme kararıyla, kanuni dayanaklarla 13.10.2021 de idare mahkemesine başvurdum. %95 kazanacağımı düşünüyorum. %5 te kuruldakilerin polisi sevmediği veya adaletli olmayacağına bırakıyorum. Kazanırsam burada tekrar paylaşacağım ve aynı durumda olan arkadaşlara dosyamı göndereceğim emsal isterlerse diye. Allah bunları başımızdan eksik etsin .burada ki arkadaşların hepsine Allah gönlünüze göre versin diyorum.

memuruzmemuruz, 3 yıl önce

Biz de eş durumu istedik ve olumsuz sonuçlandı. Eşim üniversitede çakılı kadro. Daha önce bir batı ilindeylken şarka gönderdiler (3 yıl ayrı yaşadık). Şark dönüşü eşim başka bir batı iline görevlendirildiği için 3 yıl o ilde çalıştım. Şimdi eşim şark öncesi çalıştığı yere geri döndü ve biz de eş durumu istedik (Şark öncesi çalıştığım batı iline tekrar atama istedik). Sonuç olumsuz.

Daha önce çalıştığı bir ile eş durumu isteyip gidemeyen var mı başka? Ya da gidebilen var m?

Haramidere
Aday Memur
17 Ekim 2021 17:16

senin durumundayım bende lütfen sonucu burdan paylaşın örnek olmak adına
muratbudak44, 3 yıl önce

Eski çalıştığım ile eşimin özel sektörde çalışması nedeniyle tayin istedim. Personel daireyle telefonda hörüştüm. Sigortasını daha önca çalışmadığın, kendimin yada eşimin doğum yeri olmasın hemen gönderelim dediler, genel müdürlüğün son 2 yıldır görüşü bu şekildeymiş.yönetmelikte atanamamam la ilgili herhangi bir engel olmadığından herhangi bir değişiklik yapmadım. Olumsuz sonuçlandı. Gerekçeli karar istedim. Cvp olarak yönetmeliğin 38. Maddesi eşi özel sektörde çalışanları kapsamıyor, yani özel sektör atama mazereti değil dediler. Eşi özel sektörde çalışıp ataması yapılan 4 kişi buldum, 3 tanede mahkeme kararıyla, kanuni dayanaklarla 13.10.2021 de idare mahkemesine başvurdum. %95 kazanacağımı düşünüyorum. %5 te kuruldakilerin polisi sevmediği veya adaletli olmayacağına bırakıyorum. Kazanırsam burada tekrar paylaşacağım ve aynı durumda olan arkadaşlara dosyamı göndereceğim emsal isterlerse diye. Allah bunları başımızdan eksik etsin .burada ki arkadaşların hepsine Allah gönlünüze göre versin diyorum.

17 Ekim 2021 18:53

Eşim kamu Hastanesi'nde sürekli işçi (696 KHK li)-veri giriş personeli eşimin memleketi(50km merkez.

17 Ekim 2021 19:09

Eşimin görev yerine eş durumu verdim sizce nasıl sonuçlar sürekli işçi kendisinin olduğu yere gidebilir miyim

yasar3431
Memur
18 Ekim 2021 04:36

Merhaba üç hekim imzalı yüzde 50 engelli raporum var memlekete tayin istesem verirler mi ...bu şekilde dilekçe veren arkadaş var mı ..bu arda memleketim büyükşehir

yasar3431
Memur
18 Ekim 2021 04:45

Merhaba tekrar dilekçe verdiniz mi
Alp4226, 3 yıl önce

2020 Aralık ayında verdiğim dilekçe üç imzalı doktor raporu olmasına rağmen olumsuz girilmiş bugün, Allah bildiği gibi yapsın bunları.

Alp4226
Aday Memur
18 Ekim 2021 12:10

Tekrar dilekçe verdim yine olumsuz geldi, otomatiğe bağlamışlar, sürekli olumsuz

altunlu
Aday Memur
18 Ekim 2021 13:08

Nezman girmisler,yeni mi
Alp4226, 3 yıl önce

Tekrar dilekçe verdim yine olumsuz geldi, otomatiğe bağlamışlar, sürekli olumsuz

18 Ekim 2021 13:41

Ben esimden ayrildim 4 sene oldu, kendisj kayseride yasiyor cocuklarimla, gecen sene dogudan kaysriyi ilk tercihe yazdjm dilekcede yazdim baska sehre yolladilar beni eski es ile ayni sehirde olamayacagimmis nedenide, brnde eski esimden ayni sehirde gorev yapmamin kendisi acisindan sorun olmadigina dair imzali dilejce aldim ve yeniden daireye dilekce yazdim bakalim neler olacak...benim gibi daha once ayni durumu paylasan var mi ne olur bizim iş acaba...

Kehmıt
Aday Memur
18 Ekim 2021 16:53

Bu atamalar illa mazaret döneminde mi oluyor özellikle eş durumu ben emniyet mensubuyum sivil personel eşim polis nikahı yaptık eşim dilekçe verdi bekliyoruz acaba ne zaman sonuçlanır

Bahsısbedevi
Aday Memur
20 Ekim 2021 13:54

Hiç belli olmaz ama mazeret döneminde değerlendirilecektir yazmıyorsa bu aralar açıklanabilir
Kehmıt, 3 yıl önce

Bu atamalar illa mazaret döneminde mi oluyor özellikle eş durumu ben emniyet mensubuyum sivil personel eşim polis nikahı yaptık eşim dilekçe verdi bekliyoruz acaba ne zaman sonuçlanır

seven308
Memur
21 Ekim 2021 22:28

Guncel

Musti6327
Aday Memur
21 Ekim 2021 22:58

Arkadaşlar eşi öğretmen olarak atanıp doğuya gidebilen varmı? 20 Eylül'de verdiğim dilekçe hala değerlendirilmektedir yazıyor. 31 gündür mazeret tayiniyle vana gidebilmeyi bekliyorum :(
seven308, 2 yıl önce

Guncel

Hrsey50
Aday Memur
22 Ekim 2021 10:32

Arkadaşlar eşim nüfusa kayıtlı olduğu ilde hemşire olarak çalışıyor. İl büyük şehir. Mazeret tayinin de eşimin nüfusa kayıtlı olduğu ilden dolayı sorun olur mu acaba.

Tsyuyu
Kapalı
23 Ekim 2021 16:31

Daire ile görüşme yapan oldu mu hiç Kastamonu Bozkurt için tayin yapılacak bütün mazeret tayini bekleyenlerin ki açıklanacak mı acaba

Bahsısbedevi
Aday Memur
23 Ekim 2021 16:52

Var mı gelişme acaba

Kehmıt
Aday Memur
23 Ekim 2021 18:21

bozkurt tayinleri ne zaman açıklanacak bilgin varmı devrem

Tsyuyu, 2 yıl önce

Daire ile görüşme yapan oldu mu hiç Kastamonu Bozkurt için tayin yapılacak bütün mazeret tayini bekleyenlerin ki açıklanacak mı acaba

bahtsız bedevi38
Şube Müdürü
24 Ekim 2021 15:46

Mazeret atamalarında yol harcirahi ödeniyor mu? Az önce bir arkadaş mazeret atama kendi isteğinle olduğu için yolluk alamazsın dedi kafam karıştı bilgisi olan var mı

Tsyuyu
Kapalı
24 Ekim 2021 16:03

Mazeret tayini olacak mı yakında acaba daireyle hiç görüşen oldu mu

Toplam 3249 mesaj
«404142434445464748495051»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi