Editörler : ayşegül bgm
29 Kasım 2022 11:32

Sağlık Bakanlığı temizlik personeli
Çalışma saatleri, promosyonlar ikramiye yol yemek kısacası her şey hakkında bilgisi olan var mı?

xvatandaşşx
Şube Müdürü
29 Kasım 2022 23:05

İktisat mezunu musun gercekten
30 Kasım 2022 08:01

Evet, neden?
xvatandaşşx, 1 yıl önce
İktisat mezunu musun gercekten

xvatandaşşx
Şube Müdürü
30 Kasım 2022 13:59

Kpss ye girmedin mi
iktisatmezunuyam, 1 yıl önce
Evet, neden?

xvatandaşşx
Şube Müdürü
30 Kasım 2022 14:01

Girsen de bir ... yaradigi yok ya
iktisatmezunuyam, 1 yıl önce
Evet, neden?
30 Kasım 2022 14:33

Girdim ama çalışmamıştim iyi ki çalışmamisim biliyorsun bir sürü olay oldu neyse... 55 puan aldım bu puanla bir yere varmam mümkün değil zaten iş arıyorum ama bulamıyorum bir yerde dayım falan yok bxbdbd
xvatandaşşx, 1 yıl önce
Girsen de bir ... yaradigi yok ya

adayMe
Şube Müdürü
30 Kasım 2022 14:43

Arkadaş işçi alımlarına başvurmuş aday eksiltiyor sanırım. özel sökterdeki herhangi bir işçi sağlık bakanlığında temizlik işçisi olsa bayram eder insanlar neredeyse kölelik düzeyinde çalışırken sizinki de dert mi?

adayMe
Şube Müdürü
30 Kasım 2022 14:48

Pardon arkadaşlar hesaba girerken yanlış başlığa yazmışım

https://forum.memurlar.net/konu/2514157/

adayMe, 1 yıl önce

Arkadaş işçi alımlarına başvurmuş aday eksiltiyor sanırım. özel sökterdeki herhangi bir işçi sağlık bakanlığında temizlik işçisi olsa bayram eder insanlar neredeyse kölelik düzeyinde çalışırken sizinki de dert mi?

xvatandaşşx
Şube Müdürü
30 Kasım 2022 14:49

Saglik bakanligi işçisinden kasit temizlik mi hocam
adayMe, 1 yıl önce

Pardon arkadaşlar hesaba girerken yanlış başlığa yazmışım

https://forum.memurlar.net/konu/2514157/

adayMe
Şube Müdürü
30 Kasım 2022 14:53

Aynen. Zaten temizlik işçisi kadrosundan girenlerin hemen hemen yarısı farklı işlerde görevlendiriliyor adı temizlik işçisi kalorifer, şoför, sekreter vs uzar liste. Ben şu ana kadar onlarca işçi arkadaşla tanıştım görüştüm bir tanesinin böyle dertleri yoktu

xvatandaşşx, 1 yıl önce
Saglik bakanligi işçisinden kasit temizlik mi hocam
30 Kasım 2022 14:54

Öyle mi bilmiyordum peki bunu öğrenim durumuna göre mi yapıyor. Ya bir de bilginiz var mı çalışma saatleri vs
adayMe, 1 yıl önce

Aynen. Zaten temizlik işçisi kadrosundan girenlerin hemen hemen yarısı farklı işlerde görevlendiriliyor adı temizlik işçisi kalorifer, şoför, sekreter vs uzar liste. Ben şu ana kadar onlarca işçi arkadaşla tanıştım görüştüm bir tanesinin böyle dertleri yoktu

xvatandaşşx
Şube Müdürü
30 Kasım 2022 14:58

Hocam öğrenim durumu önemli gerçekten merak konusu bu mesela .
adayMe, 1 yıl önce

adayMe
Şube Müdürü
30 Kasım 2022 15:08

İşçiyi temizlikten alıp masa başına koyarken baktıkları en son şey öğrenim durumu diyebilirim. Tahmin edebileceğiniz başka şekillerde oluyor genelde o işler.

Ama diğerlerinde örneğin kalorifer işçisinin yaptığı göreve geçerken kalorifer işçisinin temizlik işçisine kıyasla müdürlüğe maliyeti daha fazla yani daha çok maaş alıyorlar. Bunun yerine temizlik kadrosundan birine kalorifer ateşçisi sertifikası aldırarak çalıştırmak müdürlüğe daha az maliyetli oluyor. Bu elektrikçi sucu marangoz boyacı vs uzar gider işleyiş bu şekilde diyebilirim

xvatandaşşx, 1 yıl önce
Hocam öğrenim durumu önemli gerçekten merak konusu bu mesela .

xvatandaşşx
Şube Müdürü
30 Kasım 2022 15:29

Anladim hocam
adayMe, 1 yıl önce

İşçiyi temizlikten alıp masa başına koyarken baktıkları en son şey öğrenim durumu diyebilirim. Tahmin edebileceğiniz başka şekillerde oluyor genelde o işler.

Ama diğerlerinde örneğin kalorifer işçisinin yaptığı göreve geçerken kalorifer işçisinin temizlik işçisine kıyasla müdürlüğe maliyeti daha fazla yani daha çok maaş alıyorlar. Bunun yerine temizlik kadrosundan birine kalorifer ateşçisi sertifikası aldırarak çalıştırmak müdürlüğe daha az maliyetli oluyor. Bu elektrikçi sucu marangoz boyacı vs uzar gider işleyiş bu şekilde diyebilirim

cells
Aday Memur
09 Nisan 2023 14:17

şartlar nedir yazan yok mu

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi