Editörler : swat3410
«344345346347348349350351352353354355»

hadi telli
Aday Memur
11 Haziran 2021 19:03

:) bitti derken , her şey yeniden ,gitti derken sabrettim ben, tam o anda ummadığı da bir GÜNEŞ par

Trendline06
Kapalı
11 Haziran 2021 22:13

2 ay öncesine kadar PBS de genel bilgiler kısmında açıktan dönüş diye yazıyor du şu anda yazmiyor, polnet4 ekip projesinde sorgulama ekranında feto pdy şüphelisi diye yazmiyor adli kyok var Şubat 2018 de müfettişe yüzyüze ifade verdim hala devam ediyor Aralık 2020 de zarf geldi kodu bilmiyorum soran olmadı şimdi bu ibarelerin yazmamasi nin açıklaması nedir bilen varmı

Trendline06
Kapalı
11 Haziran 2021 22:17

Yani demek istediğim bu açıktan dönüş ibaresinin kalkmasının ve Polnet4 ekip projesinde NVİ açıklama kısmında feto pdy şüphelisi yazmamasinin bu zarf olayı ile bağlantısı varmı

11 Haziran 2021 22:26

Bence yok devrem çünkü bende o ibare sürecin başından beri hiç olmadı idari soruşturmam 2016 ekim den beri var açığa alinma olmadı aralık 2020 de de zarf geldi
Trendline06, 3 yıl önce

Yani demek istediğim bu açıktan dönüş ibaresinin kalkmasının ve Polnet4 ekip projesinde NVİ açıklama kısmında feto pdy şüphelisi yazmamasinin bu zarf olayı ile bağlantısı varmı

11 Haziran 2021 22:41

Hadi biz aciktayiz 5 yıldır ha attılar ha sattılar diye o psikolojiye girmiştik zaten ama aktif çalışan arkadaşlar birden zart diye zarf gelince sizin için şok edici olmuştur bende zarf gelmedi diye rahat duruyordum ama zarf geldi diye aradiklarindaında resmen içim cız etti vay be ne uğraştılar bizle insan dusmaniyla bu kadar uğraşmaz be yorulmadiniz yılmadınız

hadi telli
Aday Memur
11 Haziran 2021 22:45

İhraç olduğumuzdan daha çok zarf geldiğinde üzülmüştüm. Çok iyi anlıyorum sizi. Hiç unutmam o zarf gününü. Allah kimseye yaşatmasın.

sessiztakippp, 3 yıl önce

Hadi biz aciktayiz 5 yıldır ha attılar ha sattılar diye o psikolojiye girmiştik zaten ama aktif çalışan arkadaşlar birden zart diye zarf gelince sizin için şok edici olmuştur bende zarf gelmedi diye rahat duruyordum ama zarf geldi diye aradiklarindaında resmen içim cız etti vay be ne uğraştılar bizle insan dusmaniyla bu kadar uğraşmaz be yorulmadiniz yılmadınız

Mekmeke
Genel Müdür
11 Haziran 2021 22:45

Devrem sen valilik izni ile mi il dışında idin

hadi telli
Aday Memur
11 Haziran 2021 22:49

Cümleyi karışık kurdum galiba. Zarf geldiğindeki yıkım ihractan çok daha ağırdı.. Zarf yavaş yavaş kemirir adamı ihraç "tak "diye ihraç sonrası da bir iki bir kötü yaşayıp gidiyorsun..bir umutlanirsin sonra biranda bir karamsarlık çöker ..öyle ya da böyle hayat devam ediyor :) Güneş her doğup her gün batiyorsa. . Bir şarkı daha geldi aklıma durun paylaşayım

hadi telli, 3 yıl önce

İhraç olduğumuzdan daha çok zarf geldiğinde üzülmüştüm. Çok iyi anlıyorum sizi. Hiç unutmam o zarf gününü. Allah kimseye yaşatmasın.

hadi telli
Aday Memur
11 Haziran 2021 22:52

11 Haziran 2021 23:01

Aynen açığa alındım hemen valiye dilekçe aciktaki süreyi memlekette geçirmek istiyorum diye öyle geldim ha ben aciktayim burda ne duyumlar ne öngörüler duydum adamların niyeti niyet değil keske herkes dönse görevine diye yazdim herkes bana trol bu diye saldırmıştı ha ben kimseye kırılmadım ozaman herkes iyi şeyler duymak istiyordu isterde ama acı gerceklerede hazırlıklı olmak iyidir ettigim tek dua Rabbım cor çocuklarından cikart o günleride ölmeden goreyim diye elimden gelen bu

hadi telli
Aday Memur
11 Haziran 2021 23:05

Son cümlen hariç sana katılıyorum . Ama dünyadaki hiçbir "çocuk" tan çıkmamalı..canımiz yanıyor ama dikkat etmeliyiz kurduğumuz cümlelere... Anne Babaların günahını çocuklar ödememeli,asla....

Aynen açığa alındım hemen valiye dilekçe aciktaki süreyi memlekette geçirmek istiyorum diye öyle geldim ha ben aciktayim burda ne duyumlar ne öngörüler duydum adamların niyeti niyet değil keske herkes dönse görevine diye yazdim herkes bana trol bu diye saldırmıştı ha ben kimseye kırılmadım ozaman herkes iyi şeyler duymak istiyordu isterde ama acı gerceklerede hazırlıklı olmak iyidir ettigim tek dua Rabbım cor çocuklarından cikart o günleride ölmeden goreyim diye elimden gelen bu

hadi telli
Aday Memur
11 Haziran 2021 23:06

Son cümlen hariç sana katılıyorum . Ama dünyadaki hiçbir "çocuk" tan çıkmamalı..canımiz yanıyor ama dikkat etmeliyiz kurduğumuz cümlelere... Anne Babaların günahını çocuklar ödememeli,asla....

11 Haziran 2021 23:33

Evet ama benim.cocugumda benle aynı üzüntüyü yaşıyor 7 yasinda baba goreve dönünce bana şunu al bana bunu al diyor dusun

hadi telli
Aday Memur
12 Haziran 2021 07:55

(-) veren arkadaş , kimsen sana sesleniyorum. Senin kalbin çürümüş ! vicdansız ! Senin ihraç olmana sebep olanlardan(Feto) ve seni ihraç edenlerden hiçbir farkın yok! Onlar nasıl vicdansızsa sen de öyle vicdansizsin. O kötü kalbinin ekmegini yemeye devam et tamam mı ? Beddua etmenin de bir edebi adabı olur !Bir insan nasıl olur da masum çocukların kötülüğünü isteyebilir anlamak mümkün değil ! Çok yazık , acıyorum sana. (Sessizkatip mesajım sana değil )

Trendline06
Kapalı
12 Haziran 2021 16:11

Sayfa çok geride kalmış

Özkhll
Aday Memur
12 Haziran 2021 16:49

Tayinci sayfalar yüzünden sayfamızı kaybediyoruz bazen:)

Trendline06
Kapalı
13 Haziran 2021 01:05

Niye kimse yazmiyor sayfa çok geride kalmış ne olacak böyle halimiz yok mu zarf gelip dosyası kapanan kimse, bilgi duyum, yorum ne varsa yazın sayfa ilerledim, beyin fırtınası yapalım az hareketlenin hadii

SİNOGRAF
Şef
13 Haziran 2021 01:18

Arkadaşlar. Bence şu an dosyasının kapandığı tebliğ edilmiş tek bir kimse bile yok aramızda. Büyük ihtimal gelen savunma zarflarında eşlelebilecek bir isim olur mu ya da yeni bir delil çıkar mı diye son ana kadar bekletilecektir. Burada duyum almak için çırpınan kendi ilinde ihraç ile ilgili duyumları paylaşan bir çok arkadaş var. Onlardan birine bile böyle bir müjdeli haber gelseydi muhakkak birinden biri paylaşırdı diye düşünüyorum. İnşallah Rabbim nasip eder birimizdem birimiz böyle müjdeli bir haber alır da ilk paylaşır bize de bir ümit olur ve ardı arkası gelir hepimiz için dosya kapanma haberlerinin.
Trendline06, 3 yıl önce

Niye kimse yazmiyor sayfa çok geride kalmış ne olacak böyle halimiz yok mu zarf gelip dosyası kapanan kimse, bilgi duyum, yorum ne varsa yazın sayfa ilerledim, beyin fırtınası yapalım az hareketlenin hadii

Baba198555
Aday Memur
13 Haziran 2021 07:54

Yakın zamanda savunma zarfı gelen yok inşallah gelmez. savunma zarfı ve cevaplayanalrin ve diğer ifade verip bekleyenler (ben dahil 3 yıl oldu ) güzel haberler alırız, inşallah artık sabır kalmadı.

4376
Memur
13 Haziran 2021 08:24

Bana zarf gelmedi ama adli devam ediyor il içinde de idari kapanmıştı.geçen yazmıştım 2013 öncesi hts çıktı diye.onun üzerine bir gelişme olmadı.eşim sözleşmeli olmasına rağmen ipkamız kabul olmamış.soruşturmadan dolayı göndermişlerdir dediler. Allahtan erzuruma çıktı tayin.Bu soruşturmalar oraya da taşınır orda da uğraşırız artık

Toplam 16580 mesaj
«344345346347348349350351352353354355»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi